Prekių katalogas

ADA ROTARY 400 HV-G Servo rotacinis lazerinis nivelyras, žalias

 • ADA ROTARY 400 HV-G Servo rotacinis lazerinis nivelyras, žalias

  Kodas: A00584
  Gamintojas
  Nivelyro tipas
  Rotacinis nivelyras
 • Lazerinio rotacinio nivelyro tikslumas

  ±0.15mm/m

  Lazerio projekcija

  1H (360°) arba 1V (360°)

  Darbinis diapazonas

  400m su imtuvu

  Niveliavimo režimai

  Horizontalus automatas, vertikalus automatas

  Lazeris

  2 klasė, 520 nm, < 1 mW

  Apsauga nuo dulkių ir drėgmės

  IP 65

  Darbinė temperatūra

  -10...+40° C

  Sriegis stovui tvirtinti

  5/8"

  Nivelyro maitinimas

  4xAA / 1.5 V arba akumuliatoriai

  Išmatavimai

  200x200x200 mm

  Lazerinio nivelyro svoris

  2.4 kg

   

  Lazerinis nivelyras ADA ROTARY 400 HV-G Servo – tai statybinis rotacinis nivelyras su ryškiu žaliu spinduliu, kuris turi elektroninį kompensatorių ant servo pavarų. Servo pavaros užtikrina ± 0,15 mm / m tikslumą ir pakreipimo kompensavimo diapazoną iki ± 5 °.

  Žalias lazerio spindulys – tai šio rotacinio nivelyro unikalumas. Žalias spindulys yra žymiai geriau matomas, negu raudonas, esant vienodoms sąlygoms.

  Automatinis išsilyginimas. Išlyginimas vertikalioje arba horizontalioje plokštumoje atliekamas automatiškai, naudojant servo pavaras pagal pakreipimo jutiklius. Esant atsitiktiniam smūgiui prietaisas nustoja veikti, atlieka išlyginimą ir tęsia savo darbą.

  Rankinis palinkimo kampo pasirinkimas. Įrenginio pasvirimo kampo X ir Y plokštumose iki 5° reguliavimo funkcija leidžia planuoti šlaitus horizontalioje plokštumoje visomis kryptimis.

  Lazerio sukimosi greičio pasirinkimas. Lazerio spinduliuotuvo sukimosi greitis yra reguliuojamas nuo 0 iki 600 aps./min. Kuo didesnis greitis, tuo dažniau lazerio taškas praeina dideliu atstumu nuo nivelyro per niveliavimo matuoklę ar imtuvą. Darbui be imtuvo patogiau naudoti mažesnį greitį.

  Nuskaitymo režimas skirtas dirbti konkrečiame sektoriuje. Sektorius keičiasi nuo taško iki 180°. Ši funkcija reikalinga, jei lazerio spindulys reikalingas tik tam tikroje vietoje arba kai statybvietėje vienu metu veikia keli įrenginiai. Lazerio spindulį galima perkelti į iš anksto nustatytą tašką naudojant nuotolinio valdymo pultą.

  Darbas su imtuvu. Dirbant dideliais atstumais naudojamas lazerio spindulių imtuvas, kuris yra komplekte. Pritvirtinę jį prie niveliavimo matuoklės, galite atlikti matavimus iki 400 metrų atstumu.

  Nuotolinio valdymo pultas. Dirbant iki 20 metrų diapazone patogu naudoti nuotolinio valdymo pultą. Norėdami pakeisti darbo režimus, Jums nereikės prieiti prie lazerinio nivelyro.

  Papildomas 5/8‘‘ laikiklis leis pastatyti ADA ROTARY 400 HV-G Servo ant stovo vertikaliam sužymėjimui.

  ADA ROTARY 400 HV-G Servo puikiai tinka horizontaliam ir vertikaliam žymėjimui statybos ir apdailos darbams - montuojant inžinerines komunikacijas, sužymint grindis ir sienas, montuojant lubas ir vėdinimo sistemas, atliekant planavimo darbus, žymint išlenktus paviršius, atliekant apdailos darbus, tvarkant įėjimus ir išėjimus su nuolydžiu ir kt.

   

  Komplektacija:

  • Rotacinis nivelyras
  • Lazerio spindulio imtuvas
  • Tvirtinimas imtuvui
  • Nuotolinio valdymo pultas
  • Lazerinis taikinys
  • Lazeriniai akiniai
  • Pakrovėjas
  • Plastikinis lagaminas

   

  Pirkdami šį rotacinį nivelyrą, dovanų gausite lazerinį atstumo matuoklį ADA COSMO MINI 30!  


  ADA Instruments (reiškia "Additional Accuracy") yra tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi matavimo prietaisų gamyboje ir platinime. Kompanija buvo įkurta 2008 metais ir nuo to laiko tapo viena iš lyderių matavimo prietaisų rinkoje. ADA Instruments siūlo platų asortimentą produktų, įskaitant lazerinius nivelyrus, tolimačius, kampomačius, termovizorius ir kitus inovatyvius prietaisus, skirtus tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

  Kompanijos produktai yra plačiai naudojami statybos, inžinerijos, geodezijos, interjero dizaino ir kituose sektoriuose. ADA Instruments matavimo prietaisai pasižymi aukštu patikimumu, tikslumu ir ilgaamžiškumu, todėl yra vertinami specialistų visame pasaulyje.  UAB "Eleoras" ( MasterCity.lt ) yra oficialus ADA INSTRUMENTS prekės ženklo atstovas ir platintojas Lietuvoje


  Gamintojo nustatytas 12 mėnesių nemokamo garantinio aptarnavimo terminas, per kurį gamintojas įsipareigoja neatlygintinai šalinti atsirandančius prekės trūkumus, jei Pirkėjas eksploatuoja prekę pagal paskirtį ir laikosi visų gamintojo nurodymų. Šis Pardavėjo įsipareigojimas laikomas papildomai suteikiama komercine (sutartine) garantija šalia garantijos pagal įstatymą ir jai įtakos neturi.


  Garantija pagal įstatymą suteikiama visoms mūsų prekėms, sudarant vartojimo sutartis. Ši garantija dar vadinama teisine garantija. Nepriklausomai nuo to, kokios trukmės yra pardavėjo ar gamintojo nurodyta komercinė garantija vartotojas dėl atsiradusių prekės trūkumų gali kreiptis per 2 metų laikotarpį.

  Pasibaigus 2 metų įstatyminei garantijai, toliau pardavėjo garantiniai įsipareigojimai vykdomi tik komercinės garantijos nustatytomis sąlygomis ir terminais.


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 67.00  su PVM
  82.00  Sutaupykite 15.00 
  Kaina 241.00  su PVM
  262.00  Sutaupykite 21.00 
  Kaina 76.00  su PVM
  Kaina 200.00  su PVM
  Kaina 126.00  su PVM
  164.56  Sutaupykite 38.56 
  Kaina 87.00  su PVM
  Kaina 223.00  su PVM
  330.00  Sutaupykite 107.00 
  Kaina 368.00  su PVM
  Kaina 48.00  su PVM