Prekių katalogas

Sherman DIGIMIG 215 DUALPULSE suvirinimo pusautomatis, 200A, 230V - komplektacija Mini Factory

 • Sherman DIGIMIG 215 DUALPULSE suvirinimo pusautomatis, 200A, 230V - komplektacija Mini Factory

  Kodas: DIGIMIG215Dualpulse_mini_factory
  980.00  su PVM
  (809.92  be PVM)
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Gamintojas
  Pusautomačio maitinimo įtampa
  230V
  Pusautomačio tipas
  Sinerginis
  MIG pulse (su pulsais)
  Taip
 • Maitinimo įtampa

  AC 230V 50Hz

  Suvirinimo būdai

  MIG, MMA, Lift TIG, litavimas

  Pagaminimo technologija

  IGBT

  Suvirinimo srovė MIG/MMA/TIG

  200A

  Darbo ciklas

  60%

  Maksimalus srovės sunaudojimas

  40,6 A

  Maksimali naudojama galia

  7,7 kVA

  Suvirinimo srovės reguliavimas

  tolygus

  Suvirinimo vielos ritės skersmuo

  100, 200 mm

  Funkcijos

  Skaitmeninis valdymas, Hot Start, 2T/4T, VRD, MMA, MMA Pulse, TIG Lift, TIG Lift Pulse, dvigubas impulsas, induktyvumo reguliavimas, Pulsas, dujų srauto reguliavimas prieš/po suvirinimo, suvirinimas be dujų, 2 ritinėlių vielos tiektuvas, Spool Gun opcija, nustatymų atmintis, MIG rankinis, MIG sinerginis, suvirinimas be dujų, taškinis suvirinimas

  Matmenys

  490 x 220 x 375 mm

  Svoris

  15 kg

   

  Sinerginis suvirinimo aparatas DIGIMIG 215 DUALPULSE naudojamas rankiniam plieno ir spalvotųjų metalų suvirinimui. Jis gali veikti MMA, TIG Lift ir MIG/MAG režimuose. MIG / MAG metodas gali būti naudojamas rankiniu ir sinerginiu režimu. Sinerginis režimas leidžia naudotis suvirinimo aparatu mažiau patirties turintiems žmonėms ir mėgėjams. Galimas poliškumo keitimas, yra impulso ir dvigubo impulso funkcijos. Dvigubas impulsas užtikrina, kad bus pasiekta geresnė suvirinimo kokybė, aukšta estetika ir labai didelis efektyvumas. Skaitmeninis valdymas leidžia pilnai reguliuoti parametrus, lanko dinamiką, charakteristikas ir suvirinimo aparato darbo režimus.

  Įrenginys turi paskutinio nustatymo atmintį, t.y. išjungus prietaisą ir vėl jį įjungus atkuriami paskutiniai nustatyti parametrai. Suvirinimo aparate įmontuotas lengvai skaitomas LCD ekranas. Yra galimybė prijungti Spool Gun tipo degiklį (opcija).

  Suvirinimo aparatas gamykloje sukonfigūruotas aliuminio suvirinimui, komplekte taip pat yra plieninis įdėklas ir ritinys plienui suvirinti.

  Komplektą sudaro:

