Prekių katalogas

Rankinė plytelių pjaustyklė su lazeriu Bihui TCS1600, 1600mm

 • Rankinė plytelių pjaustyklė su lazeriu Bihui TCS1600, 1600mm

  Kodas: TCS1600
  Gamintojas
 • Pjovimo ilgis

  1600 mm

  Reguliuojamas pjovimo kampas

  90° ir 45°

  Įstrižo (diaganalinio) pjūvio ilgis

  1130 mm

  Pjaunamų plytelių storis

  6 - 15 mm

  Laužimo jėga

  iki 800 kg

  Pjovimo kryptis

  nuo savęs

  Svoris

  21 kg

   

  BIHUI profesionali rankinė plytelių pjaustyklė skirta pjauti keramines, akmens masės, porceliano, stiklo plyteles bei mozaikas. Pagaminta iš pačių kokybiškiausių medžiagų bei turi visus naujausius inžinerinius sprendimus ir patobulinimus, kurie daro ją vienu pažangiausių, tiksliausių ir patogiausių dirbti pjaustytuvu rinkoje. Raudonas lazerinis žymeklis maitinamas 2 x1,5V. AAA baterijomis (yra komplekte).

  Pjovimo vežimėlis juda 21 guolio pagalba, todėl neturi jokio laisvumo ir paklaidos pjaunant ir lengvai bei tolygiai slysta pjovimo metu. Su laiku atsiradus laisvumui vežimėlyje, guolius galima paveržti. Komplekte 4 liniuotės, kurios skirtos greitam kartotiniam pjovimui arba įstrižam pjovimui.

  Bėgis yra pagamintas iš storo 20x40mm plieno, todėl nelinksta pjaunant bei laužiant plyteles. Bėgio padėtį galima reguliuoti ir taip išgauti idealiai tiesų pjūvį.


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.  
   

 • Jus taip pat gali dominti