Prekių katalogas

Suvirinimo skydelis Tecmen TM 1000 su PAPR (priverstinio oro tiekimo sistema)

 • Suvirinimo skydelis Tecmen TM 1000 su PAPR (priverstinio oro tiekimo sistema)

  Kodas: TM1000
  Gamintojas
 • Korpuso medžiaga

  smūgiams atsparus nailonas

  Akių apsaugos standartas

  1/1/1/1

  Šviesos būsena

  3.5

  Filtro dydis

  156×123×33 mm

  Matymo lauko dydis

  107×75 mm

  Spalva

  juoda

  Naudojimo temperatūrų diapazonas

  nuo –10 iki +55°C

  Skydelio svoris

  770 g

  Apytikslis bruto svoris su oro tiekimo sistema

  5,18 kg

   

  Tecmen TM 1000 skydelis su priverstinio oro padavimo įrenginiu PAPR yra modernus sprendimas suvirinimo srityje. Suvirinimo skydelis skirtas MMA – TIG – MIG/MAG suvirinimui, pjovimui, šlifavimui ir tikrinimui. Atitinka EN 12941 ir turi TH3 apsaugos klasę (apsauga nuo užteršto oro prasiskverbimo efektyvi 99,8%). Vienintelis skydelyje esantis mygtukas yra daugiafunkcis ir atlieka įrenginio įjungimo/išjungimo funkcijas, taip pat perjungia du oro srauto režimus: 170 l/min ir 210 l/min. Įrenginyje yra išimama ličio jonų baterija, kuri užtikrina daugiau nei 9 valandų baterijos veikimo laiką esant 170 litrų oro per minutę. Baterijos įkrovimo laikas nuo visiško išsikrovimo yra apie 3 valandas.

  Sulankstomas šviesos filtras bus įdomus profesionaliems suvirintojams, kurie darbo metu dažnai naudoja kampinį šlifuoklį. Aukšta optinė klasė 1/1/1/1 kartu su Real Lens technologija užtikrina natūralesnį spalvų atkūrimą ir veikimo tikslumą. Maksimalus matymo lauko dydis yra 107x75 mm, o šoniniai „langai“ užtikrina geriausią matomumą ir saugumą eksploatacijos metu.

  Ergonomiška galvos juosta ir mažas svoris daro skydelį labai patogiu net ir ilgai dėvint. Patogus ir lengvas korpusas pagamintas iš itin tvirto nailono, kuris suvirinimo proceso metu kaitinant neišskiria kenksmingų medžiagų. Skydelio forma yra puikiai apgalvota. Kai suvirintojas kvėpuoja, oro srautai juda tolyn nuo kasetės, neleidžiant filtrui rasoti.

  Powered Air Purifying Respirator (PAPR) – priverstinio oro tiekimo sistema (SPPV). Sistema yra skirta filtruoti kenksmingas priemaišas ore. Šis prietaisas sujungia kompaktiškumą, naudojimo paprastumą, autonomiškumą ir galimybę užtikrinti nuolatinį išvalyto oro srautą suvirintojui. Priklausomai nuo darbo sąlygų ir darbo patalpos konfigūracijos, filtro užteršimo greitis gali skirtis. Esant dideliam užterštumo lygiui, prietaisas automatiškai padidina oro padavimo greitį iki maksimalaus, o kai užterštumo lygis yra kritinis, pradeda skleisti garsinį signalą, dubliuojantį vibracijos atsaką, informuojant darbuotoją apie būtinybę pakeisti filtrą.

   

  Skaitmeninis filtro valdymas suteikia keletą papildomų privalumų:

  • Galimybė tiksliai nustatyti ir valdyti filtro parametrus: tikslios tamsėjimo laipsnio, jautrumo (SENSITIVITY) ir laiko grįžimo į pradinę būseną (DELAY) reikšmės rodomos skaitmeniniu būdu.
  • „Pasyvus“ režimas – nustačius didžiausią jautrumą „10“, filtras priverčiamas į tamsesnę būseną. Tai gali būti naudinga kai kuriais „sudėtingais“ atvejais: stebint suvirinimo procesus, kai lanko spinduliuotė yra minimali arba kažkas ją blokuoja; tyrimų ir laboratorijų įrenginiai su pastoviu, bet kintamu pritemdymu; dirbti esant neigiamoms temperatūroms, kai pailgėja skystųjų kristalų reakcijos laikas ir kt.


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.