Prekių katalogas

Einhell akumuliatorinis žolės robotas FREELEXO 350, vejai iki 350 m²

 • Einhell akumuliatorinis žolės robotas FREELEXO 350, vejai iki 350 m²

  Kodas: 3413962
  Kaina 49900 su PVM
  (412 40  be PVM)
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Išparduota
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Prietaiso tipas

  Akumuliatorinis

  Variklio įtampa

  18 V

  Variklio tipas

  Variklis be šepetėlių

  Pjovimo plotis

  18 mm

  Pjovimo aukščio reguliavimas

  Taip

  Pjovimo aukštis

  20 – 60 mm

  Maksimalus nuolydžio pjovimo plotas

  35%

  Maksimalus rekomenduojamas vejos plotas

  350 m²

  Akumuliatorių skaičius komplekte

  1

  Akumuliatoriaus talpa

  2,0 Ah

  IP apsaugos klasė

  IPX4

  Garso galios lygis

  57 dB (A)

  Svoris

  12,86 kg

  Einhell FREELEXO robotas vejapjovė skirtas vejoms iki 350 m² ploto. Jis savarankiškai ir nenuilstamai rūpinasi jūsų veja. Robotas yra galingos Power X-Change šeimos narys, todėl komplekte esantis 2,0 Ah akumuliatorius gali būti naudojamas visuose kituose Einhell Power X-Change įrankiuose ir prietaisuose. Intuityviai valdoma klaviatūra leidžia suprogramuoti darbo laiką 8 etapais ir paleisti nepriklausomą antrinių sričių programą. Apsauga nuo vagystės įjungiama PIN kodu. Daugybė saugos jutiklių, tokių kaip smūgio, pasvirimo ir pakėlimo jutikliai, užtikrina saugumą. Jei suaktyvinamas lietaus jutiklis, FREELEXO automatiškai grįš atgal į įkrovimo stotelę. Jei akumuliatorius išsikraus, robotas taip pat grįš į įkrovimo stotelę ir pradės įkrovimo procesą automatiškai. FREELEXO lengvai įveikia iki 35% nuolydžius, o pjovimo aukštis reguliuojamas nuo 20 mm iki 60 mm. Komplekte yra visa montavimo įranga 350 m² vejos plotui - 110 m perimetro laido, 150 tvirtinimo kabliukų, 3 keičiami peiliai ir 4 jungiamieji gnybtai.

  Akumuliatoriaus sistema Power X-Change

  Naudodami Einhell Power X-Change akumuliatorių sistemą, jūs visada naudojate to paties tipo akumuliatorių įvairiems įrankiams, nesvarbu, dirbate dirbtuvėse ar sode.

  Aktyvi akumuliatoriaus valdymo sistema

  Aukščiausios klasės ličio jonų elementai ne tik suteikia daug galios, bet ir yra ypač patvarūs ir tvirti dėl automatinio ABS akumuliatoriaus stebėjimo.

  Kelių zonų pjovimas – sudėtingiems sodams

  Jei Jūsų sode yra kliūčių ir kreivų kampų, FREELEXO žolės robotas turi „Kelių plotų“ ("Multi-Area") funkciją. Jis reguliariai įsijungia individualiai apibrėžtuose perimetro laido taškuose.

  Svarbiausia saugumas! Jutikliai saugiam pjovimui

  FREELEXO robotas vejapjovė turi daugybę konstrukcinių saugos priemonių, tarp kurių smūgio, posvyrio ir pakėlimo jutikliai, kad robotas vejapjovė iš anksto ir savarankiškai atpažintų kliūtis ir prireikus sustabdytų darbą.

  Platus priedų asortimentas 350 m² ploto priežiūrai

  Kad robotas žoliapjovė būtų iš karto paruoštas naudoti, jis komplektuojamas su dideliu priedų rinkiniu. Be įkrovimo stotelės ir 3 papildomų peilių, komplekte yra visas montavimo rinkinys, kurio pilnai užtenka vejai iki 350 m² ploto. Komplekte taip pat yra 2,0 Ah akumuliatorius, kuris tinka ne tik šiam žolės robotui, bet ir visiems įrankiams ir prietaisams iš Einhell Power X-Change serijos.

  Roboto ypatumai ir funkcijos:

  • Vejapjovė maitinama nuo Power X-Change sistemos 18V akumuliatoriaus, kuris gali būti naudojamas ir bet kokiuose kituose Power X-Change įrankiuose
  • Intuityvi klaviatūra
  • Darbo laikas programuojamas 8 lygiais
  • Saugumo jutiklių sistema - smūgio, pakėlimo ir pasvirimo jutikliai
  • Apsauga nuo vagystės PIN kodu
  • Lietaus jutiklis
  • Pjovimo aukščio reguliavimas (20-60 mm)
  • Tinka nuolydžiams iki 35%
  • Automatinis grįžimas į įkrovimo stotelę išsikrovus akumuliatoriui
  • Rekomenduojamas vejoms iki 350 m²
  • Komplekte 2,0 Ah akumuliatorius, 110 m perimetro laido, 150 tvirtinimo kabliukų, 3 keičiami peiliukai ir 4 sujungimo gnybtai

   

  Šis tekstas skirtas naudojimui tik MasterCity.lt tinklapyje.