Sinerginis pusautomatis suvirinimo aparatas Sherman DIGIMIG 200X, 200А, 230V

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 7812300
  Kaina 49200 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Maitinimo įtampa

  230V/50Hz

  Pagaminimo technologija

  IGBT

  Suvirinimo metodai

  MIG, MMA, TIG Lift, litavimas

  Suvirinimo srovė

  MIG: 200A / MMA:180A /  TIG: 200A

  Darbo ciklas MIG

  45%

  Darbo ciklas MMA/TIG

  60%

  Maks. srovės sunaudojimas

  MIG: 33A / MMA: 33A / TIG: 24A

  Maks. naudojama galia

  6.6 kVA

  Suvirinimo srovės reguliavimas

  tolygus

  Naudojamos vielos ritės

  100mm / 200mm

  Vielos padavimo greitis

  2 - 15 m/min

  Matmenys

  480 x 210 x 330 mm

  Svoris

  13 kg

  Funkcijos

  Skaitmeninis valdymas, Arc Force, Hot Start, 2T / 4T, VRD, TIG Lift, induktyvumo reguliavimas, suvirinimas be duju, 2-roll feeder, Spool Gun, Anti-Stick, rankinis MIG, sinergetinis MIG, MMA, MMA Pulse, TIG Lift, taškinis suvirinimas

   

  Sinergetinis pusautomatis suvirinimo aparatas DIGIMIG 200X Synergic - tai novatoriškas prietaisas, kuris skirtas plieno ir spalvotųjų metalų suvirinimui MIG/MAG, MMA it TIG Lift režimais. Jis taip pat gali būti naudojamas plonų (iki 3 mm) cinkuotų lakštų suvirinimui. Suvirinimo aparatas gali dirbti su Spool Gun degikliu. Ši įranga yra skirta profesionalams, kurie vertina aukštą kokybę ir patikimumą.

  Skaitmeninis valdymas leidžia visiškai kontroliuoti suvirinimo parametrus. Sinergetinio režimo naudojimas supaprastina darbą su pusautomačiu ir leidžia jį naudoti mažiau patirties turintiems žmonėms ir mėgėjams.

  Dirbant MMA metodu, galėsite reguliuoti ARC FORCE ir HOT START funkcijas, o VRD ir ANTI STICK funkcijas galima įjungti. Šis aparatas turi paskutinio nustatymo atmintį, t.y., jį išjungus ir vėl įjungus, vėl atkuriami paskutiniai nustatyti parametrai. Lengvai skaitomas spalvotas ekranas supaprastina veikimą.

   

  Suvirinimo aparato funkcijos:

  HOT START - palengvina lanko uždegimą (MMA). HOT START funkcija uždeda srovės impulsą tuo momentu, kai elektrodas liečiasi su ruošiniu ir tuo palengvina lanko uždegimą.

  ARC FORCE - stabilaus suvirinimo lanko palaikymas (MMA). ARC FORCE funkcija reikalinga tam, kad užkirsti kelią elektrodo “prilipimui” ir padidinti lanko degimo stabilumą – tuo momentu, kai atsiplėšia elektrodinio metalo lašas, srovė automatiškai padidėja iki optimalios reikšmės, kas leidžia išvengti elektrodo prilipimo suvirinimo arba pjovimo metu. Sistema yra svarbi dirbant su atsakingomis konstrukcijomis ir naudojant elektrodus su baziniu, rūgščiu, ilmenito, rutilo ir celiuliozės padengimu.

  ANTISTICK - sistema, kuri užkerta kelią elektrodo prilipimui. Elektrodas daugiau ne prilimpa ir ne raudonuoja, kaip su tradiciniais aparatais.

  VRD - tuščiosios eigos įtampos sumažinimas iki saugaus lygio, siekiant užtikrinti apsaugą nuo elektros smūgio (MMA). Ši funkcija tenkina viso pasaulio regioninius nurodymus ir saugos standartų reikalavimus.
   

   

  Komplektacija:

  • Suvirinimo degiklis TW-15 / 3m
  • Elektrodų laikiklis
  • Masės kabelis