Prekių katalogas

Lazerinis nivelyras ADA Instruments LaserTANK 4-360 GREEN Basic Edition, žalios spalvos spindulys, 4 linijos 360°

 • Lazerinis nivelyras ADA Instruments LaserTANK 4-360 GREEN Basic Edition, žalios spalvos spindulys, 4 linijos 360°

  Kodas: A00631
  Gamintojas
  Nivelyro tipas
  Lazerinis nivelyras
 • Lazerio spindulių tipai

  keli lazeriniai kryžiai ir linijos

  Tikslumas

  ±3/10 mm/m

  Kompensatoriaus darbo diapazonas  

  ±4°

  Horizontalaus spindulio apsisukimo kampas

  360°

  Vertikalaus spindulio apsisukimo kampas

  360°

  Apsauga nuo dulkių ir drėgmės

  IP54

  Lazerinis diodas

  515 nm

  Lazerio klasė

  2

  Maitinimo šaltinis

  3,7V/7800 mAh Li-Ion akumuliatorius

  Darbinių temperatūrų diapazonas

  -10 iki +50°С

  Lazerinio diodo spalva

  žalia

  Automatinis niveliavimas su švytuoklės kompensatoriumi

  taip

  Lazerio projekcija

  4 linijos 360°

  Darbo diapazonas

  40 m

  Darbo diapazonas su imtuvu

  70 m

  Sriegis

  2х1/4

   

  ADA LaserTANK 4-360 GREEN yra pirmasis profesionalus lazerinis nivelyras iš ADA Instruments, kuris projektuoja keturias linijas 360° kampu. Abipusiai statmenos linijos (dvi horizontalios ir dvi vertikalios) leidžia atlikti absoliučiai bet kokį žymėjimą. Idealiai tinka statybos ar renovacijos darbams viduje ir lauke.

  Viršutinė ir apatinė horizontalios linijos. Pagrindinis šio nivelyro ypatumas yra dviejų horizontalių linijų buvimas. Viršutinė linija skirta žymėjimui po lubomis, o apatinė – darbui šalia grindų. Taip pasiekiamas maksimalus tikslumas – kuo linija arčiau paviršiaus, tuo tikslesnis žymėjimas. Apatinė horizontali linija praverčia lyginant grindis ir įvairioms grindų dangoms kloti.

  Tvirtas, apsaugotas korpusas. ADA LaserTANK 4-360 GREEN korpusas iš visų pusių apsaugotas storu gumos sluoksniu. Viduje naudojama speciali struktūra, kuri puikiai atlaiko išorinį poveikį ir smūgius. Originalus stiklo apsaugų dizainas kiek įmanoma apsaugo juos nuo pažeidimų.

  Ryškiai žali spinduliai. Žalias spindulys puikiai tinka žymėti ryškioje šviesoje. Žalia lazerio linija yra aiškiau matoma, palyginti su raudona, esant vienodoms apšvietimo sąlygoms.

  Patogūs valdymo mygtukai. Lazerinio nivelyro ADA LaserTANK 4-360 GREEN veikimo režimų valdymo mygtukai yra ergonomiški ir intuityvūs. Tai leidžia patogiai valdyti įrenginį.

  Patogus žymėjimas vertikaliomis linijomis. Įjungus vertikalias linijas, susidaro susikertantys 90º kampu lazerio spinduliai. Labai patogu išlyginti sienas ir kampus tarp sienų. Lazerines linijas galima išjungti po vieną, paliekant tik tas, kurios būtinos darbui.

  Tikslus derinimas. Niveliavimas yra automatinis. ADA LaserTANK 4-360 GREEN yra labai tikslus – paklaida yra tik ± 0,3 milimetro vienam metrui.

  Galinga ličio baterija. Prietaisas maitinamas išimama 7800 mAh talpos ličio baterija. Didelė baterijos talpa žymiai padidina nepertraukiamo veikimo laiką, palyginti su įprastais lazeriniais nivelyrais. Akumuliatoriaus įkrovimo jungtis – USB Type-C.

  Nuotolinio valdymo pultas. Lazerio spinduliai įjungiami ir išjungiami ne tik nivelyro korpuso mygtukais, bet ir nuotolinio valdymo pulteliu. Norėdami taupyti akumuliatoriaus energiją, galite išjungti ir įjungti veikiančias linijas naudodami bendrą nuotolinio valdymo pulto mygtuką. Įrenginio atmintis išsaugo pasirinktą derinį.

  Du tvirtinimo ant stovo taškai. ADA LaserTANK 4-360 GREEN galima pritvirtinti prie trikojo arba sieninio laikiklio naudojant 1/4" srieginę jungtį. Viena jungtis yra viršuje, antra - apačioje. Prietaisas gali būti tvirtinamas ant trikojo arba ant universalaus laikiklio.

  Dirbkite kampu. Šiame režime galite pakreipti įrenginį bet kokiu kampu. Pakanka užfiksuoti švytuoklę ir paspausti režimo įjungimo mygtuką. Tokiu atveju lazerio spinduliai bus projektuojami reikiamu kampu. Šios funkcijos prireiks, pavyzdžiui, įrengiant laiptų turėklus arba ženklinant įtempiamas lubas kampu, pavyzdžiui, palėpėje.

  Imtuvo veikimo režimas. Darbui ryškioje šviesoje, pvz. lauke, yra skirtas režimas su imtuvu. Įjungus šį režimą, žymėjimo atstumas padidėja nuo 40 iki 70 metrų.

  Smūgiams atsparus plastikinis lagaminas. Komplekte yra nivelyro laikymo ir transportavimo lagaminas. Kuris pagamintas iš itin tvirtos, elastingos medžiagos. Lagaminas yra sustiprintas ir gali lengvai atlaikyti smūgius, kritimą ir didelio svorio apkrovas. Didelius lagamino užraktus lengva naudoti. Lagamino viduje lazerinis nivelyras ir priedai yra tvirtai pritvirtinami specialiuose minkštuose laikikliuose.

   

  Komplektacija:

  • Lazerinis nivelyras
  • Atsparus smūgiams lagaminas
  • Ličio baterija
  • Įkroviklis
  • USB tipo C laidas
  • Nuotolinio valdymo pultas
 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 87.00  su PVM
  Kaina 50.00  su PVM
  Kaina 128.00  su PVM
  Kaina 67.00  su PVM
  82.00  Sutaupykite 15.00 
  Kaina 91.00  su PVM
  100.00  Sutaupykite 9.00 
  Kaina 482.00  su PVM
  559.00  Sutaupykite 77.00 
  Kaina 241.00  su PVM
  262.00  Sutaupykite 21.00 
  Kaina 172.00  su PVM