Prekių katalogas

 • Rankinė plytelių pjaustyklė 700mm Bihui TCM-700

  Kodas: TCM700
  Gamintojas
 • Pjovimo ilgis

  700 mm

  Reguliuojamas pjovimo kampas

  90° ir 45°

  Įstrižo (diaganalinio) pjūvio ilgis

  435 mm

  Maksimalus pjaunamų plytelių storis

  16 mm

  Laužimo jėga

  iki 900 kg

  Pjovimo tipas

  pjovimo vežimėlio stūmimas "nuo savęs"

  Svoris

  10 kg

   

  BIHUI profesionali rankinė plytelių pjaustyklė skirta pjauti keramines, akmens masės, porceliano, stiklo plyteles bei mozaikas. Pagaminta iš pačių kokybiškiausių medžiagų bei turi visus naujausius inžinerinius sprendimus ir patobulinimus, kurie daro ją vienu pažangiausių, tiksliausių ir patogiausių dirbti pjaustytuvu rinkoje.

  Slankiojimo mechanizmas su 8 rutuliniais guoliais suteikia tikslumą pjaunant ir pailgina tarnavimo laiką. Neslystančios laužiklio PVC kojelės apsaugo nuo plytelių subraižymo ir praslydimo laužiant. Pagrindas ant kurio dedasi plytelė yra iš keturių nepriklausomų amortizuojančių platformų, kas labai palengvina plytelių laužimą ir suteikia galimybę laužti plytelę abiejuose pjūvio galuose. Amortizuojančios platformos turi galimybę reguliuoti aukštį, o tai leidžia padidinti spyruoklių tarnavimo laiką, jų visiškai nepakeičiant.

  Pjaustytuvo rėmas yra pagamintas iš tvirto plieno, o tai neleidžia pjaustytuvui „lenktis“, kai padarius pjūvį yra laužomos storos ir tvirtos plytelės. Kreipiamoji juosta pagaminta iš dviejų sluoksnių aliuminio lydinio, todėl visiškai nelinksta pjaunant ar laužiant plyteles. Plytelių pjaustytuvas turi didelę, patvarią svirtį su patogia neslystančia rankena, kuri užtikrina patogų pjovimą ir patogų laužimą.

  Užrakinama pjovimo galvutė saugiam transportavimui.

   

  Privalumai:

  • natūralesnis ir lengvesnis rankos judesys bei sveikiau nugarai;
  • tolygesnis spaudimas pjovimo ratukui - švaresnis pjūvis;
  • labiau tinka pjaunant didesnes plyteles (nuo 60cm ilgio), nes stumiant yra lengviau rėžtuku pasiekti pjūvio pabaigą;
  • geresnis rezultatas pjaunant tekstūruotas plyteles.
 • Jus taip pat gali dominti