Prekių katalogas

Elektrinis smūginis veržliaraktis 1500W 1300Nm

 • Elektrinis smūginis veržliaraktis 1500W 1300Nm

  Kodas: BP-4378
  Gamintojas
 •  

  Galia

  1500W / 1100W

  Įtampa

  230 V, ~ 50 Hz

  Sukimosi greitis

  2200 aps./min

  Didžiausias sukimo momentas

  1300 Nm

  Darbinis sukimo momentas

  1100 Nm

  Veleno dydis

  3/4"

  Reversas

  Taip

   

   
  Elektrinis smūginis veržliasukis „Bass Polska 4378“ yra tvirtas ir galingas įrankis, kuris gali atlikti sunkiausius remonto darbus. Šio įrankio galia yra labai didelė, todėl jis turi papildomą rankeną, kuri padės Jums dirbti su veržliarakčiu. Ši rankena taip pat padidina naudotojo saugumą. Jei ieškote elektrinio veržliasukio profesionaliam naudojimui, šis modelis puikiai atitiks Jūsų poreikius.
  1500 W galingumo variklio pakanka bet kokiam darbui autoservise atlikti: šis įrankis leidžia greitai išimti ir įdėti didelį kiekį varžtų ir puikiai tinka tiek nedidelių ratų, tiek sunkvežimių ratų atlaisvinimui. Bamperių remontas, darbas su išmetimo sistemomis ir daugelis kitų darbų nebebus problema, nes šis prietaisas pagreitina bet kokį darbą, kuris gali vykti autoservise.
  Dauguma elektrinių smūginių suktuvų šioje kainų kategorijoje yra silpni, sunkūs ir stambūs, tačiau BP-4378 nustebina vartotoją puikiu svorio centru. Rankena turi gerą ergonominę kokybę ir puikiai tinka operatoriaus rankai bei užtikrina mažą riešo įtempimą. Papildoma rankena padidina komfortą ir saugumą dirbant ilgesnį laiką.
  Elektrinis smūginis veržliasukis turi lengvai prieinamą mygtuką, kuris leidžia patogiai ir akimirksniu pakeisti įrankio sukimosi kryptį viena ranka.
  Ilgas darbo laikas: šis profesionalus ratų veržliaraktis galingo variklio dėka leis Jums nepertraukiamai dirbti iki 30 minučių.
  Pagrindinės savybės:
  Galingas 1500 W variklis, kuris gali atlikti sunkiausius darbus.
  Maksimalus sukimo momentas - 1300 Nm. Naudodami tokią galią galite remontuoti ne tik mažus lengvuosius automobilius, bet ir sunkvežimius
  Puikiai pritaikyta rankena, kuri leidžia dirbti ilgai ir su mažomis pastangomis.
  Geros ekonominės savybės ir idealus svorio centras.
  Tvirtas korpusas ir komponentai.
  Galvutės į komplektą neįeina.

  Siūlome Jums didelį smūginių veržliarakčių pasirinkimą, kurie puikiai tinka buitiniams darbams. Jeigu neradote Jums tinkančio aparato, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų internetiniame puslapyje bei susisiekti su mūsų darbuotojais telefonu +37067771883 arba info@eleoras.lt. Taip pat mielai suteiksime Jums konsultaciją bet kokiais, susijusiais su veržliarakčiais, klausimais.
    

  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.  

   
 • Jus taip pat gali dominti