Prekių katalogas

Bass Polska BP-5256 elektrinis suktuvas gręžtuvas 850W

 • Bass Polska BP-5256 elektrinis suktuvas gręžtuvas 850W

  Kodas: BP-5256
  Gamintojas
 •  

  Reguliuojamas greitis. Įrengtas LED apšvietimas. Lengvai keičiami angliukai. Sukasi į kairę/į dešinę. Suktuvas BP-5256 yra labai patogus, nes jis yra mažo dydžio.

  Maitinimas

  230V/50Hz

  Galia

  850W

  Greitis be apkrovos

  0-800 aps/min

  Griebtuvo tipas

  automatinis

  Gręžimo griebtuvo išmatavimai

  1-10mm

  Apsukų reguliavimas

  Taip

  Apsukos

  Tolygus reguliavimas

  Apšvietimas

  LED diodas

  Patikimas elektrinis suktuvas gręžtuvas yra vienas universaliausių ir reikalingiausių įrankių, atliekant beveik bet kokio tipo darbus. Bass Polska 5256 - tai elektrinis gręžtuvas ir atsuktuvas, skirtas pačiam reikliausiam vartotojui. Jis gali būti naudojamas nuolatiniam darbui tiek su medžiu, tiek su metalu. Lengvas, bet tvirtas profiliuotos konstrukcijos atsuktuvas su ergonomiška rankena puikiai telpa rankoje ir užtikrina operatoriaus saugumą, patogumą ir kokybišką darbą. Galingas įrankio 850 W variklis užtikrina galimybę atlikti beveik bet kokį gręžimo darbą, taip pat efektyviai priveržti varžtus - tai suteikia optimalų darbo rezultatą. Elektrinis suktuvas turi tolygų greičio valdymą, suteikiantį operatoriui dar didesnę kontrolę, dešinės / kairės sukimosi reguliavimo funkciją ir devynių pakopų reguliavimą. Dėl savo kompaktiško dydžio elektrinis atsuktuvas yra tinkamas darbui ankštose, sunkiai prieinamose vietose. Įmontuotų LED diodų dėka operatorius gali dirbti ir labai blogo matomumo vietose. Savaime užsiblokuojantis automatinis 10 mm gręžimo griebtuvas leidžia greitai pakeisti priedus darbo metu. Išorinis anglies šepetėlių laikiklis užtikrina priežiūrą be problemų. Kruopštus apdirbimas, aukščiausios kokybės komponentai ir didelė prietaiso galia garantuoja nepriekaištingą veikimą.

  Pagrindinės šio elektrinio atsuktuvo savybės:
  Galingas 850 W variklis, leidžiantis atlikti daugelį darbų
  Tvirtas korpusas ir kokybiškos detalės, užtikrinančios ilgą įrankio tarnavimo laiką
  Tolygus apsukų reguliavimas, kuris suteikia daugiau darbo kontrolės
  Galimybė dirbti sunkiai pasiekiamose vietose ir esant blogam matomumui, nes atsuktuve yra įmontuoti šviesos diodai.

  Jeigu Jums dar liko klausimų apie šį suktuvą, maloniai kviečiame susisiekti su mūsų parduotuvės darbuotojais, kurie suteiks papildomą konsultaciją.

    

 • Jus taip pat gali dominti

  Gręžtuvas-suktuvas 650W
  Kodas: BP-5253
  Kaina 19.69  su PVM
  Gręžtuvas suktuvas 750W
  Kodas: BP-5252
  Kaina 19.98  su PVM
  Gręžtuvas-suktuvas 750W
  Kodas: BP-5257
  Kaina 21.38  su PVM