Prekių katalogas

ADA CUBE Lazerinis nivelyras, bazinė komplektacija

 • ADA CUBE Lazerinis nivelyras, bazinė komplektacija

  Kodas: A00341
  Gamintojas
  Nivelyro tipas
  Lazerinis nivelyras
 •  

  Visa ADA produkcija yra sertifikuota. 

   

  Darbo diapazonas

  20 m

  Tikslumas

  ± 0,2 mm/m

  Lazerio projekcija

  2 linijos

  Stovo sriegis

  1/4″

  Lazerio klasė

  2

  Lazerinis diodas

  635 nm, < 1 mW

  Apsauga nuo dulkių ir drėgmės

  IP 54

  Maitinimo šaltinis

  2 baterijos ААА / 1.5 V

  Išmatavimai

  65×65×65 mm

  Svoris

  0,24 kg

   

  ADA CUBE – tai patikimas lazerinis nivelyras su laiku patikrinta kubo formos konstrukcija, su IP54 izoliacijos klasė ir už mažą kainą.

  Labai tvirtas korpusas

  Lazerinis nivelyras ADA Cube turi agresyvioms eksploatavimo sąlygoms skirtą konstrukciją. Korpusas atlaiko dideles apkrovas ir gali išlaikyti net pervažiavimą automobiliu. Nežiūrint į tai, kad statybinis lazerinis gulsčiukas yra tikslus prietaisas – šis modelis gali atlaikyti kritimą iš kelių metrų aukščio be korpuso deformacijų.

  Iš visų pusių gumuotas korpusas apsaugo prietaisą nuo pažeidimų ir kritimų. Briaunuotas ir gumuotas paviršius neleidžia nivelyrui išslysti iš rankų pernešant tarp kambarių.

  Paprastas valdymas

  Prietaiso pagrinde įstatytas 1/4’’ sriegis, skirtas montuoti nivelyrą ant stovo, spaustuko arba magnetinio tvirtinimo. 1/4’’ sriegis yra standartinis ir naudojamas ant daugybės foto įrangos. Jeigu turite fotoaparato stovą, jis puikiai tiks naudoti su lazeriniu nivelyru.

  Nivelyro įjungimas ir blokavimas (išjungimas) atliekamas patogiu, dideliu mygtuku. Patikimas fiksatorius apsaugo švytuoklę transportavimo metu.

  Automatinis išsilyginimas

  Įjungimo metu prietaisas automatiškai išlygina ir projektuoja vertikalią ir horizontalią lazerinę projekciją.

  Nivelyro linijų tikslumas ±0.2 mm/m, o tai gerokai tiksliau, negu siūlo konkurentai! Turėkite omenyje, kad tikslumas, prastesnis negu ±0.5 mm/m, yra akivaizdžiai matomas kaip nelygi linija. Klasikinis rankinis gulsčiukas turi paklaidą nuo ±0.3 mm/m iki ±0.5 mm/m. Jeigu nivelyras negali pasiekti savaiminio išsilyginimo ribų, jis informuos apie tai garsine signalizacija ir mirksėjimu. Automatiškai nusistato horizontą, jeigu pastatytas ne daugiau negu 3° tikslumu.

  Projektuoja ryškų ir tikslų lazerinį kryžių

  Statūs ir ryškūs lazeriniai spinduliai puikiai matosi patalpose ant visų paviršių. Puikiai tinka tiksliam žymėjimui, elektros, santechnikos ir kitiems remonto arba statybos darbams. Šio nivelyro pagalba galėsite greitai ir lygiai pakabinti lentyną ar paveikslą ant sienos, sužymėti elektros instaliacijos vietas, sumontuoti kreipiančiąsias gipso plokščių konstrukcijoms ir t.t.

  Ryškios lazerio linijos

  Projekcijai naudojami atskiri lazeriniai spinduliuotuvai. Tai leidžia gauti ryškias ir tikslias lazerines linijas be išsisluoksniavimo.

  Šis kompaktiškas lazerinis nivelyras projektuoja lazerinę liniją ypatingu atstumu. Lazerio spindulys turi 100° kampą. Pastačius nivelyrą ant horizontalaus paviršiaus, vertikalus spindulys prasideda 1 cm atstumu nuo prietaiso. Tai labai patogu, pavyzdžiui, klijuojant plyteles ant grindų.

   

  Komplektacija

  • Lazerinis nivelyras ADA CUBE
  • Baterijos

   

  • Įrankiui taikoma 24 mėnesių garantija   

  _____

  Pateiktas vaizdo įrašas yra mūsų kolegų videoapžvalga.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 71.00  su PVM
  82.00  Sutaupykite 11.00 
  Kaina 91.00  su PVM
  100.00  Sutaupykite 9.00 
  Kaina 128.00  su PVM
  Kaina 200.00  su PVM
  Kaina 482.00  su PVM
  559.00  Sutaupykite 77.00 
  Kaina 368.00  su PVM
  Kaina 67.00  su PVM
  82.00  Sutaupykite 15.00 
  Kaina 276.00  su PVM
  430.00  Sutaupykite 154.00 
  Kaina 76.00  su PVM
  Kaina 48.00  su PVM