Bass Polska akumuliatorinis pūstuvas su dulkių siurbliu, be akumuliatoriaus

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BP-8463
  Kaina 3116 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Dėmesio! Šis įrankis parduodamas be akumuliatoriaus ir įkroviklio. Dėl jų įsigijimo prašome kreiptis į MasterCity konsultantus arba spauskite šią nuorodą.

  Įtampa

  24V

  Nominali galia

  10A

  Akumuliatoriaus talpa

  3.0Ah / 4.0Ah

  Greitis be apkrovos

  0-18000 aps./min

  Pūtimo greitis

  320 km/val.

  Oro srautas

  3,2 m3/min

   

  Pristatome Jums naują Bass Polska belaidžių įrankių asortimentą! Visi įrankiai gali būti maitinami nuo tos pačios ilgaamžės baterijos. Daugiau nereikės pirkti skirtingų akumuliatorių skirtingiems įrankiams! Pjūklo akumuliatorių ir įkroviklį galite įsigyti atskirai, ir tai bus geriausias sprendimas jums, kadangi jie tiks ir daugeliui kitų Bass akumuliatorinių įrankių. Tai ne tik leis Jums sutaupyti pinigus, bet ir padės naudingiau naudoti vietą Jūsų namuose ir dirbtuvėse.

  Šis pūstuvo modelis taps geriausiu Jūsų pasirinkimu, jei ieškote tylios ir patogios įrangos, kuri gali dirbti be maitinimo tinklo. Įrankis dirba nuo akumuliatoriaus, todėl suteikia pilną judėjimo laisvę, Jums nebereikės ieškoti artimiausios rozetės ir tiesti ilgų maitinimo kabelių. Pūstuvas idealiai tinka darbui mažose erdvėse.

  Šis vienas įrankis suteiks Jums daugybę panaudojimo galimybių. Pūstuvas puikiai tinka iš darbo vietos pašalinti pjuvenas, drožles, dulkes ir kitą smulkų purvą. Jį verta visada turėti po ranka, kad darbo vietoje būtų užtikrinta švara ir geras matomumas. Mažas dulkių siurblio maišelis leidžia išsiurbti dulkes ir smulkias priemaišas.

  Pūstuvas su akumuliatoriumi yra ekologiškas ir neišskiria išmetamųjų dujų, skirtingai nuo benzininių įrankių. Pūstuvas veikia labai tylai. Mažas svoris, supaprastinta forma ir ergonomiška rankena garantuoja patogų darbą tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams. Optimaliai subalansuota konstrukcija leidžia užimti patogią padėtį darbo metu.