Prekių katalogas

Spartus plazminio pjovimo aparatas EasyCUT 40s Compressor (su įmontuotu kompresoriumi), 40A, 230V, 20 mm

 • Spartus plazminio pjovimo aparatas EasyCUT 40s Compressor (su įmontuotu kompresoriumi), 40A, 230V, 20 mm

  Kodas: EASYCUT40SCOM-PAK-45H-4
  700.00  su PVM
  (578.51  be PVM)
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Gamintojas
 • Maitinimo įtampa

  ~1× 230V ± 10% 50/60 Hz

  Pjovimo srovė

  20 - 40A

  Maksimalus pjovimo storis

  20 mm

  Darbo ciklas

  35%

  Išėjimo darbinė įtampa

  88 - 96V

  Rekomenduojamas darbinis slėgis

  3 - 4,5 bar

  Post-gas

  taip

  Lanko uždegimas

  be HF

  Srovės suvartojimas

  32A

  MMA suvirinimo srovė

  30 - 140A

  Galios koeficientas (cosφ)

  0,68

  Naudingumas η

  80

  Izoliacijos klasė

  H

  Apsaugos laipsnis

  IP21S

  Matmenys

  510x185x295mm

  Svoris

  13kg

   

  SPARTUS® EasyCUT 40s Compressor - tai maža plazminė pjaustyklė su įmontuotu kompresoriumi, kuri skirta metalams ir visoms elektrai laidžioms medžiagoms pjauti. Prietaisas maitinamas vienfaziu 230 V tinklu. SPARTUS® EasyCUT 40s Compressor veikia ir kaip plazminis pjoviklis, ir kaip MMA suvirinimo aparatas.

  EasyCUT 40s Compressor leidžia reguliuoti pjovimo srovę 20 - 40A diapazone, todėl yra puikiai pritaikomas prie vartotojo poreikių. Maksimalus pjaustomos medžiagos storis yra 20 mm. Įrenginys turi 2T/4T darbo režimus, Post-gas reguliavimą. Integruota bekontakčio pilotinio lanko inicijavimo sistema be HF užtikrina puikią eksploatacinių dalių kokybę ir ilgesnį tarnavimo laiką.

  Integruotas vidinis kompresorius tiekia suslėgtą orą, reikalingą plazmos lankui sukurti, kad būtų galima dirbti lauke. Mygtukas priekiniame skydelyje leidžia lengvai pakeisti suspausto oro maitinimo šaltinį.

  Pjoviklis turi 2 darbo režimus:

  • Standartinis pjovimas: pagrindinis režimas, kai plazmos srautas nepertraukiamai pjauna medžiagą, todėl galima greitai ir tiksliai pjauti metalą ar kitas laidžias medžiagas iki tam tikros formos ir dydžio. Šis režimas dažniausiai pasirenkamas darbams, kuriems reikia lygių ir švarių pjovimo briaunų.
  • Pjovimas su pertraukomis: tai specializuotas darbo režimas, ypač naudingas pjaunant medžiagas su netaisyklingais paviršiais, pavyzdžiui, tinklelius. Dėl šios funkcijos pjaustytuvas gali išlaikyti stabilų plazmos lanką net ir nutrūkus sąlyčiui su medžiaga. Prietaisas leidžia nepertraukiamai pjauti, nes nereikia rankiniu būdu paleisti lanko kiekvienoje pauzėje, o tai yra dažna problema apdorojant tinklelį ir kitas panašias medžiagas. Pertraukiamo pjovimo režimo naudojimas žymiai supaprastina ir pagreitina pjovimo procesą, tuo pačiu sumažina riziką sugadinti įrenginį dėl dažnų lanko uždegimų. Šis sprendimas ženkliai padidina darbo efektyvumą ir leidžia sklandžiai ir efektyviai pjauti net atliekant sudėtingas ir daug pastangų reikalaujančias užduotis.

  EasyCUT 40s Compressor taip pat leidžia virinti MMA režimu. MMA suvirinimas plačiai naudojamas įvairiomis sąlygomis, idealiai tinka plienui ir ketui. Suvirinimo srovės reguliavimas svyruoja nuo 30 iki 140 A, o tai leidžia lanksčiai reguliuoti parametrus įvairioms suvirinimo užduotims atlikti. Prietaisas taip pat turi MMA suvirinimo procesą palaikančių funkcijų, tokių kaip HOT START, ARC FORCE ir VRD.

   

  Komplektacija:

  • Plazminio pjovimo aparatas EasyCUT 40s Compressor
  • Degiklis SPARTUS® 45H 4m
  • Elektrodo laikiklis
  • Masės kabelis


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.