Prekių katalogas

ADA Elevation 16 Teleskopinis stovas, 166 cm

 • ADA Elevation 16 Teleskopinis stovas, 166 cm

  Kodas: ADA Elevation 16
  Gamintojas
 •  

  Sunkus praskečiamas teleskopinis stovas lazerinių nivelyrų, plokštumų projektuotojų montavimui, su varžtais. Svoris – 5,5 kg.

  Kad tiksliai sumontuoti prietaisą ant stovo plokštės, nėra poreikio jo „prisukti“, reikia tik pastatyti jį ant sriegio ir pasukti specialų varžtą, įmontuotą į stovo galvą. Jis pajudins plokštės varžto sriegį dantračio pagalba. Stovas pagamintas iš aliuminio ir plieno. Reguliuojama kolona leidžia judinti sumontuotą į stovą prietaisą į viršų ir į apačią tiksliam „bazinės horizontalios lazerinės plokštumos“ nukreipimui ar perkėlimui.

  Teleskopinė kolona leidžia tiksliai ir tolygiai nustatyti reikiamą aukštį darbo su lazeriu metu.

  Stovo svoris

  5,5 kg.

  Surinkto stovo aukštis

  93 cm.

  Maksimalus aukštis

  166 cm.

  Dydis dėžėje

  97 – 20 – 20 cm.

  Tvirtinamasis sriegis

  5/8 colio

  Paskirtis

  Lazerinių nivelyrų ir plokštumų projektuotojų montavimas

  Montavimo būdas

  Varžtai

  Plokštės skersmuo vidinis/išorinis

  11,5 cm.

  Komplektacija

  • teleskopinis stovas,
  • dėžė

  Visa ADA produkcija yra sertifikuota. 


  ADA Instruments (reiškia "Additional Accuracy") yra tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi matavimo prietaisų gamyboje ir platinime. Kompanija buvo įkurta 2008 metais ir nuo to laiko tapo viena iš lyderių matavimo prietaisų rinkoje. ADA Instruments siūlo platų asortimentą produktų, įskaitant lazerinius nivelyrus, tolimačius, kampomačius, termovizorius ir kitus inovatyvius prietaisus, skirtus tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

  Kompanijos produktai yra plačiai naudojami statybos, inžinerijos, geodezijos, interjero dizaino ir kituose sektoriuose. ADA Instruments matavimo prietaisai pasižymi aukštu patikimumu, tikslumu ir ilgaamžiškumu, todėl yra vertinami specialistų visame pasaulyje.  UAB "Eleoras" ( MasterCity.lt ) yra oficialus ADA INSTRUMENTS prekės ženklo atstovas ir platintojas Lietuvoje


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 126.00  su PVM
  Kaina 75.00  su PVM
  Kaina 66.00  su PVM
  Kaina 49.00  su PVM