Prekių katalogas

Einhell akumuliatorinis žolės robotas FREELEXO 600 BT, vejai iki 600 m²

 • Einhell akumuliatorinis žolės robotas FREELEXO 600 BT, vejai iki 600 m²

  Kodas: 3413946
  Gamintojas
 • Prietaiso tipas

  Akumuliatorinis

  Maitinimas

  18 V

  Pjovimo plotis

  18 mm

  Pjovimo aukščio reguliavimas

  Taip

  Pjovimo aukštis

  20 – 60 mm

  Mulčiavimas

  Nėra

  Akumuliatorių skaičius komplekte

  1

  Akumuliatoriaus talpa

  2,5 Ah

  Pakuotės matmenys

  727 x 526 x 321 mm

  Svoris su pakuote

  18,4 kg

   

  Einhell FREELEXO 600 BT - tai didelio našumo robotas-vejapjovė, kuri yra Power X-Change šeimos dalis. Roboto akumuliatorius gali būti naudojamas visose Power X-Change įrankiuose. Vejos robotas Einhell FREELEXO 600 BT valdomas per Bluetooth programėlę, o jo nustatymus galima koreguoti pagal individualius poreikius. Robotas turi intuityvią klaviatūrą. Specialios programėlės pagalba Einhell FREELEXO valdomas išmaniai, jo veikimo laikas gali būti tiksliai suprogramuotas kiekvienai konkrečiai dienai.

  Robotas vejapjovė yra apsaugotas nuo vagystės PIN kodu ir įspėjamuoju signalu. Jei akumuliatorius išsikrauna, robotas grįžta į įkrovimo stotelę ir įkrovimo procesas vyksta automatiškai. Šis robotas puikiai tinka sudėtingiems ir neteisingos formos sodams, kadangi turi Multi-Area funkciją. Smūgio, posvyrio ir pakėlimo jutiklių dėka robotas vejapjovė gali pats aptikti kliūtis. Taip pat FREELEXO 600 BT turi integruotą lietaus jutiklį. Roboto pjovimo aukštis reguliuojamas nuo 20 mm iki 60 mm ir tinka iki 35 % nuolydžiams. Nešiojimo rankena užtikrina patogų transportavimą. Šis robotas vejapjovė skirtas pjauti vejai iki 600 m². Komplekte yra 2,5 Ah akumuliatorius, 140 m perimetro laidas, 200 tvirtinimo kabliukų, 3 peiliai ir 4 sujungimo gnybtai.

  Akumuliatoriaus sistema Power X-Change

  Naudodami Einhell Power X-Change akumuliatorių sistemą, jūs visada naudojate to paties tipo akumuliatorių įvairiems įrankiams, nesvarbu, dirbate dirbtuvėse ar sode.

  Aktyvi akumuliatoriaus valdymo sistema

  Aukščiausios klasės ličio jonų elementai ne tik suteikia daug galios, bet ir yra ypač patvarūs ir tvirti dėl automatinio ABS akumuliatoriaus stebėjimo.

  Patogus valdymas naudojant telefono programėlę

  Daugelį vejos roboto funkcijų galima lengvai ir patogiai nustatyti iš savo telefono per specialią programėlę naudojant Bluetooth ryšį. Galima nustatyti veikimo laiką, paleisti ar sustabdyti žolės robotą. Be to, pagal savo reikalavimus galima apibrėžti daugybę kitų praktinių nustatymų arba peržiūrėti roboto darbo statistiką. Jūsų veja visada bus puikiai nupjaunama yra prižiūrima automatiškai.

  Kelių zonų pjovimas – sudėtingiems sodams

  Jei Jūsų sode yra kliūčių ir kreivų kampų, FREELEXO žolės robotas turi „Kelių plotų“ ("Multi-Area") funkciją. Jis reguliariai įsijungia individualiai apibrėžtuose perimetro laido taškuose.

  Svarbiausia saugumas! Jutikliai saugiam pjovimui

  FREELEXO robotas vejapjovė turi daugybę konstrukcinių saugos priemonių, tarp kurių smūgio, posvyrio ir pakėlimo jutikliai, kad robotas vejapjovė iš anksto ir savarankiškai atpažintų kliūtis ir prireikus sustabdytų darbą.

  Platus priedų asortimentas 600 m² ploto priežiūrai

  Komplekte esančių priedų užtenka 600 m² ploto vejos priežiūrai. Komplekte taip pat yra 2,5 Ah akumuliatorius, kuris tinka ne tik šiam žolės robotui, bet ir visiems įrankiams ir prietaisams iš Einhell Power X-Change serijos. Akumuliatorius yra įkraunamas įkrovimo stotelėje, tačiau galite jį atskirai įkrauti ir Einhell Power X-Change įkroviklyje. Komplekte taip pat rasite 160 m perimetro laido, 220 tvirtinimo kabliukų, 3 keičiamus peiliukus ir 4 sujungimo gnybtus.

  Roboto ypatumai ir funkcijos:

  • Vejapjovė maitinama nuo Power X-Change sistemos 18V akumuliatoriaus, kuris gali būti naudojamas ir bet kokiuose kituose Power X-Change įrankiuose
  • Valdymas per programėlę naudojant Bluetooth
  • Kelių zonų pjovimas - sudėtingiems sodams
  • Intuityvi klaviatūra
  • Tiksliai programuojamas darbo laikas
  • Saugumo jutiklių sistema - smūgio, pakėlimo ir pasvirimo davikliai
  • Apsauga nuo vagystės - PIN kodas ir įspėjimo signalas
  • Lietaus jutiklis
  • Pjovimo aukščio reguliavimas (20-60 mm)
  • Tinka nuolydžiams iki 35%
  • Nešiojimo ir transportavimo rankena
  • Automatinis grįžimas į įkrovimo stotelę išsikrovus akumuliatoriui
  • Rekomenduojamas vejoms iki 600 m²
  • Komplekte 2,5 Ah akumuliatorius, 160 m perimetro laido, 220 tvirtinimo kabliukų, 3 keičiami peiliukai ir 4 sujungimo gnybtai

   

  Šis tekstas skirtas naudojimui tik MasterCity.lt tinklapyje.