BASS Polska kompaktiškas akumuliatorinis sodo purkštuvas 6L

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BP-8609
  Kaina 3900 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
 • Akumuliatorius

  12V, 2A

  Bako talpa

  6 l

  Darbinis slėgis

  0,17-0,32 MPa

  Nepertraukiamas veikimas

  S2 30min

   

  Ieškote idealaus sodo purkštuvo? Šis mažas sodo purkštuvas bus geriausias pasirinkimas, jei ieškote prietaiso balkonų augalų, kambarinių augalų, sodo augalų, kolekcinių ir subtilių augalų apipurškimui. Akumuliatorinis purkštuvas taip pat yra idealus darbui šiltnamiuose ir uždarose patalpose, kur negalima dirbti su benzininiais purkštuvais .

  Šis sodo purkštuvas yra universalus, kadangi veikia nuo akumuliatoriaus, Jums nereikės pilti kuro ar tiesti ilgų laidų. Naudodami šį purkštuvą, Jūs ne tik visapusiškai pasirūpinsite savo augalais, bet ir atliksite daug kitų darbų - šis purkštuvas taip pat leidžia nuriebalinti paviršius, purkšti priemones nuo uodų ir musių, purkšti chemikalus, dezinfekuoti ūkio pastatus ir pan.

  Purkštuvo talpa yra nedidelė, todėl jį lengva nešioti ant pečių ir jis puikiai tinka subtilių augalų, pvz., bonzų medžių, priežiūrai. Akumuliatorinis variklis leidžia sumažinti Jūsų pastangas darbo metu, todėl galite pasiekti keturis kartus didesnį efektyvumą nei dirbant su rankiniu purkštuvu. Akumuliatorinis purkštuvas turi dar vieną pranašumą prieš benzininius purkštuvus - jis neišmeta išmetamųjų dujų.

  Purkštuvo konstrukcija yra gerai apgalvota ir pagaminta iš aukštos kokybės komponentų. Įrankis turi galingą variklį, dvigubą filtrą, sustiprintą baką su maksimaliu sandarumu bei diržus, skirtus nešioti purkštuvą ant pečių. Be to, kartu su purkštuvu gausite teleskopinę purkšimo lazdą su reguliuojamais purkštukais.

 • Jus taip pat gali dominti