Prekių katalogas

Lazerinis gulsčiukas ADA ProDigit MARKER

 • Lazerinis gulsčiukas ADA ProDigit MARKER

  Kodas: A00671
  Gamintojas
 • Darbinis diapazonas

  4х90°

  Matavimo tikslumas

  ± 0,2°

  Skyra

  0,05°

  Lazeriniai spinduliuotuvai

  635 nm

  Lazerio klasė

  Klasė 2, <1mW

  Rezultatų fiksavimas ant ekrano

  yra

  Maitinimas

  Ličio akumuliatoriu, 3.7V

  Išmatavimai, mm

  61х61х32 mm

   

  Elektroninis gulsčiukas ADA ProDigit MARKER leidžia greitai ir tiksliai nustatyti paviršiaus nukrypimo nuo horizonto ar vertikalės kampą. Gali būti naudojamas kampinių pjūklų lygiavimui, gipso kartono lakštų kreiptuvų montavimui, pakabinamų lubų montavimui, elektros ar santechnikos komunikacijų vietos žymėjimui, staliaus darbams.

  Du įmontuoti lazerio spinduliai vizualiai prailgina liniją. Su gulsčiuku patogu atlikti tikslius žymėjimus vertikaliose plokštumose. Pritvirtinkite gulsčiuką prie sienos ir pasukite jį norimu kampu, sutelkdami dėmesį į ekrano rodmenis. Lazerio linija parodys nuolydį atstumu nuo prietaiso.

  Gulsčiukas labai lengvai pritvirtinamas prie metalinių paviršių, nes darbinis paviršius aprūpintas magnetais. Taip pat yra specialus santykinių kampų matavimo režimas (tarp dviejų atsitiktinai parinktų paviršių, pavyzdžiui, tarp darbo stalo ir kampinio pjovimo disko). Rezultatai gali būti rodomi laipsniais ir procentais. Gautus matavimus galima įrašyti ekrane.

  Ekranas yra apšviestas, kad galėtumėte dirbti tamsiose vietose. Rezultatai rodomi atvirkščiai, priklausomai nuo lygio padėties, kad būtų lengviau skaityti. Prietaiso korpusas pagamintas iš lengvo ir patvaraus plastiko su aliuminio rėmeliu. Dėl mažo svorio ir dydžio jis neužima daug vietos. Integruota ličio baterija naudojama kaip maitinimo šaltinis. Ją galite įkrauti bet kuriuo 5 V išmaniojo telefono įkrovikliu per USB-C.

  Komplekte yra įkrovimo laidas ir dėklas.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 48.00  su PVM
  Skaitmeninis gulsčiukas BMI Incli Tronic plus (120 cm)
  Kodas: B601120

  Ypač ilgas veikimo laikas.

  Kaina 357.98  su PVM