Prekių katalogas

ADA 3D LINER 2V GREEN Lazerinis nivelyras

 • ADA 3D LINER 2V GREEN Lazerinis nivelyras

  Kodas: A00532
  Gamintojas
  Nivelyro tipas
  Lazerinis nivelyras
 •  

  Darbo diapazonas

  40 m

  Darbo diapazonas su imtuvu

  70 m

  Tikslumas

  ±0,2/1 mm/m

  Kompensatoriaus darbo diapazonas

  ±3°

  Lazerinis diodas

  2 klasė, 552 nm, <1mW

  Maitinimo šaltinis

  4 АА / 1,5 V / Li-ion akumuliatorius

  Darbinių temperatūrų diapazonas, °С

  -10 iki +40°C

  Lazerio projekcija

  1H 2V 1D (3 linijos, vienas taškas)

  Apsauga nuo dulkių ir drėgmės

  IP54

  Stovo sriegis

  5/8‘‘

  Svoris

  0,9 kg

   

  Lazerinis nivelyras ADA 3D LINER 2V GREEN  – tai tikslus profesionalus lazerinis nivelyras, kuris skirtas naudoti tiek patalpose, tiek lauko sąlygomis. Nivelyras projektuoja ryškias žalias linijas: 2 vertikalias (2V), 1 horizontalią (1H) ir atsvaros tašką (D). Nivelyro unikalumas – tai žalias lazerio spindulys. Žalias spindulys tomis pačiomis apšvietimo sąlygomis yra matomas daug geriau, negu raudonas.

  Lazerinių linijų pasirinkimas. Lazerines linijas galima išjungti priklausomai nuo Jūsų poreikio ir siekiant taupyti baterijų įkrovimo lygį. Lazerinė atsvara leidžia tiksliai nustatyti ADA 3D LINER 2V GREEN ant reikiamo pirminio taško. Vertikalių linijų persikirtimas ant lubų duoda galimybę pernešti lazerinės atsvaros tašką (esantį ant grindų) ant lubų su labai dideliu tikslumu.

  Darbo režimas su imtuvu. Nivelyro darbo diapazonas yra 40 m, bet su lazerio spindulio imtuvu (į komplektaciją neįeina) galėsite dirbti net 70 m atstumu. Tačiau svarbiausia, kad spindulio imtuvas leidžia dirbti net esant labai ryškiam apšvietimui.

  Mikrometrinis varžtas. Lazerinys nivelyras ADA 3D LINER 2V GREEN turi pasukamą pagrindą. Ant pagrindo įrašyta laipsnių skalė 360°, kuri leidžia tiksliai kontroliuoti vertikalių spindulių išplėtimo kampą. Vertikalaus spindulio nukreipimas į reikiamą pusę ir ant reikiamo taško yra atliekamas mikrometrinio varžto pagalba.

  Akumuliatorius ir pakrovėjas. Nivelyras dirba nuo ličio-jonų akumuliatoriaus su padidinta talpa – 3200 mA. Prietaisas taip pat gali dirbti tiesiogiai nuo pakrovėjo (yra komplekte). Jei akumuliatoriaus įkrovimo lygis yra nulinis, o Jus neturite baterijų, galite įjungti lazerinį nivelyrą tiesiogiai prie maitinimo šaltinio pakrovėjo pagalba ir tęsti darbą.

  Transportavimo lagaminas. Transportavimui ir visų priedų saugojimui lazerinis nivelyras turi aukštos kokybės lagaminą. Lagaminas yra atsparus smūgiams, kritimui ir apkrovai. Lagamino viduje nivelyras gali būti fiksuojamas, kad nejudėtų. Kiekvienam papildomam nivelyro elementui lagamine yra speciali atskira vieta.  

  Lazeriniai akiniai yra reikalingi, kai Jums tenka dirbti ryškiai apšviestose vietose, kur darbo atstumas yra nedidelis, o spindulys vos matomas. Su tokiais akiniais spindulys puikiai matomas ant bet kokių paviršių.

   

  Komplektacija:

  • Lazerinis nivelyras
  • Transportavimo lagaminas
  • Lazeriniai akiniai
  • Akumuliatorius
  • Pakrovėjas
  • Perėjimas akumuliatoriui
  • Varžtas-prailgintuvas
  • Magnetinis taikinys

   

  • Įrankiui taikoma 24 mėnesių garantija    

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 50.00  su PVM
  Kaina 200.00  su PVM
  Kaina 213.00  su PVM
  Kaina 48.00  su PVM
  Kaina 87.00  su PVM
  Kaina 223.00  su PVM
  330.00  Sutaupykite 107.00 
  Kaina 172.00  su PVM