Prekių katalogas

Suvirinimo pusautomatis JASIC EVO20 MIG200 PFC LCD N2S53, 200A, 230V

 • Suvirinimo pusautomatis JASIC EVO20 MIG200 PFC LCD N2S53, 200A, 230V

  Kodas: EVO20 MIG200 PFC LCD N2S53_basic
  Gamintojas
  Pusautomačio maitinimo įtampa
  230V
  Pusautomačio tipas
  Sinerginis
  MIG pulse (su pulsais)
  Ne
 • Maitinimo šaltinis

  AC 230 V ,1faz. 50/60 Hz

  Technologija

  Inverteris

  MIG/MAG

   

  Įėjimo srovė

  24,5 A

  Įėjimo galia

  5,6 kVA

  Išėjimo galios intervalas

  30~200 A

  Maks. srovė esant 30% darbo ciklui

  200 A / 24 V

  Maks. srovė esant 100% darbo ciklui

  100 A / 19.5 V

  Vielos padavimo greitis

  2~16 m/min.

  Vielos diametras

  0.6 / 0.8 / 1.0 mm

  Komplekte esantis padavimo ratukas

  0.8mm - 1.0mm

  Vielos ritės dydis

  1kg (100mm) ir 5kg (200 mm) 15kg (300 mm)

  MMA (ELEKTRODAI)

   

  Įėjimo srovė

  24,7 A

  Įėjimo galia

  5,7 kVA

  Išėjimo galios intervalas

  20~180 A

  Maks. srovė esant 30% darbo ciklui

  180 A / 27.2 V

  Maks. srovė esant 100% darbo ciklui

  99 A / 23.9 V

  Elektrodų diametras

  iki 4mm

  LIFT-TIG

   

  Įėjimo srovė

  19,3 A

  Įėjimo galia

  4,4 kVA

  Išėjimo galios intervalas

  5~200 A

  Maks. srovė esant 30% darbo ciklui

  200 A / 18 V

  Maks. srovė esant 100% darbo ciklui

  110 A / 14.4 V

   

   

  Efektyvumas

  80%

  Galios faktorius

  0.99

  Tuščiosios eigos būsenos galia

  < 50 W

  Sinergija

  Taip

  Aušinimas

  Oru

  Apsaugos klasė

  IP23S

  PFC

  Yra

  Jungtis

  DKJ 35-50

  Matmenys (ilgis x plotis x aukštis)

  920×480×755 mm

  Suvirinimo procesai

  MIG/MAG, MMA, Lift TIG

  Svoris

  41.9 kg

   

  JASIC EVO20 MIG200 PFC LCD N2S53 suvirinimo aparatas pasižymi gausybe funkcijų ir pažangiomis technologijomis, yra lengvai valdomas, veikia sklandžiai ir kokybiškai. Aparatas palaiko tris suvirinimo režimus: DC MIG, DC MMA ir Lift TIG. Juo galima virinti įvairias metalines medžiagas.

  DC MIG režime aparatas gali naudoti sinergijos funkciją. Sinerginiame MIG režime naudotojas gali pasirinkti nustatymus pagal suvirinimo medžiagą, apsaugines dujas ir suvirinimo medžiagos skersmenį. Nustačius šiuos parametrus, aparatas automatiškai įjungia atitinkamą sinergijos parametrų biblioteką. Čia naudotojas turi nustatyti suvirinimo srovę, o aparatas automatiškai suranda atitinkamą suvirinimo įtampą, kad užtikrintų geriausius suvirinimo rezultatus. Sinergijos funkciją galima išjungti ir vielos padavimo greitį bei suvirinimo įtampą pasirinkti pagal savo pageidavimus.

  MMA režime prietaisas turi VRD funkciją, todėl suvirinimo aparatas yra saugesnis. Lift TIG palaiko degiklio valdymą ir leidžia efektyviau valdyti dujas bei taupyti argono dujas. Lift TIG režime numatyta degiklio valdymo funkcija, kurios pagalba galima veiksmingai valdyti dujas ir išvengti argono švaistymo.

  MIG/MAG – tai suvirinimas naudojant dujų mišinį kaip apsaugines dujas. Šis suvirinimo aparatas yra skirtas virinti 5-15kg vielos ritėmis ir savisage viela, kuri leis Jums atlikti suvirinimo darbus net lauko sąlygomis esant vėjui.

