Prekių katalogas

Savaeigė vejapjovė HONDA HRX537VY, pjovimo plotis 53 cm

 • Savaeigė vejapjovė HONDA HRX537VY, pjovimo plotis 53 cm

  Kodas: HRX537C6VY
  Gamintojas
  Pjovimo plotis
  53cm
  Savaeigė
  Taip
  Variklis
  Honda
  Variklio dydis
  Nenurodyta
  Mulčiavimas
  Taip
 • Pjovimo plotis

  53 cm

  Variklio modelis

  HONDA GCV200

  Variklio galia

  3,7 kW / 2850 aps.min

  Degalų bakelio talpa

  0,91 L

  Variklio alyvos tūris

  0,55 L

  Transmisijos tipas

  Select Drive™

  Važiavimo greitis

  0 - 1,64 m/s

  Korpusas

  Plastikinis, Honda Xenoy®

  Peilio stabdis su sankaba

  Yra, Roto-stop®

  Mulčiavimo sistema

  „Versamow ™ “ kintama mulčiavimo sistema

  Pjovimo pozicijos ir aukščio reguliavimas

  7 (20-100 mm)

  Žolės surinktuvo dydis

  85 L

  Garantuotas garso galios lygis - dB(A) (2000/14/EB, 2005/88/EB)

  98

  Ilgis

  1621 mm

  Plotis

  585 mm

  Aukštis

  970 mm

  Starteris

  Rankinis

  Svoris

  43,9 kg

   

   „HRX“ vejapjovės modelis gali lengvai įveikti bet kokio dydžio veją. Tokią vejapjovę paprasta užvesti ir naudoti, „HRX“ užtikrina geriausius rezultatus įdedant itin mažai pastangų. Šis modelis taip pat tausoja aplinką, veikia tyliai ir išmeta mažai teršalų.

   

  „HRX“ vejapjovių funkcijos:

  • Rutuliniai guoliai priekiniuose ir galiniuose ratuose. Pjaunant žolę aplink kliūtis vejapajovė stumiama ir traukiama itin lengvai.
  • Išmani peilio medžiaga. Vejapjovės peiliai yra sukurti taip, kad užkliudžius kliūtį ne lūžtų, o sulinktų. Tiesiog pakeiskite peilį ir galite vėl pjauti žolę.
  • Lengvai sulankstoma rankena. Greitai ir lengvai (be įrankių) sulenkiama reguliuojamo aukščio rankena, kad galėtumėte patogiau sandėliuoti.
  • Aukštas, orui pralaidus žolės surinkimo krepšys ir apsauga nuo dulkių. Ant žolės surinktuvo sumontuotas papildomas gaubtas, kuris apsaugo nuo dulkių, ypač mulčiuojant.
  • „Polystrong® / Xenoy®“ korpusas. Dėl šios medžiagos vientisas korpusas yra glotnių formų, o tokios formos reiškia mažesnį sūkuriavimą, dėl kurio stipriai pagerėja surinkimo savybės ir sumažėja keliamas triukšmas. Korpusas yra lengvesnis nei plieno ar aliuminio korpusai. Korpuso tarnavimo laikas viršija 10 metų ir peilis nerūdija. Prie tokio korpuso paviršiaus mažiau limpa žolė palyginti su plieniniais ar lydinių paviršiais.
  • „Select Drive“ sistema. Kad galėtumėte pjauti veją komfortiškai ir atsipalaidavę, naujoji „Select Drive“ funkcija leidžia nustatyti pastovų pjovimo greitį.
  • Dviejų peilių „MicroCut“ sistema. Du šalia esantys, suderinti peiliai labiau susmulkina žolę, todėl veja atrodo geriau. Pirmasis peilis pjauna aukščiau, o antrasis – žemiau. Nupjautos žolės dalelės pakartotinai sukasi pjovimo agregate, o peiliai toliau jas vis labiau smulkina. Mažos žolės dalelės greičiau pūna ir mulčiavimas duoda geresnių rezultatų. Mažos dalelės užima mažiau vietos žolės maiše, taigi jį kratyti reikės rečiau.
  • „Roto-stop®“ peilio stabdymo sistema. Ši funkcija leidžia sustabdyti peilius, tačiau variklio tuo metu neišjungia. Taigi galėsite iš vejapjovės kelio pašalinti kliūtis, pavyzdžiui, nuolaužas ar žaislus, ištuštinti žolės surinkimo maišą ar net pervažiuoti per takelį ar kelią neišjungdami variklio.
  • „Versamow™“ kintama mulčiavimo sistema. Ši sistema leidžia nesudėtingu svirties pastūmimu nustatyti, kad vejapjovė mulčiuotų, surinktų nupjautą žolę į maišą arba išmestų ją atgal į veją. Jūs taip pat galite kontroliuoti, kokį kiekį žolės norite surinkti ar mulčiuoti. Iš viso yra 7 padėtys (nuo visiško surinkimo iki visiško mulčiavimo su 5 tarpinėmis padėtimis), leidžiančios pasirinkti kombinaciją iš dviejų. Kadangi sistema integruota, Jums nereikės jokių papildomų priedų.
  • Automatinė oro sklendė. Dėl sumanios automatinės sklendės sistemos vejapjovė puikiai užsiveda ir veikia bet kokiomis sąlygomis.

   


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.