Prekių katalogas

Plazminio pjovimo aparatas, 125A, 400V, 35mm

 • Plazminio pjovimo aparatas, 125A, 400V, 35mm

  Kodas: EX10020078
  Gamintojas
 •  

  Įėjimo įtampa

  400 V, 3-Fazis

  Dažnis

  50/60 Hz

  Įėjimo srovė

  20 A

  Atviros grandinės įtampa

  300 V

  Apsaugos laipsnis

  IP21S

  Izoliacijos klasė

  H

  Viršįtampių apsauga

  Taip

  Aušinimas

  Ventiliatoriai

  Solenoidinis vožtuvas

  Taip

  Veiklos ciklas ED esant maks. A

  80 %

  Amperų 100% darbiniam ciklui

  96,8

  Pjovimo srovė

  30 - 125 A

  Uždegimas

  Non - Kontakt

  Pjūvio gylis

  iki 35 mm (priklauso nuo medžiagos)

  Pjovimo plotis

  1,4 mm

  Kompresoriaus pajungimas

  7 bar

  Išmatavimai

  67 x 27 x 47 cm

  Svoris

  30 kg

  Išmatavimai su pakuote

  74 x 38 x 52,5 cm

  Svoris su pakuote

  36,7 kg

  Vokietijos prekės ženklo Stamos plazminio pjovimo aparatas S-PLASMA 125CNC buvo sukurtas profesionaliam naudojimui, bet jis puikiai tinka ir buitiniam naudojimui. Plazminio pjovimo aparatas veikia su 380V įėjimo įtampa ir yra trifazis. Pjovimo aparatui S-PLASMA 125CNC būdingi tam tikri požymiai: milteliniu būdu nudažytas lakštinio plieno korpusas, didelis efektyvumas, aukščiausia pjovimo kokybė. Šiluminė apsauga užtikrina aukščiausią įmanomą saugumą. Pjovimo srovė reguliuojama nuo 30 iki 125 amperų, pjovimo aparatas gali pjauti medžiagas, kurių storis iki 35 mm. Plazminio pjovimo aparatas S-PLASMA 125CNC naudoja bipolinio tranzistoriaus technologiją su elektrodų izoliacija (angl. Insulated Gate Bipolar Transistor, sutrump. IGBT), kurios dėka pjovimo aparatas turi apsaugą nuo trumpojo jungimo, nes IGBT apriboja apkrovos srovę.

  Dar vienas šio pjovimo aparato privalumas – labai ploni ir švarūs pjūviai. Galite pjauti viską – nuo plonalakščio metalo iki plieno lakštų. Išilginiai pjūviai ir puiko pjovimo kokybė yra galimi didelio pjovimo greičio ir blykstės paleidimo (Blitzstart) funkcijos dėka. Profesionalus pjovimo aparatas S-PLASMA 125CNC siūlo tokias charakteristikas ir funkcijas, kad galėtumėte panaudoti jį bet kurioje CNC staklių taikymo srityje.

  PASTABA: šis plazminio pjovimo aparatas buvo sukurtas specialiai CNC staklėms! Yra galimybė naudoti šį aparatą rankiniu būdu kaip paprastą plazminį pjoviklį, tačiau naudojimas CNC staklėms yra labiau tinkamas, kadangi degiklis nėra palenktas, o visada tiesus.

  Anti-trukdžių funkcija (Anti-Interference-Function)

  Aukšto dažnio slėgio lankas neišvengiamai sukuria trukdžių. Norėdami pašalinti šiuos trukdžius ir užtikrinti tinkamą prietaiso naudojimą ir kontrolę, S-PLASMA 125CNC buvo sukurtas pagal naujausias technologijas. Dėl modernaus vidinio dizaino CNC plazminio pjovimo aparatas padeda išvengti arba sumažinti šiuos trukdžius. Dėl šios priežasties šis plazminio pjovimo aparatas kartu su CNC mašinomis sudaro geriausią sinergiją. Kadangi net smulkiausi sistemos trikdžiai gali neigiamai paveikti funkcialumą ir ilgaamžiškumą, labai svarbu yra jų išvengti ir todėl S-PLASMA 125CNC yra geriausias pasirinkimas CNC mašinoms.

  Daugiau informacijos apie S-PLASMA 125CNC:

  • Profesionalus prietaisas
  • 125 A pjovimo galia
  • Pilotažinis uždegimas
  • 380 V maitinimo jungtis
  • Galingi ventiliatoriai aušinimui
  • Bipolinių tranzistorių technologija (IGBT)
  • Apsauga nuo perkaitimo
  • Skaitmeninis ekranas (LED)
  • Naujausios technologijos
  • Milteliniu būdu dengtas korpusas
  • Komplekte priedai

   

  Įranga

  1. IGBT = bipolinis tranzistorius su elektrodų izoliacija (angl. Insulated Gate Bipolar Transistor, sutrump. IGBT) yra puslaidininkių įtaisas, kuris yra naudojamas galingoje elektronikoje, kadangi pasižymi didele bipolinių tranzistorių nauda (pvz., geras perdavimas, aukšta blokavimo įtampa, suvirinimo įrangos tvirtumas) ir lauko tranzistorių privalumais. Taip pat naudinga apsauga nuo trumpojo jungimo, IGBT apriboja dabartinę apkrovą. IGBT yra tolesnė vertikalios MOSFET-galios plėtra.

