Prekių katalogas

BGS Technik aerografas, 1,0 - 3,5 bar, 1/4'' oro žarnai

 • BGS Technik aerografas, 1,0 - 3,5 bar, 1/4'' oro žarnai

  Kodas: BGS3276
  Gamintojas
  BGS
 • Aerografas yra nedidelis pneumatinis prietaisas, purškiantis dažus. Savo dydžiu ir forma jis panašus į tušinuką. Prietaiso pagalba galima dažais nubrėžti labai siauras linijas arba apdirbti smulkias detales. Be to, aerografai turi žemą kainą.

  Prietaisas žarnos pagalba prijungiamas prie kompresoriaus. Paspaudus gaiduką (paleidimo mygtuką), tiekiamas oras, kuris paima dažymo mišinį iš aerografo bakelio. Gautas mišinys purškiamas per purkštuką, formuojant tam tikrą deglą. Išėjimo dažų dalelės yra labai mažos, todėl tolygiau tepamos ant paviršiaus, nesukuriant šiurkštumo.

  Šis prietaisas gali būti naudojamas įvairių tipų medžiagų padengimui – metalo, popieriaus, medienos, audinių, keramikos, plastiko. Aerografai taip pat dažnai naudojami kuriant sudėtingus bei išsamius piešinius ant automobilio kėbulo. BGS Technik aerografas – kaina Jums patiks.

  Šis prietaisas pasižymi reguliuojamu purškimu, komplekte jis turi įvairiausius priedus, tokius kaip antgalių laikiklis ir bakeliai. Purškimo antgalio skersmuo yra 0,35 mm. Aerografas pasižymi nedidele kaina, todėl prieinamas kiekvienam. Naudodami aerografą, galite greitai apdoroti didelį plotą, taupiai naudodami dažus. Danga bus lygi ir graži. Eksperimentuodami su medžiagos srauto nustatymu, galėsite sukurti tikroviškus vaizdus ant įvairių gaminių ir paviršių.

   

  Norėdami gauti gražų ir kokybišką piešinį, turėtumėte žinoti apie keletą aerografo naudojimo gudrybių:

  • Darbo metu prietaisą reikia laikyti 90° kampu su paviršiumi.
  • Tarpas tarp ruošinio ir prietaiso turi įtakos linijų storiui, kokybei bei spalvai. Atstumą keiskite tolygiai, nedarant staigių judesių.
  • Nešalinkite dažų perteklių iš karto. Geriau palaukite, kol jie išdžius ir nuvalykite smulkiu švitriniu popieriumi, o tada pataisyti piešinį.
  • Norėdami pagreitinti kūrybinį procesą, paruoškite keletą bakelių su skirtingų spalvų dažais. Jei jums reikės pakeisti spalvą, pakaks nuvalyti patį įrenginį ir pritvirtinti kitą bakelį su dažais.


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.