Prekių katalogas

Einhell FREELEXO 1200 LCD BT akumuliatorinis vejos robotas, vejai iki 1200 m²

 • Einhell FREELEXO 1200 LCD BT akumuliatorinis vejos robotas, vejai iki 1200 m²

  Kodas: 4326368
  665.00  su PVM
  (549.59  be PVM)
  749.00  Sutaupykite 84.00 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Gamintojas
 • Prietaiso tipas

  Akumuliatorinis

  Variklio įtampa

  18 V

  Variklio tipas

  Variklis be šepetėlių

  Pjovimo plotis

  18 cm

  Pjovimo aukščio reguliavimas

  Taip

  Pjovimo aukštis

  20 – 60 mm

  Maksimalus nuolydžio pjovimo plotas

  35%

  Maksimalus rekomenduojamas vejos plotas

  1200 m²

  Akumuliatorių skaičius komplekte

  1

  Akumuliatoriaus talpa

  5,2 Ah

  IP apsaugos klasė

  IPX4

  Įkrovimo stotelės maitinimo laido ilgis

  200 cm

  Garso galios lygis

  59,4 dB (A)

  Svoris

  14,3 kg

   

  Einhell FREELEXO 1200 LCD BT - tai didelio našumo robotas-vejapjovė, kuri yra Power X-Change šeimos dalis. Roboto akumuliatorius gali būti naudojamas visose Power X-Change įrankiuose. Vejos robotas Einhell FREELEXO 1200 LCD BT valdomas per Bluetooth programėlę, o jo nustatymus galima koreguoti pagal individualius poreikius. Robotas turi intuityvią klaviatūrą su LCD ekranu. Specialios programėlės pagalba Einhell FREELEXO valdomas išmaniai, jo veikimo laikas gali būti tiksliai suprogramuotas kiekvienai konkrečiai dienai.

  Robotas vejapjovė yra apsaugotas nuo vagystės PIN kodu ir įspėjamuoju signalu. Jei akumuliatorius išsikrauna, robotas grįžta į įkrovimo stotelę ir įkrovimo procesas vyksta automatiškai. Šis robotas puikiai tinka sudėtingiems ir neteisingos formos sodams, kadangi turi Multi-Area funkciją. Smūgio, posvyrio ir pakėlimo jutiklių dėka robotas vejapjovė gali pats aptikti kliūtis. Taip pat FREELEXO 1200 LCD BT turi integruotą lietaus jutiklį. Roboto pjovimo aukštis reguliuojamas nuo 20 mm iki 60 mm ir tinka iki 35 % nuolydžiams. Nešiojimo rankena užtikrina patogų transportavimą. Šis robotas vejapjovė skirtas pjauti vejai iki 1200 m². Komplekte yra 5,2 Ah akumuliatorius, 210 m perimetro laidas, 300 tvirtinimo kabliukų, 3 peiliai ir 4 sujungimo gnybtai.

  Akumuliatoriaus sistema Power X-Change

  Naudodami Einhell Power X-Change akumuliatorių sistemą, jūs visada naudojate to paties tipo akumuliatorių įvairiems įrankiams, nesvarbu, dirbate dirbtuvėse ar sode.

  Aktyvi akumuliatoriaus valdymo sistema

  Aukščiausios klasės ličio jonų elementai ne tik suteikia daug galios, bet ir yra ypač patvarūs ir tvirti dėl automatinio ABS akumuliatoriaus stebėjimo.

  Patogus valdymas naudojant telefono programėlę

  Daugelį vejos roboto funkcijų galima lengvai ir patogiai nustatyti iš savo telefono per specialią programėlę naudojant Bluetooth ryšį. Galima nustatyti veikimo laiką, paleisti ar sustabdyti žolės robotą. Be to, pagal savo reikalavimus galima apibrėžti daugybę kitų praktinių nustatymų arba peržiūrėti roboto darbo statistiką. Jūsų veja visada bus puikiai nupjaunama yra prižiūrima automatiškai.

  Kelių zonų pjovimas – sudėtingiems sodams

  Jei Jūsų sode yra kliūčių ir kreivų kampų, FREELEXO žolės robotas turi „Kelių plotų“ ("Multi-Area") funkciją. Jis reguliariai įsijungia individualiai apibrėžtuose perimetro laido taškuose.

  Svarbiausia saugumas! Jutikliai saugiam pjovimui

  FREELEXO robotas vejapjovė turi daugybę konstrukcinių saugos priemonių, tarp kurių smūgio, posvyrio ir pakėlimo jutikliai, kad robotas vejapjovė iš anksto ir savarankiškai atpažintų kliūtis ir prireikus sustabdytų darbą.

  Platus priedų asortimentas 1200 m² ploto priežiūrai

  Komplekte esančių priedų užtenka 1200 m² ploto vejos priežiūrai. Komplekte yra 5,2 Ah ower X-Change akumuliatorius, kuris tinka ne tik šiam žolės robotui, bet ir visiems įrankiams ir prietaisams iš Einhell Power X-Change serijos. Akumuliatorius yra įkraunamas įkrovimo stotelėje, tačiau galite jį atskirai įkrauti ir Einhell Power X-Change įkroviklyje. Komplekte taip pat rasite 210 m perimetro laido, 300 tvirtinimo kabliukų, 3 keičiamus peiliukus ir 4 sujungimo gnybtus.

  Roboto ypatumai ir funkcijos:

  • Vejapjovė maitinama iš Power X-Change sistemos 18V akumuliatoriaus, kuris gali būti naudojamas ir kitiems Power X-Change įrankiams
  • Valdymas per programėlę naudojant Bluetooth
  • Kelių zonų pjovimas - sudėtingiems sodams
  • Intuityviai valdoma klaviatūra su LCD ekranu
  • Labai tiksliai programuojamas darbo laikas
  • Saugumo jutiklių sistema - smūgio, pakėlimo ir pasvirimo jutikliai
  • Apsauga nuo vagystės - PIN kodas ir įspėjimo signalas
  • Lietaus jutiklis
  • Pjovimo aukščio reguliavimas (20-60 mm)
  • Tinka nuolydžiams iki 35%
  • Nešiojimo ir transportavimo rankena
  • Automatinis grįžimas į įkrovimo stotelę išsikrovus akumuliatoriui
  • Rekomenduojamas vejoms iki 1200 m²
  • Komplekte 5,2 Ah akumuliatorius, 210 m perimetro laido, 300 tvirtinimo kabliukų, 3 keičiami peiliukai ir 4 sujungimo gnybtai

   

  Šis tekstas skirtas naudojimui tik MasterCity.lt tinklapyje.


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.