Prekių katalogas

ADA ROTARY 500 HV Servo Rotacinis lazerinis nivelyras + DOVANA lazerinis atstumo matuoklis ADA COSMO MINI 30

 • ADA ROTARY 500 HV Servo Rotacinis lazerinis nivelyras + DOVANA lazerinis atstumo matuoklis ADA COSMO MINI 30

  Kodas: A00578
  Gamintojas
  Nivelyro tipas
  Rotacinis nivelyras
 • Lazerinio rotacinio nivelyro tikslumas

  ±0.15mm/m

  Automatinio išsiniveliavimo kampas

  ±5°

  Izoliacijos klasė

  IP65

  Darbinis diapazonas

  500m su imtuvu

  Lazerinio diodo bangos ilgis

  635nm

  Lazerio klasė

  2

  Sriegis stovui tvirtinti

  2x5/8"

  Lazerio sukimosi greitis

  0 (fiksuotas taškas), 120, 300, 600 aps./min

  Skanavimo funkcija

  0° (fiksuotas taškas), 10°, 45°, 90°, 180°

  Distancinio pulto veikimo atstumas

  100m

  Nivelyro maitinimas

  4xAA Ni-MH baterijos (kraunamos) arba 4xAA nekraunamos baterijos (neleistina krauti)

  Pakrovėjas

  DC 5.6V, 700mA

  Distancinio pulto maitinimas

  2xAAA baterijos (18-20val. pastovaus darbo)

  Imtuvo maitinimas

  9v baterija (50val. pastovaus darbo)

  Išmatavimai

  200x200x200 mm

  Lazerinio nivelyro svoris

  2.4 kg

   

  ADA Instruments rotacinis lazerinis nivelyras Rotary 500 HV Servo - tai naujausiais modelis su pilnai izoliuotu dulkėms korpusu, apsaugotų nuo išorinių poveikių ir patogiu transportavimo dizainu su IP65 izoliacijos klase. ADA - tai specializuotas nivelyrų ir matavimo technikos gamintojas, kuris yra populiarus ir žinomas Lietuvoje dėl savo Cube nivelyrų serijos.

   

  Kodėl šis rotacinis nivelyras vertas Jūsų dėmesio?

  Jis veikia 500 metrų atstumu - tai geras lazerinis rotacinis nivelyras lauko darbams. Patogus distancinis valdymas su LCD ekranu veikia 100 metrų atstumu ir signalizuoja, kokie režimai yra įjungti. Tai itin patogus režimas, darant nuolydžius, pavyzdžiui, klojant trinkeles. ADA Rotary 500 HV Servo gali daryti nuolydį X ir Y ašimis iki 5° laipsnių.

  Komplektuojamas su lazerio imtuvu ir laikikliu. Imtuvas turi didelį matymo lauką, garso signalo keitimą ir keičiamus darbo režimus. Gaudyklė turi signalizavimo ekraną iš dvejų pusių patogesniam darbui ir magnetus iš dviejų kraštų metalo konstrukcijų montavimui. Siūlome taip pat įsigyti imtuvo laikiklį ADA Laser staff (spauskite čia).

  Lazerinis rotacinis nivelyras Rotary 500 HV Servo susiniveliuoja horizontaliai ir vertikaliai ir projektuoja taškus kolonų nustatymui. Vertikali projekcija aktuali fasado darbams. Pats susiniveliuoja kompensavimo diapazone ±5°. Ryški lazerio diodo linija turi 625nm bangos ilgį ir 2 lazerio klasę, kuri yra absoliučiai saugi Jūsų sveikatai ir ją leidžiama eksploatuoti EU šalyse.

   

  Yra sukimosi greičio keitimas 0, 120, 300, 600 aps./min (bazinis greitis 600 aps./min). Galima pakeisti sukimosi diapazoną nuo 360 iki 0°, 10°, 45°, 90° arba 180°.

