Prekių katalogas

Polistirolo pjaustymo peiliai

 • Karšto pjovimo polistirolo peiliai

  Kas yra polistirolo pjaustymo peilis? Tai nepakeičiamas įrankis polistirolo ir kitų putplasčio gaminių pjovimui ir formavimui. Tai yra itin geras įrankis, kuris sutaupys Jūsų laiką ir išlaikys Jūsų gaminio iš polistirolo kokybę ant aukščiausio lygio.

  Tokios medžiagos, kaip putplastis ir jo gaminys polistirolas, yra gana pigus ir efektyvus pasirinkimas namų, butų ir gyvenamųjų zonų šilumos ir vandens izoliacijai.

  Pagrindiniai karšto pjovimo polistirolo peilio reikalavimai - įrankis turi būti patikimas, saugus ir komfortiškas.

  Karšto peilio galingumas ir jo peilio ilgis labai susiję tarpusavyje, tai yra peilio ilgis (pjovimo gylis) priklauso nuo galingumo. 250W peilis gali turėti 250, ar net 300 mm ilgį, 190W - 200 mm maksimalų pjovimo gylį.

    

  Kaina 225.00  su PVM
  Kaina 170.00  su PVM
  Kaina 75.00  su PVM
  Peilis polistirolui, 250W
  Kodas: BP-7716
  Kaina 40.00  su PVM
  Kaina 7.30  su PVM
  Kaina 19.70  su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 69.00  su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 385.00  su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 25.35  su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Komplektacija

  Nuo įrankio bazinės komplektacijos priklauso tai, kiek įvairių ir nestandartinių darbų Jus galėsite atlikti. Toks aparatas, kaip Pro Bauteam gamintojo modelis STYRO CUTTER PBT02 turi mažą bazinę komplektaciją, kuri skirta ne dažnam, buitiniam naudojimui. Komplekte yra keli tiesūs peiliai ir vienas kampinis peilis. O to pačio gamintojo modelis STYRO CUTTER PBT04 turi keturis skirtingo ilgio tiesius peilius, apvalų antgalį, kampinius angalius, kreipiančiąją pjūviams nuo -45 iki +45 laipsnių kampu, reples, šepetį ir taip toliau.

  Savo aukštos temperatūros dėka, antgaliai be pastangų pjauna medžiagą.

  Antgalių šilimo laikas yra nuo 3 iki 6-7 sekundžių. Tai yra gerai, kai norite pradėti darbą greitai, be išankstinio paruošimo.

  Šie įrankiai turi savo darbo ciklą. Po laiko, kuris nurodytas ant instrukcijos, aparatui reikia duoti pertrauką, kad jis neperkaistų.