About us

  • UAB Eleoras buvo įkurta 2007 metais ir nuo pat įkūrimo dienos įmonės tikslas - patenkinti visus klientų poreikius. Pirminė mūsų įmonės specializacija buvo elektrodalys ir elektros įranga. Tačiau dabar mes galime pasiūlyti savo pirkėjams platų statybinių elektros ir pneumatinių įrankių, suvirinimo aparatų, kompresorių bei svėrimo įrangos asortimentą. Taip pat mes siūlome didelį elektros įrankių priedų pasirinkimą. UAB Eleoras visada padeda savo pirkėjams išsirinkti ir tokias prekes kaip gerves, telferius, ultragarsines voneles, automobilių remonto prekes ir daugelį kitų. Mes nuolat plečiame savo siūlomų prekių asortimentą.

    UAB Eleoras užsiima didmenine ir mažmenine prekyba. Mes importuojame visame pasaulyje pripažintų gamintojų įrankius: Stamos, Welbach, ADA Instruments, WTL, Keyang, Blaukraft, Bass, MSW, Ulsonix, Trutek, Steinberg ir kt. Galime pasiūlyti įrankius, tinkančius ir buitiniam, ir pramoniniam naudojimui.

    Jei mūsų elektroninėje parduotuvėje nerasite Jus dominančio įrankio modelio, susisiekite su mumis, ir mes būtinai padėsime Jums išsirinkti įrankį, turintį panašias technines charakteristikas bei visiškai atitinkantį Jūsų poreikius.