Prekių katalogas

Bessey PS 130 Plokščių sutempimo įrankis akmens masei, granitui, keramikai, stiklui...

 • Bessey PS 130 Plokščių sutempimo įrankis akmens masei, granitui, keramikai, stiklui...

  Kodas: PS130
  623.43  su PVM
  (515.23  be PVM)
  779.29  Sutaupykite 155.86 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Gamintojas
  Spaustuvo paskirtis
  Plokščių montavimui
 • Plokščių sutempimo įrankis PS 130

  Gamintojas: Bessey
  Artikulas: PS130

  Spaustuvas plokščių montavimui Bessey PS 130 skirtas didelio ploto ir didelio svorio detalių su lygiu paviršiumi, tokių kaip dirbtinis akmuo, granitas, keramika, stiklas, plastmasė, lakštinis metalas ir kt. spaudimui ir pozicionavimui. Įrenginys fiksuojamas ant plokščių rankiniais vakuumo siurbliais, o sraigto pagalba plokštės sutraukiamos iki 1200N jėga. Spaustuvas turi kontroliuojamą prisiurbimo galią. Atstumas tarp siurbtukų reguliuojamas labai greitai.

  Spaudimo ilgis: 5-130 mm
  Plotis: 215 mm
  Ilgis: 770 mm
  Svoris: 4,08 kg

  Pagrindiniai privalumai:

  1. Vakuuminis siurblys su kontrolės funkcija. Keliais siurblio judesiais yra sukuriamas reikalingas vakuumas maksimaliai užspaudimo jėgai 1200N. Vakuumas gali būti kontroliuojamas bet kokiu laiku ir maksimali užspaudimo jėga gali būti pasiekta papildomo pumpavimo pagalba.

  2. Atleidimo mygtukas. Vakuumas nustoja veikti tiesiog paspaudus atleidimo mygtuką. Todėl spaustuvas nuimamas labai lengvai ir greitai.

  3. Greito montavimo varžtas. Greitam atstumo nustatymui tiesiog atlaisvinkite varžtus ir pastumkite vakuuminį aspiratorių į norimą padėtį.

  4. Tvirta konstrukcija. Spaustukai išlaikomi savo vietoje net esant labai dideliai spaudimo jėgai, todėl visi darbai atliekami itin tiksliai.

   

  Inovacijos pagrįstos tradicijomis -  įrankiai Bessey gaminami jau 125 metus. Įrankiai Bessey gaminami su maksimaliu tikslumu ir nuolatine aukšta kokybe.


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.  
   

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 264.72  su PVM
  330.90  Sutaupykite 66.18