Prekių katalogas

SPARTUS EasyMIG 210S Suvirinimo pusautomatis, 200A, 230V

 • SPARTUS EasyMIG 210S Suvirinimo pusautomatis, 200A, 230V

  Kodas: EasyMIG210S_basic
  Kaina 33800 su PVM
  (279 34  be PVM)
  40862 Sutaupykite 7062
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Išparduota
  Gamintojas
  Pusautomačio maitinimo įtampa
  230V
  Pusautomačio tipas
  Sinerginis
 • Maitinimas

  ~1× 230V ± 10% 50 / 60 Hz

  MIG suvirinimo srovė

  50 – 200 A

  TIG suvirinimo srovė

  10 – 200 A

  MMA suvirinimo srovė

  10 – 160 A

  Darbo ciklas MIG/MAG, TIG

  30%

  Darbo ciklas MMA

  60%

  Darbinė išėjimo įtampa MIG

  12,3 – 26V

  Vielos padavimo greitis

  2 – 12,5 m/min

  Vielos padavimo mechanizmas

  įmontuotas, 2 ratukai

  Vielos ritės skersmuo

  ≤ 5 kg, Ø200 mm

  Vielos skersmuo

  0.6 / 0.8 / 1.0

  2T / 4T jungiklis

  taip

  Sinergija

  taip

  Rankinis parametrų taisymas

  taip

  Keičiamas suvirinimo poliškumas

  taip

  Induktyvumo reguliavimas

  taip

  Energijos sąnaudos

  37 A

  ARC FORCE

  taip

  HOT START

  taip

  VRD

  taip

  Galios faktorius

  0,76 cosφ

  Izoliacijos klasė

  H

  Apsaugos laipsnis

  IP21S

  Matmenys

  470 × 190 × 330 mm

  Svoris

  9 kg

   

  Suvirinimo aparatas SPARTUS® EasyMIG 210S - tai šiuolaikiškas pusiaus automatinis prietaisas, kuris pagamintas naudojant IGBT tranzistorių technologiją. Šis aparatas skirtas darbui MIG/MAG, TIG ir MMA režimais. Galimas poliškumo keitimas. Maksimali MIG/MAG ir TIG metodų suvirinimo srovė yra 200A, o MMA - 160A. Įrenginys maitinamas iš 230 V vienfazio tinklo. EasyMIG 210S turi sinergetinius MIG/MAG darbo režimus su galimybe rankiniu būdu ištaisyti parametrus. Profesionalus vielos tiektuvas užtikrina sklandų ir tolygų suvirinimo vielos tiekimą.

   

  Svarbiausios suvirinimo aparato funkcijos:

  • 2T / 4T darbo režimai.
  • Suvirinimo induktyvumo reguliavimas - paviršiaus pločio ir prasiskverbimo gylio kontrolė (MIG / MAG), suvirinimo purslų sumažinimas.
  • HOT START - palengvina lanko uždegimą (MMA). HOT START funkcija uždeda srovės impulsą tuo momentu, kai elektrodas liečiasi su ruošiniu ir tuo palengvina lanko uždegimą.
  • ARC FORCE - stabilaus suvirinimo lanko palaikymas (MMA). ARC FORCE funkcija reikalinga tam, kad užkirsti kelią elektrodo “prilipimui” ir padidinti lanko degimo stabilumą – tuo momentu, kai atsiplėšia elektrodinio metalo lašas, srovė automatiškai padidėja iki optimalios reikšmės, kas leidžia išvengti elektrodo prilipimo suvirinimo arba pjovimo metu. Sistema yra svarbi dirbant su atsakingomis konstrukcijomis ir naudojant elektrodus su baziniu, rūgščiu, ilmenito, rutilo ir celiuliozės padengimu.
  • VRD - tuščiosios eigos įtampos sumažinimas iki saugaus lygio, siekiant užtikrinti apsaugą nuo elektros smūgio (MMA). Ši funkcija tenkina viso pasaulio regioninius nurodymus ir saugos standartų reikalavimus.

   Šis suvirinimo pusautomatis išsiskiria nuo kitų tuo, kad turi itin lengvą naudojime sinerginį darbo režimą. Visus nustatytus duomenis Jus visada matysite prieš savo akis.

  1 - Naudojamų dujų pasirinkimas. Jus turite galimybę išsirinkti dujų tipą, kurį naudosite: Angliarūgštis, Mix (Angliarūgštis ir Argono mišinys), bei FLUX (savisaugė viela, kuri yra naudojama be dujų)
  2 - 2 arba 4 taktų suvirinimo režimai (jeigu dirbsite MMA darbo režimu, lemputė rodys VRD statusą). 
  2T režimas
  Paspauskite pistoleto / degiklio mygtuką, kad pradėtumėte virinti, ir atleiskite, kad baigti darbą.
  4T režimas
  Norėdami pradėti, paspauskite ir atleiskite pistoleto / degiklio mygtuką, suvirinkite nelaikydami mygtuko ir sustabdykite darbą dar kartą paspausdami ir atleisdami mygtuką. Tai ypač naudinga atliekant ilgus suvirinimo darbus.
  3 - Darbo režimo pasirinkimas. MIG - įranga veikia kaip pusautomatis, tai yra virina su viela ir dujomis (arba be jų, jeigu naudojate savisaugę vielą); MMA - aparatas virina su elektrodais; TIG Lift - darbas su papildomu TIG degikliu, volframiniais elektrodais ir pridetine viela. 
  4 - Vielos skersmens pasirinkimas. Sinerginis darbo režimas veikia su 0.6 / 0.8 / 0.9 / 1.0 mm viela. SP - rankinis (klasikinis) naudojimo būdas: patys turėsite reguliuoti viską - nuo vielos padavimo greičio iki induktyvumo. 
  5 - Dujų pūtimo patikrinimas. 
  6 - Vielos padavimo mechanizmo patikrinimas. Mechanizmas turi 4T veikimą: po mygtuko paspaudimo ir atleidimo viela pradės cirkuliaciją, paspaudus ir atleidus dar kartą, cirkuliacija sustos. 
  7 - Papildomos funkcijos: dirbant su rankiniu MIG režimu - induktyvumo reguliavimas; MMA režimu - HOT START bei ARC FORCE reguliavimas. 

  Jeigu perskaičius šį tekstą Jums iškilo klausimų, galite susisiekti su mumis ir mes maloniai Jums padėsime!
   

   

  Komplektacija:

  • Suvirinimo aparatas
  • Pusautomačio degiklis
  • Elektrodo laikiklis
  • Masės kabelis
  • Dujų žarna