Prekių katalogas

Einhell Power X-Change Plus 18V Multi-Ah akumuliatorius 4-6Ah

 • Einhell Power X-Change Plus 18V Multi-Ah akumuliatorius 4-6Ah

  Kodas: 4511502
  Gamintojas
 • Akumuliatoriaus talpa: 6 Ah
  Akumuliatoriaus įtampa: 18 V
  Galia: 1350W
  Prekės svoris: 1,01 kg

  Šis akumuliatorius yra daugiafunkcinės Power X-Change akumuliatorių sistemos dalis, kurioje visus įrankius galima be apribojimų derinti vieną su kitu. Jūsų privalumai yra akivaizdūs: turėdami vieną akumuliatorių ir vieną įkroviklį visiems įrenginiams, ne tik sutaupysite nemažų pinigų, bet ir tausosite aplinką bei turėsite mažiau prietaisų, kas palengvina sandėliavimą. MULTI-Ah technologijos dėka akumuliatorių galima naudoti kaip 6 Ah akumuliatorių maksimaliam veikimo laikui ir kaip 4 Ah akumuliatorių, kad bendras tarnavimo laikas būtų 3 kartus ilgesnis. Naujausios kartos ličio jonų elementai sukuria 100 % daugiau galios ir užtikrina maksimalią galią visose srityse. Be to, PLUS technologija reiškia papildomą galią atliekant didelio našumo darbą.

  Šis aukštos kokybės akumuliatorius atsparus atminties efektui ir savaiminiam išsikrovimui, todėl jis užtikrina nuolatinę didelę galią. Šio akumuliatoriaus naudojimas užtikrina maksimalų saugumą, optimalų įrenginio veikimą bei ilgą tarnavimo laiką. Dėl savo konstrukcijos akumuliatoriaus korpusas atsparus dulkėms, korozijai ir mechaniniams pažeidimams. Guminė danga suteikia akumuliatoriui didelę apsaugą nuo smūgių ir gerą sukibimą. Akumuliatorių lengva nuimti nuo įrankio.

  Komplekte yra vienas akumuliatorius. Pakrovėjas į komplektaciją neįeina, dėl pakrovėjo įsigijimo prašome kreiptis į MasterCity.lt konsultantus.

   

  4-6 Multi-Ah PXC Plus baterija - tiesiog pasirinkite ir perjunkite

  6 Ah -> 50%* ilgesnis veikimo laikas
  4 Ah -> 300%** ilgesnis tarnavimo laikas

  *Lyginant su 4 Ah baterija
  **Lyginant su bet kokiu įprastu ličių jonų akumuliatoriumi

    

  Sukurta reikliam darbui

  Visi akumuliatoriaus komponentai buvo sukurti taip, kad leistų užtikrinti maksimalią belaidžio darbo laisvę visuose Jūsų atliekamuose darbuose: optimizuota įrenginio galia, maksimalus veikimo laikas, ilgesnis baterijos veikimo laikas ir didesnis saugumas.

  Einhell akumuliatorinių įrankių suderinamumas

  Kiekvienas Power X-Change akumuliatorius yra suderinamas su visais įrankiais ir sodo įranga iš Einhell akumuliatorinių įrankių sistemos. Žinoma, Einhell akumuliatoriai ir pakrovėjai taip pat tiks ir visiems būsimiems įrankiams.

  Twin-Pack technologija

  18 voltų ar 36 voltai? Naudojant Twin-Pack technologiją, vieno tipo akumuliatoriaus pakanka abiem įtampos klasėms: galingesnėms reikmėms, pvz., kai kurioms vejapjovėms, gyvatvorių žirklėms ar kalimo plaktukams, du 18 V akumuliatoriai tiesiog sujungiami į vieną 36 V.

  Visada stebėkite įkrovimo lygį

  Vieno mygtuko paspaudimu įkrovos lygio indikatorius aiškiai ir paprastai parodo akumuliatoriaus įkrovos lygį naudojant skaitmeninį ekraną.

   

  Akumuliatoriaus ypatumai ir funkcijos:

  • Universaliai tinka visiems Power X-Change įrenginiams
  • Pinigų taupymas, aplinkos saugojimas, ypatingas lankstumas dirbant bet kokius darbus su akumuliatoriniais įrankiais
  • MULTI-Ah technologija: 6Ah baterija maksimaliai talpai arba 4Ah baterija, apsauganti akumuliatorių, kad bendras tarnavimo laikas būtų 3 kartus ilgesnis. Tiksli įkrovimo būsena rodoma procentais per skaitmeninį ekraną
  • PLUS technologija: daugiau galios didelio našumo darbui
  • Maksimalus saugumas, optimalus veikimas + eksploatavimo laikas
  • Suteikia belaidžio judėjimo laisvę dirbant su bet kokiu akumuliatoriniu Einhell įrankiu
  • Nėra atminties efekto, mažas savaiminis išsikrovimas ir didelė pastovi galia
  • Puiki apsauga nuo smūgių ir geras sukibimas guminio korpuso dėka
  • Patogus nuėmimas nuo įrankio
  • Korpusas apsaugotas nuo dulkių, korozijos ir mechaninių pažeidimų

   

  Šis tekstas skirtas naudojimui tik MasterCity.lt tinklapyje.


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.