Prekių katalogas

Skaitmeninis gulsčiukas ADA ProLevel 40, ilgis 40 cm

 • Skaitmeninis gulsčiukas ADA ProLevel 40, ilgis 40 cm

  Kodas: A00381
  Gamintojas
 • Maitinimo šaltinis

  2xAAA, 1.5 V

  Kampinio matavimo diapazonas   

  4x90

  Tikslumas

  0.2

  Burbulinio gulsčiuko tikslumas

  ±0.029°

  Darbinė temperatūra

  -10°C iki 50°C

  Automatinis išsijungimas

  po 5 neaktyvumo minučių

   

  Skaitmeninis gulsčiukas ADA ProLevel 40 skirtas detalių ir plokštumų pasvirimo kampo matavimui. Patogiai skaitomas skaitmeninis ekranas atvaizduoja nukrypimą nuo horizontalės/vertikalės, gaunant duomenis iš įmontuoto daviklio.

  Tiksliam darbui prietaisas turi automatinį kalibravimą. Duomenys atvaizduojami laipsniais, mm/m, %, in/ft. Darbo patogumui yra ekrano apšvietimas ir “HOLD” režimas – rezultatų sulaikymas ant ekrano.

  Įmontuoti burbuliniai gulsčiukai suteikia dvigubą kontrolę ir dirbti kaip su paprastu gulsčiuku. Į pagrindą yra įmontuoti magnetai tvirtinimui ant metalinių konstrukcijų.

   

  Funkcijos:

  • Automatinis kalibravimas
  • LCD ekranas su apšvietimu
  • Magnetai ant pagrindo
  • Automatinis išsijungimas

   

  Komplektacija:

  • Skaitmeninis gulsčiukas
  • Baterijos
  • Dėklas

   

  Visa ADA produkcija yra sertifikuota.

   


  Gamintojo nustatytas 12 mėnesių nemokamo garantinio aptarnavimo terminas, per kurį gamintojas įsipareigoja neatlygintinai šalinti atsirandančius prekės trūkumus, jei Pirkėjas eksploatuoja prekę pagal paskirtį ir laikosi visų gamintojo nurodymų. Šis Pardavėjo įsipareigojimas laikomas papildomai suteikiama komercine (sutartine) garantija šalia garantijos pagal įstatymą ir jai įtakos neturi.


  Garantija pagal įstatymą suteikiama visoms mūsų prekėms, sudarant vartojimo sutartis. Ši garantija dar vadinama teisine garantija. Nepriklausomai nuo to, kokios trukmės yra pardavėjo ar gamintojo nurodyta komercinė garantija vartotojas dėl atsiradusių prekės trūkumų gali kreiptis per 2 metų laikotarpį.

  Pasibaigus 2 metų įstatyminei garantijai, toliau pardavėjo garantiniai įsipareigojimai vykdomi tik komercinės garantijos nustatytomis sąlygomis ir terminais.


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 48.40  su PVM
  86.00  Sutaupykite 37.60 
  Kaina 52.00  su PVM
  Skaitmeninis gulsčiukas BMI Incli Tronic plus (120 cm)
  Kodas: B601120

  Ypač ilgas veikimo laikas.

  Kaina 357.98  su PVM