Prekių katalogas

ADA ULTRALiner 360 2V Lazerinis nivelyras

 • ADA ULTRALiner 360 2V Lazerinis nivelyras

  Kodas: A00467
  Gamintojas
 •  

  Tikslumas, mm/m

  ±0,2/1

  Kompensatoriaus darbo diapazonas, °

  ±3

  Lazerinis diodas, nm

  635,650

  Maitinimo šaltinis

  4 АА

  Darbinių temperatūrų diapazonas, °С

  -10 iki +40

  Lazerio projekcija

  1 linija 360°,4 linijos,1 taškas

  Darbo diapazonas

  20 m

  Darbo diapazonas su imtuvu

  70 m

  Sriegis, coliai

  5/8

   

  Lazerinis nivelyras ADA ULTRALiner 360 2V  – tai profesionalus lazerinis nivelyras, kuris puikiai tinka naudoti statybose ir remonto metu. ADA ULTRALiner 360 2V yra vienintelis prietaisas su pasukamu pagrindu ir kombinuotu lazerinių spindulių kombinavimu: apvali horizontali plokštuma 360°, lazerinė atsvara (taškas), statmenos vertikalios plokštumos. Tokia lazerinių linijų kombinacija yra originali ir labiausiai pilna. Jos dėka prietaisas turi maksimalų funkcionalą ir tinka visų rūšių sužymėjimo darbams.

  Kombinuoti lazeriniai spinduliai. Nivelyras projektuoja ryškias, siauras, labai tikslias lazerines plokštumas.

  Ryški, horizontali, apvali lazerinė plokštuma 360º. ADA ULTRALiner 360 2V galima sumontuoti bet kokioje vietoje. Horizontali linija yra projektuojama aplinkui (на 360 laipsnių be trūkių), palei visą perimetrą.

  Vertikaliam sužymėjimui galima iš eilės įjungti vertikalias lazerines linijas. Šis lazerinio nivelyro modelis turi dvi vertikalias linijas (2V). Visos lazerinės linijos persikerta tarpusavyje 90° kampu. Persikirtimo vietoje projektuojamas „lazerinis kryžius“, kuris yra labai patogus vertikaliam ir horizontaliam žymėjimui vienu metu.

  Lazerinė atsvara leidžia tiksliai nustatyti ADA ULTRALiner 360 2V ant reikiamo pirminio taško. Vertikalių linijų persikirtimas ant lubų duoda galimybę pernešti lazerinės atsvaros tašką (esantį ant grindų) ant lubų su labai dideliu tikslumu.

  Atsparus smūgiams tikslus mechanizmas. Šio lazerinio nivelyro mechanizmas specialiai sukonstruotas su maksimaliu atsparumu sunkioms eksploatavimo sąlygoms statybvietėje. Pasukamas pagrindas, švytuoklė, švytuoklės fiksavimo mechanizmas, rėminė konstrukcija – pagaminti iš tvirto metalo. Lengva ir kartu tvirta metalinė nivelyro mechanizmų konstrukcija sumažina galimų gedimų atsiradimą kritimo metu.

  Aukštos kokybės automatinis išsilyginimas. Lazerinių linijų išsilyginimas atliekamas automatiškai, išjungus blokavimą. Lazerinis nivelyras ADA ULTRALiner 360 2V pasižymi labai dideliu tikslumu – tik 0,2 mm vienam metrui.

  Atsparus smūgiams korpusas. Lazerinio nivelyro korpusas turi išorinę guminę apsaugą. Nivelyras yra atsparus smūgiams, statybinėms dulkėms ir drėgmei.

  Pasukamas pagrindas. Ant korpuso pagrindo yra pasukama dalis tolygiam ir tiksliam vertikalių linijų nustatymui. Pasukimo mechanizme naudojami tolygaus slydimo guoliai su aukštu ašies tikslumu. To dėka yra pasiekiamas puikus tikslumas, prietaiso pasukimo aplink savo ašį minkštumas ir tolygumas.

  Darbas su pasvirimu. Blokavimo jungiklis turi tarpinę padėtį. Šioje padėtyje švytuoklė yra užblokuota, o lazerines linijas galima įjungti. Taip lazerinės linijos bus projektuojamos su reikalingu pasvirimu. Tokia funkcija gali būti reikalinga, pvz., montuojant laiptus arba atliekant plytelių ar dekoro sužymėjimą, esant kampui.

  Darbo režimas su imtuvu. ADA ULTRALiner 360 2V turi specialų režimą: darbas su imtuvu. Imtuvas LR-60 “pagauna” lazerinės linijos padėti atstumu iki 70 metrų. Darbas su imtuvu puikiai tinka dirbant lauko sąlygomis.

  Prietaiso tvirtinimas ant stovo. ADA ULTRALiner 360 2V galima tvirtinti ant stovo arba ant sieninio tvirtinimo. Prietaisas ant pagrindo turi sriegį 5/8‘‘.  

  Plastikinis lagaminas. Saugojimui ir transportavimui lazerinis nivelyras turi aukštos kokybės plastikinį lagaminą. Lagaminas yra atsparus smūgiams, kritimams ir apkrovai. Lagamino viduje nivelyras gali būti fiksuojamas, kad nejudėtų.

  ULTRA — ryškus, ULTRA-tikslus, ULTRA- funkcionalus, ULTRA — tvirtas, ULTRA — profesionalus.

   

  Komplektacija:

  • Lazerinis nivelyras
  • Lazeriniai akiniai
  • Varžtas ilgintuvas
  • Baterijų laikiklis
  • Baterijos
  • Lagaminas
  • Įrankiui taikoma 24 mėnesių garantija    

  Visa ADA produkcija yra sertifikuota.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 223.00  su PVM
  330.00  Sutaupykite 107.00 
  Kaina 76.00  su PVM
  Kaina 48.00  su PVM
  Kaina 200.00  su PVM
  Kaina 50.00  su PVM
  Kaina 276.00  su PVM
  430.00  Sutaupykite 154.00 
  Kaina 126.00  su PVM
  164.56  Sutaupykite 38.56 
  Kaina 482.00  su PVM
  559.00  Sutaupykite 77.00