Prekių katalogas

ADA Silver Plus teleskopinis strypas su trikoju, 3.6 m

 • ADA Silver Plus teleskopinis strypas su trikoju, 3.6 m

  Kodas: A00556
  Gamintojas
 • Aukštis

  360 cm

  Medžiaga

  Aliuminis

  Sriegis nivelyrui

  1/4‘‘ ir 5/8‘‘

   

  Teleskopinis strypas ADA Silver PLUS su trikoju – tai aliuminio štanga, kuri susideda iš kelių dalių, kurios gali būti sujungtos tarpusavyje darbui skirtingame aukštyje. Idealiai tinka tiems, kas atlieka sužymėjimą butuose ar namuose, kur lubų aukštis iki 3,6 m.

  ADA Silver PLUS tvirtai fiksuojamas tarp grindų ir lubų. Kad teleskopinio strypo montavimas vyktų greitai, apačioje yra specialus pedalas kojai: tiesiog pastatykite štangą ant grindų, paspauskite pedalą ir atremkite į lubas. Viskas atliekama greitai ir paprastai. Jeigu patalpoje neįmanoma sumontuoti ADA Silver PLUS, atrėmus ją į grindis ir lubas, galėsite panaudoti specialų trikojį, kuris yra komplekte. Jis pavers strypą į klasikinį stovą nivelyrui.  

  ADA Silver PLUS strypas skirtas naudojimui su lazeriniai nivelyrais. Kad darbas būtų patogus, komplekte rasite magnetinį tvirtinimą nivelyrams ADA MAGNETIC LIFT, kuris yra pagamintas iš aukštos kokybės tvirto ir atsparaus smūgiams plastiko. ADA MAGNETIC LIFT galima naudoti su nivelyrais, kurių sriegis 1/4 ir 5/8. Nustatyti nivelyrą ant ADA MAGNETIC LIFT tvirtinimo yra be galo lengva – apytisliam aukščio parinkimui yra naudojamas SLIDER fiksatorius ant teleskopinio strypo. Milimetriniam tikslumui naudojamas ADA MAGNETIC LIFT tvirtinimo mikroliftas.

  Tvirtinimas ADA MAGNETIC LIFT montuojamas ant teleskopinės štangos galingų neodimio magnetų dėka. Jeigu kokiam nors darbui atlikti Jums nėra reikalingas nivelyro tvirtinimas, galite nesunkiai jį nuimti nuo ADA Silver PLUS.

  Patogiam transportavimui ir saugojimui visas ADA Silver PLUS rinkinys yra komplektuojamas patogiame krepšyje.

   

  Komplektacija:

  • Stovas
  • Trikojis
  • Judantis fiksatorius SLIDER
  • Magnetinis tvirtinimas ADA MAGNETIC LIFT
  • Krepšys
 • Jus taip pat gali dominti