ADA PROLiner 2V Lazerinis nivelyras

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: A00472
  Kaina 17200 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Nivelyro tipas
  Lazerinis nivelyras
 •  

  Projektavimo tipai

  keli lazeriniai kryžiai ir linijos

  Tikslumas, mm/m

  ±2/10

  Kompensatoriaus darbo diapazonas, °

  ±3

  Maitinimo šaltinis

  4 х АА/1,5

  Lazerio projekcija

  3 linijos, 1 atsvara

  Darbo diapazonas

  20 m

  Darbo diapazonas su imtuvu

  70 m

  Sriegis, coliai

  5/8

  Lazerinis nivelyras ADA PROLiner 2V– tai profesionalus lazerinis nivelyras, kuris puikiai tinka naudoti statybose ir remonto metu. Puikiai tinka naudoti klojant plyteles ar kitus padengimus, klijuojant tapetus, atliekant sužymėjimus ir t.t.

  Ryškus lazeriniai spinduliai. ADA PROLiner 2V turi ryškius lazerinius spinduliuotuvus. Nivelyras projektuoja horizontalią liniją 140º. Vertikaliam sužymėjimui galima įjungti vertikalias lazerines linijas. Šis nivelyro modelis turi dvi vertikalias linijas (2V). Lazerinė atsvara leidžia tiksliai nustatyti lazerinį nivelyrą ant reikiamo pirminio taško. Vertikalių linijų persikirtimas ant lubų duoda galimybę pernešti lazerinės atsvaros tašką (esantį ant grindų) ant lubų su labai dideliu tikslumu.

  Atsparus smūgiams tikslus mechanizmas. Šio lazerinio nivelyro mechanizmas specialiai sukonstruotas su maksimaliu atsparumu sunkioms eksploatavimo sąlygoms statybvietėje. Pasukamas pagrindas, švytuoklė, švytuoklės fiksavimo mechanizmas, rėminė konstrukcija – pagaminti iš tvirto metalo. Lengva ir kartu tvirta metalinė nivelyro mechanizmų konstrukcija sumažina galimų gedimų atsiradimą kritimo metu.

  Aukštos kokybės automatinis išsilyginimas. Lazerinių linijų išsilyginimas atliekamas automatiškai, išjungus blokavimą. Lazerinis nivelyras ADA PROLiner 2V pasižymi labai dideliu tikslumu – tik 0,2 mm vienam metrui.

  Atsparus smūgiams korpusas. Lazerinio nivelyro korpusas turi išorinę guminę apsaugą. Nivelyras yra atsparus smūgiams, statybinėms dulkėms ir drėgmei.

  Pasukamas pagrindas. Ant korpuso pagrindo yra pasukama dalis tolygiam ir tiksliam vertikalių linijų nustatymui. Pasukimo mechanizme naudojami tolygaus slydimo guoliai su aukštu ašies tikslumu. To dėka yra pasiekiamas puikus tikslumas, prietaiso pasukimo aplink savo ašį minkštumas ir tolygumas.

  Darbas su pasvirimu. Blokavimo jungiklis turi tarpinę padėtį. Šioje padėtyje švytuoklė yra užblokuota, o lazerines linijas galima įjungti. Taip lazerinės linijos bus projektuojamos su reikalingu pasvirimu. Tokia funkcija gali būti reikalinga, pvz., montuojant laiptus arba atliekant plytelių ar dekoro sužymėjimą, esant kampui.

  Darbo režimas su imtuvu. PROLiner 2V turi specialų režimą: darbas su imtuvu. Imtuvas LR-60 “pagauna” lazerinės linijos padėti atstumu iki 70 metrų. Darbas su imtuvu puikiai tinka dirbant lauko sąlygomis.

  Prietaiso tvirtinimas ant stovo. ADA PROLiner 2V galima tvirtinti ant stovo arba ant sieninio tvirtinimo. Prietaisas ant pagrindo turi sriegį 5/8‘‘.  

  Plastikinis lagaminas. Saugojimui ir transportavimui lazerinis nivelyras turi aukštos kokybės plastikinį lagaminą. Lagaminas yra atsparus smūgiams, kritimams ir apkrovai. Lagamino viduje nivelyras gali būti fiksuojamas, kad nejudėtų.

   

  Komplektacija:

  • Lazerinis nivelyras
  • Lazeriniai akiniai
  • Varžtas ilgintuvas
  • Baterijų laikiklis
  • Baterijos
  • Lagaminas
  • Įrankiui taikoma 24 mėnesių garantija    

  Visa ADA produkcija yra sertifikuota.

 • Jus taip pat gali dominti

  ADA CUBE Mini GREEN Lazerinis nivelyras su žaliu spinduliu
  Kodas: CUBE Mini Green
  8500 - 12575 su PVM
  ADA CUBE Mini Lazerinis nivelyras
  Kodas: CUBEmini
  4840 - 5700 su PVM
  ADA CUBE 360 GREEN Lazerinis nivelyras ULTIMATE EDITION
  Kodas: A00470
  22000 su PVM
  33000 Sutaupykite 11000
  ADA Instruments optinis nivelyras BASIS 20
  Kodas: ADA BASIS 20
  11900 su PVM
  ADA RUBER 32 Optinis nivelyras
  Kodas: ADA RUBER 32
  14800 su PVM
  ADA PROF X20 Optinis nivelyras
  Kodas: ADA PROF X20
  17600 su PVM
  ADA Phantom 2D Lazerinis nivelyras
  Kodas: Phantom 2D
  8000 - 9900 su PVM
  ADA TOPLINER 3x360 Lazerinis nivelyras
  Kodas: Topliner
  36800 su PVM
  ADA Cube 360 Lazerinis nivelyras
  Kodas: Cube 360
  11500 - 16000 su PVM
  ADA ULTRALiner 360 4V Lazerinis nivelyras
  Kodas: ULTRALiner
  23500 - 35000 su PVM