Bass Polska akumuliatorinis lapų pūstuvas 24V, be akumuliatoriaus

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BP-8468
  Kaina 2367 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Dėmesio! Šis įrankis parduodamas be akumuliatoriaus ir įkroviklio. Dėl jų įsigijimo prašome kreiptis į MasterCity konsultantus arba spauskite šią nuorodą.

  Įtampa

  24V

  Akumuliatoriaus talpa

  2.2/3.0Ah

  Greitis be apkrovos

  1100 aps./min

  Pūtimo greitis

  250 km/val.

   

  Pristatome Jums naują Bass Polska belaidžių įrankių asortimentą! Visi įrankiai gali būti maitinami nuo tos pačios ilgaamžės baterijos. Daugiau nereikės pirkti skirtingų akumuliatorių skirtingiems įrankiams! Pjūklo akumuliatorių ir įkroviklį galite įsigyti atskirai, ir tai bus geriausias sprendimas jums, kadangi jie tiks ir daugeliui kitų Bass akumuliatorinių įrankių. Tai ne tik leis Jums sutaupyti pinigus, bet ir padės naudingiau naudoti vietą Jūsų namuose ir dirbtuvėse.

  Šis pūstuvo modelis taps geriausiu Jūsų pasirinkimu, jei ieškote tylios ir patogios įrangos, kuri gali dirbti be maitinimo tinklo. Įrankis dirba nuo akumuliatoriaus, todėl suteikia pilną judėjimo laisvę, Jums nebereikės ieškoti artimiausios rozetės ir tiesti ilgų maitinimo kabelių.

  Šis sodo pūstuvas leidžia greitai pašalinti lapus ir mažas šakeles nuo važiuojamosios dalies, alėjos, šaligatvio ar vejos. Pamirškite apie grėblius, nugaros skausmus ir nuovargį! Pūstuvas taip pat puikiai tinka išvalyti lapus, smulkias šiukšles, nupjautą žolę, šiaudus, pjuvenas, sukrauti žolę ir lapus į krūvas, valyti šaligatvius, automobilių stovėjimo aikšteles, terasas, pašalinti nešvarumus nuo grindinio akmenų ir kampų, išvalyti užsikimšusius lapais latakus.

  Pūstuvas su akumuliatoriumi yra ekologiškas ir neišskiria išmetamųjų dujų, skirtingai nuo benzininių įrankių. Pūstuvas veikia labai tylai. Mažas svoris, supaprastinta forma ir ergonomiška rankena garantuoja patogų darbą tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams. Optimaliai subalansuota konstrukcija leidžia užimti patogią padėtį darbo metu.