Prekių katalogas

Einhell GC-CL 18/1 Li E-Solo akumuliatorinis lapų pūstuvas, be akumuliatoriaus ir pakrovėjo

 • Einhell GC-CL 18/1 Li E-Solo akumuliatorinis lapų pūstuvas, be akumuliatoriaus ir pakrovėjo

  Kodas: 3433541
  Kaina 3900 su PVM
  (32 23  be PVM)
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Išparduota
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Variklio įtampa

  18 V

  Variklio tipas

  šepetinis variklis

  Oro greitis

  210 km/val.

  Maksimalus pūtimo pajėgumas

  105 m³/val.

  Garso galios lygis (garsumas)

  79,5 dB (A)

  Svoris

  1,33 kg

   

  Universalus akumuliatorinis pūstuvas GC-CL 18/1 Li E-Solo idealiai tinka lapams, nupjautai žolei ir kitiems nešvarumams bei dulkėms pašalinti iš kiemų, važiuojamųjų takų, šaligatvių, garažų, terasų ir sodo baldų. Patogus dydis ir mažas svoris užtikrina ypač patogų darbą. Nuimamas vamzdis padeda taupyti vietą sandėliavimo metu. Be to, naudojant elektrinį greičio reguliatorių, pūtimo galią galima tiksliai reguliuoti pagal poreikį. Dėl minkštos rankenos pūstuvas patogiai ir saugiai guli rankoje, kad būtų ypač patogu dirbti. Komplekte nėra akumuliatoriaus ar įkroviklio, juos galima įsigyti atskirai.

  Akumuliatoriaus sistema Power X-Change

  Naudodami Einhell Power X-Change akumuliatorių sistemą, jūs visada naudojate to paties tipo akumuliatorių įvairiems įrankiams, nesvarbu, dirbate dirbtuvėse ar sode.

  Aktyvi akumuliatoriaus valdymo sistema

  Aukščiausios klasės ličio jonų elementai ne tik suteikia daug galios, bet ir yra ypač patvarūs ir tvirti dėl automatinio ABS akumuliatoriaus stebėjimo.

  Patogus valdymas ir naudojimas

  Lapų pūstuvas yra Einhell Power X-Change šeimos narys, todėl su juo gali būti naudojamas bet koks Power X-Change akumuliatorius. Geriems darbo rezultatams reikalingas 18V akumuliatorius. Jis neįeina į komplektą, akumuliatorių ir pakrovėją galite įsigyti atskirai. Naudojant elektroninį greičio reguliatorių, galite tiksliai reguliuoti pūtimo galią ir pritaikyti pūstuvą šiuo metu atliekamam darbui. Lapų pūstuvas patogiai ir lengvai guli rankoje ir garantuoja darbą be nuovargio.

  Mažas ir patogus pagalbininkas su dideliu efektyvumu

  Lapų pūstuvas sveria vos 1,33 kg ir yra itin lengvas. Padalinamas pūtimo vamzdis leidžia lengvai patekti tiek į siauras sodo baldų nišas, tiek ir greitai išvalyti sodą ir šaligatvius.

  Galingas našumas optimaliems rezultatams

  Dėl galingo 18 voltų ličio jonų akumuliatoriaus lapų pūstuvas pasiekia net 210 km/val. pūtimo greitį ir taip užtikrina galią, kurios reikia, kad būtų galima be problemų pašalinti šlapius ar lipnius lapus. Nepaisant to, jis yra labai tylus, jo garso galios lygis yra tik 79,5 dB.

  Ypatumai ir funkcijos:

  • Lengvas ir patogus
  • 2 dalių vamzdis universaliam naudojimui namuose ir sode
  • Elektroninis greičio valdymas
  • Minkšta rankena patogiam darbui
  • Stiprus pučiamo oro greitis 210 km/val.
  • Pristatomas be akumuliatoriaus ir be įkroviklio, juos galima įsigyti atskirai

   

  Šis tekstas skirtas naudojimui tik MasterCity.lt tinklapyje.