Prekių katalogas

Suvirintojo skydelis 3M Speedglas G5-01 su G5-01TW filtru ir ADFLO sistema

 • Suvirintojo skydelis 3M Speedglas G5-01 su G5-01TW filtru ir ADFLO sistema

  Kodas: G617820
  Gamintojas
 • Šviesos filtro matymo laukas

  73 x 109 mm

  Šveitimo stiklo matymo laukas

  170 x 104 mm

  Akių apsaugos standartas

  1/1/1/2

  Tamsėjimo diapazonas

  8-14 DIN

  Pjovimo rėžimas

  Taip, 5 DIN

  Šviesos būsena

  3 DIN

  UV/IR apsauga

  14 DIN

  Reakcijos laikas

  0.1 ms (+23° C)

  Uždelsimas (Persijungimo laikas iš tamsaus į šviesų)

  50 – 1300 ms

  Atminties rėžimas

  Per mobiliąją aplikaciją

  Dviejų pakopų atitamsėjimas

  7 Tamsumas

  Lanko jutiklių skaičius

  4

  Akumuliatoriaus veikimo laikas

  1500 val.

  Suvirinimo būdas

  MMA, MIG/MAG, TIG, Plasma

  Paslėpto lanko rizika

  Taip

  Šlifavimo režimas

  Taip

  3M Speedglas Natūralių spalvų technologija

  Taip

  Keičiamos spalvų režimas (A-B-C)

  Taip

  Bluetooth

  Taip

  Smeigių suvirinimo rėžimas

  Ne

  Automatinis įsijungimas

  Taip

  Suvirinimo skydelio apsauga

  EN175:B

  Šviesos filtro apsauga

  EN379

  Apsauginės plokštė

  EN166:B

  Šlifavimo stiklo apsauga

  EN166:B

  3M ADFLO HIGH ALTITUDE

  Oro srautas

  170 l/min (Nominalus)
  200 l/min (Airflow Plus Statusas)

  Filtrai

  Kietųjų dalelių filtras

  Svoris

  950 g

  Baterija

  Ličio jonų

  Įkrovimo laikas

  4,5 valandos (Standartinė)

  Naudojimo laikas

  8 valandos (Standartinė)

  Diržas

  Oda, 75-115 cm

  Galimas prailginimas

  +25 cm

  Temperatūros vyravimas naudojimo metu

  -5º C to +55º C

  Temperatūros svyravimas sandėliavimo metu

  -20º C to +55º C

  Saugumo klasė

  EN12941 TH3 - NPF500

   

  Suvirintojo skydelis 3M Speedglas G5-01 buvo sukurtas remiantis didele suvirintojų patirtimi. Skydelis yra patvarus ir tvirtas, jį galima pritaikyti pagal savo poreikį ar situacija. Skydelis patikimai apsaugo nuo spinduliuotės, kibirkščių ir purslų. Yra galimybė praplėsti skydelio apsaugojimo zonas su papildomais priedais.

  Naujos technologijos natūralių spalvų šviesos filtras leidžia matyti savo atliekamus suvirinimo darbus. Šio filtro dėka galėsite pasirinkti viena iš trijų užtamsėjimo atspalvių. Žmogaus akys nėra pritaikytos reaguoti į pastovius šviesos mirksėjimus, kurie yra būdingi taškiniam suvirinimui. G5-01TW suvirinimo filtras turi tarpinę 5 tamsumo užtemimą, kuris yra skirtas taškiniam suvirinimui. Šis tarpinis tamsumo lygis padeda apsaugoti akis nuo nuovargio, kurį patiriate virinant ilgą laiką. Jei suvirinimo lankas nebus uždegtas per 2 sekundes, šviesos filtras persijungs iš tarpinio 5 tamsumo į įprastinį 3 tamsumo lygį.

  Skydelis turi efektyvią aukščiausios klasės kvėpavimo takų apsaugą. Naujosios oro paskirstymo sistemos dėka suvirintojai gali nukreipti oro srautą į savo veidą arba į skydelį, taip pat reguliuoti oro kiekį, einantį iš viršutinės angos arba iš dviejų šoninių angų. Turėdami didesnę nustatymų kontrolę, suvirintojai gali subalansuoti oro srauto vėsinimo efektą, kartu sumažindami srautus, kurie gali išdžiovinti nosį ar akis.

  Suvirinimo skydelis užtikrina pilną darbo komfortą, nes jį galima sureguliuoti pagal savo poreikius, o nauji integruoti oro srauto valdikliai leis Jums nusistatyti oro srautą pagal Jūsų norus. Metalo apdirbimo darbams skydelį G5-01 galima lengvai konvertuoti į apsauginį skydelį su skaidriu stiklu. Atsukite du šoninius fiksatorius ir palengvinkite skydelio svorį net 36%. Visos rankenėlės ir fiksatoriai yra lengvai prieinamose vietose ir nereikalauja nusiimti skydelio juos koreguojant.

  Skydelio šviesos filtras gali būti suporuotas su Jūsų išmaniuoju įrenginiu per „Bluetooth“ naudojant „3M Connected Equipment“ programėlę. Galima suprogramuoti ir išsaugoti net iki 10 skirtingų režimų. Nusistatykite savo daugiausiai naudojamus filtro tamsumo, jautrumo, uždelsimo ir kitus nustatymų režimus ir sutaupykite laiką kaitaliodami tik išsisaugotus režimus, o ne visus nustatymus. Programėlė leidžia lengvai fiksuoti ir stebėti savo suvirinimo skydelio techninės priežiūros žurnalą. Programėlėje pateikiama statistiką, kuria sudaro: kada pirma karta buvo aktyvuotas ADF filtras; valandos, kada šviesos filtras buvo įjungtas; kada filtras buvo šviesiame ar tamsiame rėžime; įjungimo išjungimo ciklų skaičius.

  Šis skydelis tiekiamas kartu su Su 3M ADFLO oro filtravimo įrenginiu. Pažangus, kompaktiško dizaino apdovanojimų pelnęs ADLO oro filtravimo įrenginys yra specialiai sukurtas patenkinti suvirintojų poreikius. Nuolatinis oro srautas užtikrina filtruoto oro tiekimą, kuris išsklaido šilumą ir džioviną prakaitą. Naudodami ADFLO įrenginį visą dieną būsite geriau apsaugoti ir mėgausitės komfortu. Siauro dizaino įrenginį patogu naudoti ribotose erdvėse. Šios sistemos ergonomiškas modelis sukurtas siekiant patenkinti lengvumo, pritaikymo ir lengvai naudojamos kvėpavimo takų apsaugos poreikius. 3M Speedglas G5-01 air oro skydelis komplektuojamas su Adflo High Altitude oro filtravimo įrenginiu, kuris yra pritaikytas dirbti 0-3000 metrų aukštyje virš jūros lygio (0-1500 metrų naudojant dujų filtrą).

  Oro srovės nuolatinis greitis yra 170 litrų per minutę, nepaisant baterijos būklės ar filtrui tenkančios kietųjų dalelių apkrovos. Jeigu reikia dirbti aukštos temperatūros ir didelės drėgmės sąlygomis, galite padidinti oro srautą iki 200 litrų per minutę tiesiog paspausdami įjungimo mygtuką antrą kartą.