Prekių katalogas

Lazerinis nivelyras ADA Instruments LaserTANK 4-360 GREEN Ultimate Edition, žalios spalvos spindulys, 4 linijos 360°

 • Lazerinis nivelyras ADA Instruments LaserTANK 4-360 GREEN Ultimate Edition, žalios spalvos spindulys, 4 linijos 360°

  Kodas: A00632
  363.00  su PVM
  (300.00  be PVM)
  425.00  Sutaupykite 62.00 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Gamintojas
  Nivelyro tipas
  Lazerinis nivelyras
 • Lazerio spindulių tipai

  keli lazeriniai kryžiai ir linijos

  Tikslumas

  ±3/10 mm/m

  Kompensatoriaus darbo diapazonas  

  ±4°

  Horizontalaus spindulio apsisukimo kampas

  360°

  Vertikalaus spindulio apsisukimo kampas

  360°

  Apsauga nuo dulkių ir drėgmės

  IP54

  Lazerinis diodas

  515 nm

  Lazerio klasė

  2

  Maitinimo šaltinis

  3,7V Li-Ion akumuliatorius, įkrovėjas 5V

  Darbinių temperatūrų diapazonas

  -10 iki +50°С

  Lazerinio diodo spalva

  žalia

  Lazerio projekcija

  2H (360°) / 2V (360°)

  Darbo diapazonas

  40 m

  Darbo diapazonas su imtuvu

  70 m

  Sriegis

  2х1/4

  Matmenys

  132х123х100 mm

  Svoris su baterija

  0,73 kg

   

  ADA LaserTANK 4-360 GREEN yra pirmasis profesionalus lazerinis nivelyras iš ADA Instruments, kuris projektuoja keturias linijas 360° kampu. Abipusiai statmenos linijos (dvi horizontalios ir dvi vertikalios) leidžia atlikti absoliučiai bet kokį žymėjimą. Idealiai tinka statybos ar renovacijos darbams viduje ir lauke.

  Viršutinė ir apatinė horizontalios linijos. Pagrindinis šio nivelyro ypatumas yra dviejų horizontalių linijų buvimas. Viršutinė linija skirta žymėjimui po lubomis, o apatinė – darbui šalia grindų. Taip pasiekiamas maksimalus tikslumas – kuo linija arčiau paviršiaus, tuo tikslesnis žymėjimas. Apatinė horizontali linija praverčia lyginant grindis ir įvairioms grindų dangoms kloti.

  Tvirtas, apsaugotas korpusas. ADA LaserTANK 4-360 GREEN korpusas iš visų pusių apsaugotas storu gumos sluoksniu. Viduje naudojama speciali struktūra, kuri puikiai atlaiko išorinį poveikį ir smūgius. Originalus stiklo apsaugų dizainas kiek įmanoma apsaugo juos nuo pažeidimų.

  Ryškiai žali spinduliai. Žalias spindulys puikiai tinka žymėti ryškioje šviesoje. Žalia lazerio linija yra aiškiau matoma, palyginti su raudona, esant vienodoms apšvietimo sąlygoms.

  Patogūs valdymo mygtukai. Lazerinio nivelyro ADA LaserTANK 4-360 GREEN veikimo režimų valdymo mygtukai yra ergonomiški ir intuityvūs. Tai leidžia patogiai valdyti įrenginį.

  Patogus žymėjimas vertikaliomis linijomis. Įjungus vertikalias linijas, susidaro susikertantys 90º kampu lazerio spinduliai. Labai patogu išlyginti sienas ir kampus tarp sienų. Lazerines linijas galima išjungti po vieną, paliekant tik tas, kurios būtinos darbui.

  Tikslus derinimas. Niveliavimas yra automatinis. ADA LaserTANK 4-360 GREEN yra labai tikslus – paklaida yra tik ± 0,3 milimetro vienam metrui.

  Galinga ličio baterija. Prietaisas maitinamas išimama 7800 mAh talpos ličio baterija. Didelė baterijos talpa žymiai padidina nepertraukiamo veikimo laiką, palyginti su įprastais lazeriniais nivelyrais. Akumuliatoriaus įkrovimo jungtis – USB Type-C.

  Nuotolinio valdymo pultas. Lazerio spinduliai įjungiami ir išjungiami ne tik nivelyro korpuso mygtukais, bet ir nuotolinio valdymo pulteliu. Norėdami taupyti akumuliatoriaus energiją, galite išjungti ir įjungti veikiančias linijas naudodami bendrą nuotolinio valdymo pulto mygtuką. Įrenginio atmintis išsaugo pasirinktą derinį.

  Du tvirtinimo ant stovo taškai. ADA LaserTANK 4-360 GREEN galima pritvirtinti prie trikojo arba sieninio laikiklio naudojant 1/4" srieginę jungtį. Viena jungtis yra viršuje, antra - apačioje. Prietaisas gali būti tvirtinamas ant trikojo arba ant universalaus laikiklio.