  2. LED ekranas = Rodo esamą srovės stiprumas amperais.

  3. Aukšta įtampa = prietaisas 3-fazis (380V +/- 10%). Geltonai žalias laidas yra skirtas apsauginiam žemės prijungimui PE. Trys fazės (juodas laidas) gali būti prijungtos prie laidų L1, L2, L3 (tai turi atlikti kvalifikuotas elektrikas).

  4. Perkrovos/gedimų LED = ši lemputė užsidega dviem atvejais:

  a) Kai įrenginys turi sutrikimą, ir negali būti valdomas.

  b) Jei suvirinimo aparatas viršija standartinę apkrovos trukmę, įsijungia apsaugos režimas ir mašina sustabdo savo funkcijas. Tai reiškia, kad aparatas atkuria temperatūros kontrolę po to, kai prietaisas buvo perkaitęs. Dėl šios priežasties mašina sustoja.

  Šio proceso metu užsidega raudona įspėjamoji lemputė. Šiuo atveju jūs neturite ištrauki elektros kištuko iš elektros lizdo. Prietaiso aušinimui vėdinimas turi dirbti toliau. Kai raudona lemputė nebedega, temperatūra nukrito iki normalios darbinės temperatūros ir įrenginys gali dirbti toliau. 

   

  Funkcijos

  1. CNC = Šis plazminis suvirinimo aparatas sukurtas specialiai naudojimui su CNC staklėmis. Pjauna metalą automatiškai, greitai, tiksliai ir efektyviai. Bet koks kitas naudojimas nėra įmanomas.

  2. Įjungimo / išjungimo jungiklis = Aukštos kokybės įjungimo/išjungimo jungiklis.

  3. Srovės reguliatorius = pagrindinės srovės reguliavimas.

  4. Maitinimo indikatorius = ši lemputė užsidega, kai įjungiate prietaisą.

  5. GASSHT = ši lemputė dega, kai mašina neturi arba turi nepakankamą dujų srautą.

  6. Fazės galios nuostoliai = jei prietaisas nėra prijungtas prie 3-jų fazių, t.y. prijungta tik viena arba dvi fazės, užsidega ši lemputė ir įrenginys nustoja veikti.

  7. POST TIME = reguliuojamas sekundžių intervalais. Šis nustatymas yra svarbus išlydyto metalo atvėsinimui po suvirinimo operacijų ir apsaugo nuo oksidacijos.

  8. “4T/2T” režimo pasirinkimas = “4T/2T” funkcijos dėka galima pasirinkti virinimo/pjovimo režimą “2T” (non-self lock) arba “4T” (self lock).

  “2T” – suvirinimas prasideda, kai jungiklis paspaudžiamas ir suvirinimas sustabdomas, kai jungiklis yra grąžinamas į pradinę padėtį.

  “4T” – stiprus srovės padavimas, kai jungiklis paspaudžiamas pirmą kartą, standartinės suvirinimo srovės tekėjimas, kai jungiklis grąžinamas į pradinę padėtį. Paspaudus jungiklį dar kartą, kai suvirinimas yra baigtas, galutinio lankinio srauto suvirinimo srovė pradeda mažėti ir sustoja. Suvirinimo aparatas sustabdo siunčiamą srautą, kai jungiklis grąžinamas į pradinę padėtį antrą kartą.

  9. TEST GAS = dujų bandymo jungiklis. Naudojamas norint patikrinti oro srautą arba ruošinio aušinimą.

  10. U. V LED = žemos įtampos LED. Ši lemputė užsidega, jei įtampa nukrenta žemiau 330V.

  11. O. V LED = aukštos įtampos LED. Ši lemputė užsidega, jei įtampa pakyla virš 420V.

   

  Jungtys

  1. Įžeminimo gnybtų jungtis = Čia prijungiami įžeminimo gnybtai, kurie prispaudžiami prie darbo objekto.

  2. Plazminio degiklio jungtis = didelis plazmos lanko energijos tankis leidžia didelį pjovimo greitį neiškraipant pjovimo kokybės. Prietaisas nereikalauja brangių specialių dujų, naudoja suspaustą orą ir yra lengvas naudojime. Puikiai tinka naudoti kėbulų, bakų ir plieno apdirbimui, šildymo, vėdinimo, santechnikos ir oro kondicionavimo pramonėje.

  3. Dujos / oro jungtis

  4. Įžeminimas = Ant kiekvieno suvirinimo aparato yra varžtas ir markiruotė, kaip atlikti reikiamą įžeminimą. Prieš naudojimą yra būtina kabelio pagalba sujungti suvirinimo įrenginio korpusą su žeme (kabelio pjūvis turi būti ne mažesnis kaip 6 mm), siekiant išvengti galimų problemų dėl elektros nutekėjimo.

   

              

   

  • Plazminio pjovimo aparatui taikoma 24 mėnesių garantija  

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 15719.00 su PVM
  Kaina 405.00 su PVM
  450.00 Sutaupykite 45.00