  Komplekte rotacinis lazeris turi pakrovėją/maitinimą, nuo kurio jis gali veikti ir krauti bateriją. Imtuvas ir distancinis pultas veikia nuo 9V ir AAA baterijų. Prietaiso svoris su baterija yra 3,0kg.

   

  Darbo pradžia

  Pastatykite prietaisą ant stovo su 5/8" sriegiu. Įsijunkite lazerinį rotacinį nivelyrą ir, jei norite valdyti prietaisą distanciniu pultu, paspauskite “Pulto režimą”.

   

  Horizontalus režimas

  Jeigu prietaisas pastatytas ±5° nuolydžiu, jis automatiškai susiniveliuoja. Jeigu nuolydis yra didesnis, virš “Nuolydžio režimo mygtuko” įsijungs indikatorius.

  Tam kad geriau matyti lazerinę liniją be imtuvo, pakeiskite rotacinio lazerio greitį “Sukimosi greičio keitimo mygtukas”.

  Norint padaryti nuolydį, paspauskite “Nuolydžio režimo mygtuką” ir pasirinkite ant pulto X arba Y ašį ir kelkite/leiskite liniją pageidaujama kryptimi.

   

  Vertikalus režimas

  Viskas kaip ir horizontaliame režime, tik lazerinis rotacinis nivelyras turi būti įsuktas į kitą 5/8" sriegį iš šono.

   

  Komplektacija:

  • Rotacinis lazerinis nivelyras  + Akumuliatorius
  • Distancinio valdymo pultas + Baterijos
  • Lazerio spindulio imtumas + Imtuvo laikiklis + Baterijos
  • Pakrovėjas
  • Taikinys
  • Akiniai
  • Naudojimo instrukcija
  • Lagaminas

   

   

  Įrankiui taikoma 24 mėnesių garantija    

   

  Pirkdami šį rotacinį nivelyrą, dovanų gausite lazerinį atstumo matuoklį ADA COSMO MINI 30! 


  ADA Instruments (reiškia "Additional Accuracy") yra tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi matavimo prietaisų gamyboje ir platinime. Kompanija buvo įkurta 2008 metais ir nuo to laiko tapo viena iš lyderių matavimo prietaisų rinkoje. ADA Instruments siūlo platų asortimentą produktų, įskaitant lazerinius nivelyrus, tolimačius, kampomačius, termovizorius ir kitus inovatyvius prietaisus, skirtus tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

  Kompanijos produktai yra plačiai naudojami statybos, inžinerijos, geodezijos, interjero dizaino ir kituose sektoriuose. ADA Instruments matavimo prietaisai pasižymi aukštu patikimumu, tikslumu ir ilgaamžiškumu, todėl yra vertinami specialistų visame pasaulyje.  UAB "Eleoras" ( MasterCity.lt ) yra oficialus ADA INSTRUMENTS prekės ženklo atstovas ir platintojas Lietuvoje


  Gamintojo nustatytas 24 mėnesių nemokamo garantinio aptarnavimo terminas, per kurį gamintojas įsipareigoja neatlygintinai šalinti atsirandančius prekės trūkumus, jei Pirkėjas eksploatuoja prekę pagal paskirtį ir laikosi visų gamintojo nurodymų. Šis Pardavėjo įsipareigojimas laikomas papildomai suteikiama komercine (sutartine) garantija šalia garantijos pagal įstatymą ir jai įtakos neturi.


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 48.00  su PVM
  Kaina 176.00  su PVM
  Kaina 213.00  su PVM
  Kaina 223.00  su PVM
  330.00  Sutaupykite 107.00 
  Kaina 128.00  su PVM
  Kaina 368.00  su PVM
  Kaina 91.00  su PVM
  100.00  Sutaupykite 9.00 
  Kaina 172.00  su PVM
  Kaina 126.00  su PVM
  164.56  Sutaupykite 38.56