Prekių katalogas

Miltelinės suvirinimo vielos tipai

 • Miltelinė suvirinimo viela yra specializuotas suvirinimo medžiagų tipas, naudojamas įvairiuose suvirinimo procesuose, ypač virinant pusautomačiu ir robotizuotame suvirinime. Šis vielos tipas skiriasi nuo tradicinių vientisų suvirinimo vielų, dėl to, kad viduje turi miltelinį užpildymą. Jis reikalingas tam, kad suteiktų tam tikras savybes suvirinimo siūlei, tokias kaip pagerinta mechaninė stiprybė ir atsparumas korozijai. Taip pat tam tikros miltelinės suvirinimo vielos suteikia geresnį darbo greitį. 

  Miltelinių vielų tipai

  • Su baziniu užpildu: Suvirinimo metu susidaro šlakas, kurio dėka gaunamos švaresnės ir kokybiškesnės suvirinimo siūlės.
  • Su rutilo užpildu: Tinka plačiam darbų spektrui, įskaitant metalo lakštų suvirinimą ir stambių metalo konstrukcijų virinimą.

  Pritaikymas

  Miltelinės vielos naudojamos įvairiose pramonės šakose, įskaitant tiltų statybą, laivų statybą, sunkiųjų įrenginių gamybą ir transporto priemonių gamybą. Jos ypač naudingos procesuose, kur reikalingos aukšto stiprumo suvirinimo siūlės.

  Kaina 289.65  su PVM
  Kaina 74.40  su PVM
  Kaina 65.46  su PVM
  Kaina 144.60  su PVM
  Kaina 38.00  su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 122.92  su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 664.95  su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 94.11  su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 176.80  su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Išvada

  Miltelinės suvirinimo vielos siūlo unikalius privalumus tiek suvirinimo siūlės kokybės, tiek suvirinimo greičio požiūriu. Jos puikiai tinka įvairioms pramoninėms paskirtims, tačiau reikalauja atidesnio vielos rūšies parinkimo ir suvirinimo proceso nustatymų.