  • Suvirinimo aparatas su savo standartine komplektacija
  • Suvirinimo skydelis Sherman V4 (arba analogiškas) su automatiškai tamsėjančiu filtru (1 vnt.): Apsaugo akis ir veidą nuo kibirkščių ir UV spindulių, automatiškai užtemsta ir turi šlifavimo režimą.
  • Suvirinimo pirštinės (1 pora): Pagamintos iš skeltinės karvės odos, apsaugo rankas nuo nudegimų ir kibirkščių.
  • Apsauginis aerozolis (1 vnt.): Efektyviai saugo suvirinimo degiklį nuo metalo purslų prikimšimo. Taip pat gali būti naudojamas suvirinimo stalui.
  • Apsauginės tūtos suvirinimo degikliui (2 vnt.): Nukreipia suvirinimo dujas ir apsaugo siūlę nuo oksidacijos.
  • Variniai antgaliai 0,8 mm vielai (6 vnt.)
  • Suvirinimo viela 5 kg, 0,8 mm, sudėtis G3Si (5 kg): Ši sudėtis pasižymi aukšta kokybe ir užtikrina švarumą bei siūlės tvirtumą. Dažniausiai ši viela yra optimalus pasirinkimas visiems darbams.
  • Baliono reduktorius (1 vnt.): Užtikrina tikslų dujų srautą.
  • Suvirinimo balionas pagal pasirinkimą (galite rinktis komplektą be baliono, MIX dujas, CO2 dujas arba Argoną): Pasirinkite optimalias dujas Jūsų planuojamiems suvirinimo darbams. Tai gali būti angliarūgštė (CO2), kurią galėsite lengvai užpildyti beveik visuose miestuose ir kuri yra rekomenduojama kėbulo darbams. Argonas yra naudojamas Aliuminio suvirinimui arba darbui su CuSi viela. Argono/CO2 mišinys suteiks didesnį suvirinimo įsiskverbimą ir stipriai sumažins taškymą, palyginus su CO2 dujomis.
  • Dujų žarna, 2 m: Užtikrina reduktoriaus sujungimą su suvirinimo aparatu.
  • Juostinės metalo pjovimo stakles arba Diskinės abrazyvinės pjovimo staklės su 350 mm disku (pasirinktinai, taip pati galite pasirinkti komplektą be staklių): Skirtos metalo profilių ir vamzdžių pjovimui.
  • Kampinis šlifuoklis Keyang DG-852: Universalus įrankis metalo šlifavimui ir pjovimui.
  • Pjovimo diskai kampiniam šlifuokliui (10 vnt.): aukštos kokybės diskai efektyviam metalo pjovimui.
  • Lapeliniai šlifavimo diskai kampiniam šlifuokliui (2 vnt. 40 grubumo, 2 vnt. 80 grubumo, 2 vnt. 120 grubumo): Skirti metalo šlifavimui.
  • Suvirinimo stalas (pasirinktinai iš siūlomų modelių): Užtikrina patogumą ir tikslumą darbe. Suvirinimo stalai su 16 mm sistema – tai puikus sprendimas profesionaliam nestambių konstrukcijų suvirinimui, hobiui ir auto dirbtuvėse. Šie stalai yra ypač patogūs ir funkcionalūs 16 mm skylių sistemos dėka. Leidžia lengvai ir greitai tvirtinti įvairias detales, suteikiant galimybę efektyviai suvirinti gaminius.
  • Suvirinimo spaustuvai Bessey (2 vnt.): Būtinas įrankis detalių fiksavimui.
  • Suvirinimo stalo spaustuvai Bessey 16 mm sistemai (2 vnt.): Skirti darbui su 16mm standarto suvirinimo stalais.
  • Magnetinis laikiklis suvirinimo degikliui (1 vnt.): Padeda organizuoti darbo vietą.
  • Suvirinimo magnetai (4 vnt.): Naudojami metalo profilių palaikymui suvirinant.
  • Suvirinimo įrangos vežimėlis (pasirinktinai iš turimų modelių, 1 vnt.): palengvina įrangos transportavimą ir saugojimą.

  "MasterCity Mini MIG Factory" komplektas taps patikimu pagalbininku Jūsų suvirinimo darbuose, užtikrindamas aukštą tikslumą, patogumą ir darbo malonumą.

   

  *Mini Factory rinkinio nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio, galutinė komplektacija priklauso nuo Jūsų pasirinkimo.


  Sherman yra gerai žinomas suvirinimo įrangos prekės ženklas, kuris specializuojasi suvirinimo aparatų ir priedų gamyboje. Sherman tai Iinovatyvi įranga, už priimtiną gerą kainą. Gamintojas siūlo platų produktų asortimentą, įskaitant MMA, MIG/MAG, TIG suvirinimo aparatus, plazminius pjovimo aparatus bei įvairius suvirinimo priedus. 

  Kompanija ypatingą dėmesį skiria naujovėms ir technologiniams sprendimams. Sherman įranga yra plačiai naudojama įvairiose pramonės šakose, įskaitant statybą, automobilių remontą ir metalo konstrukcijų virinimą.  UAB "Eleoras" ( MasterCity.lt ) yra oficialus Sherman prekės ženklo atstovas ir platintojas Lietuvoje


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 370.00  su PVM
  Kaina 555.00  su PVM
  Kaina 1443.00  su PVM