Akumuliatoriniai įrankiai

 •  

  Akumuliatoriniai įrankiai

  Įrankiai su baterijomis yra vieni iš naudingiausių prietaisų, kurias gali turėti kiekvienas asmuo. Šie įrankiai skiriasi nuo elektrinių įrankių, tokių kaip kampiniai šlifuokliai, diskiniai pjūklai ir „Bluetooth“ radijo grotuvai. Akumuliatoriniai įrankiai tapo viena iš populiariausių įrankių rūšių rinkoje. Skirtingi gamintojai siūlo įrankius įvairiomis kainomis ir skirtingomis pakuotėmis. Mes siūlome didelį „Makita“ ir „Einhell“ įrankių pasirinkimą - šie gamintojai turi daugybę visų tipų įrankių, tokių kaip akumuliatoriniai grąžtai, smūginiai veržliarakčiai ir net grandininiai pjūklai. Visuose šiuose modeliuose naudojamos to paties tipo baterijos. Tai labai geras pinigų taupymo sprendimas namams, dirbtuvėms ar statybų vietoms. Nors „Einhell“ dažniausiai naudoja „pasidaryk pats“ entuziastai, „Makita“ siūlo vienus iš patikimiausių ir galingiausių įrankių rinkoje.

  Akumuliatoriniai įrankiai leidžia operatoriui savarankiškai dirbti sunkiai pasiekiamose vietose be elektros ar apšvietimo, nes daugumoje jų yra įmontuota LED lemputė. Jei lemputės šviesos nepakanka, visada galite nusipirkti akumuliatorinį žibintuvėlį, kuris veikia su „Makita“, „Einhell“, „Bosch“ ir pan. baterijomis.

  Pirmosios investicijos į šiuos įrankius gali atrodyti didelės, nes turite nusipirkti visą paketą: baterijas, įkroviklį ir patį įrankį, o elektrinis įrankis gali pasirodyti pigesnis. Tačiau ilgainiui beveik kiekvieną iš šių įrankių galima pirkti be pakuotės ir priedų, smarkiai sumažinant kainą. Mes, „MasterCity“ komanda, matėme daug klientų, kurie savo darbo vietas sukūrė aplink tam tikro gamintojo akumuliatorius. Ne tik „pasidaryk pats“ klientams, bet ir statybose dirbančioms įmonėms tai atrodo gana naudinga, nes standartizuotas įrankių rinkinys palengvina darbą.

  Jei turite klausimų apie šiuos įrankius, visada galite susisiekti su mumis telefonu arba el. paštu (visus kontaktus galite pamatyti, paspaudę čia), mes mielai atsakysime į Jums rūpimus klausimus, suteiksime konsultaciją ir padėsime išsirinkti konkretų įrankį, kuris atitiks Jūsų poreikius.