  Dirbkite kampu. Šiame režime galite pakreipti įrenginį bet kokiu kampu. Pakanka užfiksuoti švytuoklę ir paspausti režimo įjungimo mygtuką. Tokiu atveju lazerio spinduliai bus projektuojami reikiamu kampu. Šios funkcijos prireiks, pavyzdžiui, įrengiant laiptų turėklus arba ženklinant įtempiamas lubas kampu, pavyzdžiui, palėpėje.

  Imtuvo veikimo režimas. Darbui ryškioje šviesoje, pvz. lauke, yra skirtas režimas su imtuvu. Įjungus šį režimą, žymėjimo atstumas padidėja nuo 40 iki 70 metrų.

  Universalus tvirtinimas ADA BASE (MAGNETIC LIFT + WALL BRACKET) su mikropakėlimu, skirtas lazeriniam nivelyrui pastatyti ant bet kokio paviršiaus ir aukščio. Susideda iš dviejų dalių: ADA MAGNETIC LIFT (magnetinis laikiklis su mikropakėlimu lazeriniam nivelyrui) ir ADA WALL BRACKET (greito atsegimo gnybtas, kurio užspaudimo plotis iki 55 mm, skirtas lazerinių nivelyrų tvirtinimui).

  Teleskopinis trikojis. Lengvas sulankstomas aliuminio trikojis su ištraukiama kolona, ​​skirtas nustatyti nivelyrą nuo 35 iki 110 cm aukštyje. Pakeliama dalis leidžia tolygiai reguliuoti aukštį 25 cm diapazone.

  Smūgiams atsparus plastikinis lagaminas. Komplekte yra nivelyro laikymo ir transportavimo lagaminas. Kuris pagamintas iš itin tvirtos, elastingos medžiagos. Lagaminas yra sustiprintas ir gali lengvai atlaikyti smūgius, kritimą ir didelio svorio apkrovas. Didelius lagamino užraktus lengva naudoti. Lagamino viduje lazerinis nivelyras ir priedai yra tvirtai pritvirtinami specialiuose minkštuose laikikliuose.

   

  Komplektacija:

  • Lazerinis nivelyras
  • Atsparus smūgiams lagaminas
  • Ličio baterija
  • Įkroviklis
  • USB tipo C laidas
  • Nuotolinio valdymo pultas
  • Magnetinis tvirtinimas ADA MAGNETIC LIFT
  • Tvirtinimas-spaustukas ADA WALL BRACKET
  • Teleskopinis stovas
  • Lazerinis taikinys


  ADA Instruments (reiškia "Additional Accuracy") yra tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi matavimo prietaisų gamyboje ir platinime. Kompanija buvo įkurta 2008 metais ir nuo to laiko tapo viena iš lyderių matavimo prietaisų rinkoje. ADA Instruments siūlo platų asortimentą produktų, įskaitant lazerinius nivelyrus, tolimačius, kampomačius, termovizorius ir kitus inovatyvius prietaisus, skirtus tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

  Kompanijos produktai yra plačiai naudojami statybos, inžinerijos, geodezijos, interjero dizaino ir kituose sektoriuose. ADA Instruments matavimo prietaisai pasižymi aukštu patikimumu, tikslumu ir ilgaamžiškumu, todėl yra vertinami specialistų visame pasaulyje.  UAB "Eleoras" ( MasterCity.lt ) yra oficialus ADA INSTRUMENTS prekės ženklo atstovas ir platintojas Lietuvoje


  Gamintojo nustatytas 12 mėnesių nemokamo garantinio aptarnavimo terminas, per kurį gamintojas įsipareigoja neatlygintinai šalinti atsirandančius prekės trūkumus, jei Pirkėjas eksploatuoja prekę pagal paskirtį ir laikosi visų gamintojo nurodymų. Šis Pardavėjo įsipareigojimas laikomas papildomai suteikiama komercine (sutartine) garantija šalia garantijos pagal įstatymą ir jai įtakos neturi.


  Garantija pagal įstatymą suteikiama visoms mūsų prekėms, sudarant vartojimo sutartis. Ši garantija dar vadinama teisine garantija. Nepriklausomai nuo to, kokios trukmės yra pardavėjo ar gamintojo nurodyta komercinė garantija vartotojas dėl atsiradusių prekės trūkumų gali kreiptis per 2 metų laikotarpį.

  Pasibaigus 2 metų įstatyminei garantijai, toliau pardavėjo garantiniai įsipareigojimai vykdomi tik komercinės garantijos nustatytomis sąlygomis ir terminais.


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 241.00  su PVM
  262.00  Sutaupykite 21.00 
  Kaina 71.00  su PVM
  82.00  Sutaupykite 11.00 
  Kaina 230.00  su PVM
  Kaina 213.00  su PVM
  Kaina 48.00  su PVM
  Kaina 126.00  su PVM
  164.56  Sutaupykite 38.56 
  Kaina 50.00  su PVM
  Kaina 76.00  su PVM