Prekių katalogas

Bessey PS 55 Plokščių sutempimo įrankis

 • Bessey PS 55 Plokščių sutempimo įrankis

  Kodas: PS55
  264.72  su PVM
  (218.78  be PVM)
  330.90  Sutaupykite 66.18 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Gamintojas
  Spaustuvo paskirtis
  Plokščių montavimui
 • Plokščių sutempimo įrankis PS 55

  Gamintojas: Bessey
  Artikulas: PS55

  Spaustuvas plokščių montavimui Bessey PS 55 skirtas detalių su lygiu paviršiumi, kurioms reikalinga maža spaudimo jėga (iki 260N), tokių kaip dirbtinis akmuo, granitas, keramika, stiklas, plastmasė, lakštinis metalas ir kt. spaudimui ir pozicionavimui. Užspaudimo svirtys ant visų vakuuminių siurblių garantuoja greitą darbą. Svirtis su ekscentriku padeda išlyginti skirtingus aukščius sujungimo vietoje.

  Spaudimo ilgis: 10-55 mm
  Plotis: 147 mm
  Ilgis: 361 mm
  Svoris: 1,55 kg

  Pagrindiniai privalumai:

  1. Tausojantis vakuuminis aspiratorius. Valdymo paprastumas garantuojamas: vakuumas yra sukuriamas perstatant užspaudimo svirtis ant vakuuminių aspiratorių. Taip plokščių spaustuvas prisisiurbia prie plokštės.

  2. Praktiška svirtis su ekscentriku. Ant nukreipiančių strypų yra svirtys, kurių pagalba galima nesunkiai sureguliuoti aukščių skirtumą, atsirandantį plokščių sujungimo vietoje.

  3. Tvirta konstrukcija. Tvirta konstrukcija garantuoja tikslų darbą.

  4. Patogi medinė rankena. Idealaus suėmimo dėka yra pasiekiama 260N jėga horizontalioje padėtyje.

   

  Inovacijos pagrįstos tradicijomis -  įrankiai Bessey gaminami jau 125 metus. Įrankiai Bessey gaminami su maksimaliu tikslumu ir nuolatine aukšta kokybe.


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 623.43  su PVM
  779.29  Sutaupykite 155.86