  JASIC MIG 200 EVO20 suvirinimo aparatas gali virinti ir glaistytais elektrodais. Jums tereikia įsigyti elektrodų laikiklį su kabeliu ir J35-50 jungtimi. Jus galėsite suvirinti plieną arba nerūdijantį plieną, ketų ir kitus metalus naudojant suvirinimo elektrodus. Šis metodas puikiai tinka virinti dideles konstrukcijas vidaus ir lauko sąlygomis. (MMA suvirinimo priedai į komplektaciją neįeina).

  Prietaisas puikiai tinka ir TIG suvirinimui naudojant „Lift TIG“ lanko uždegimą. Prie maitinimo šaltinio prijunkite papildomai užsakomą TIG degiklį su integruotu dujų vožtuvu bei reguliatoriumi, taip pat argono dujų balioną su reduktoriumi – štai ir viskas, galite pradėti virinti TIG režimu. (TIG suvirinimo priedai į komplektaciją neįeina)

  Suvirinimo aparatas turi nuimamą šoninę plokštę, kad prietaisą būtų lengva aptarnauti, bei sustiprintą bendrą konstrukcijos atsparumą smūgiams. Spalvotas LCD valdymo ekranas su intuityvia vartotojo sąsaja ir liečiamu ekranu turi apšviestą silikoninę sukamą rankenėlę su matiniu paviršiumi, grįžimo mygtuką ir lengvą prieigą prie vartotojo vadovo ir atsarginių dalių sąrašo. Nuožulnios priekinės grotelės užtikrina puikų šilumos išsklaidymo efektyvumo ir apsaugos nuo patekimo efektyvumo (IP23S) pusiausvyrą. Supaprastinta integruota rankena pagerina bendrą maitinimo šaltinio estetiką ir užtikrina patogų, tvirtą sukibimą net jei vartotojas yra su pirštinėmis. Valdymo skydelis yra pasviręs 45 laipsnių kampu, kas užtikrina gerą matomumo ir žiūrėjimo komforto pusiausvyrą. Valdymo skydelio plotas yra padidintas iki 41%, palyginti su vertikaliai išdėstytomis valdymo panelėmis. Yra galimybė prijungti Nuotolinį valdymo pultą.

   

  Pagrindinės funkcijos:

  • Trys suvirinimo režimai: MIG, MMA ir LIFT TIG.
  • MIG režime galima iš anksto nustatyti vielos padavimo greitį, suvirinimo įtampą, sureguliuoti suvirinimo induktyvumą ir atkaitinimo laiką.
  • Turi dujų tekėjimo patikrinimą, lėto vielos padavimo ir vielos skersmens pasirinkimo funkciją.
  • Sinergijos funkcija: Nustačius srovę, vielos padavimo greitį ir storį, suvirinimo aparatas automatiškai parenka parametrus pagal suvirinimo vielos skersmenį, dujas ir metalą, todėl jį dar paprasčiau naudoti.
  • MMA režime iš anksto nustačius srovę ir lanko jėgą, srovė sureguliuojama dar tiksliau.
  • MMA apsaugos nuo prilipimo („Anti-stick“) funkcija: Apsaugo suvirinimo elektrodą nuo prilipimo prie ruošinio suvirinimo metu.
  • MMA Hot Start funkcija: Užtikrina lengvesnį ir patikimesnį MMA lanko uždegimą.
  • „Lift TIG“ suvirinimas valdomas suvirinimo degikliu.
  • Pagal poreikį įjungiamas ventiliatorius: Prailgina ventiliatoriaus tarnavimo laiką ir sumažina dulkių kaupimąsi įrenginyje.
  • Parametrai automatiškai išsaugomi prieš išjungiant aparatą, o jį vėl įjungus, atkuriami.
  • Palaiko gamyklinių parametrų atkūrimo funkciją.
  • Budėjimo funkcija: MIG ir Lift TIG režime ilgesnį laiką nenaudojamas aparatas automatiškai persijungia į budėjimo būseną.
  • Galimybė sujungti su rankiniu laidiniu nuotoliniu valdymo pultu ir belaidžiu nuotoliniu valdymo pultu.


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 555.00  su PVM
  Kaina 1443.00  su PVM
  Kaina 370.00  su PVM