Akumuliatorinis purkštuvas 16L

 • Kodas: BP-8629
  Kaina 6000 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Akumuliatorius

  12V, 8A

  Įkrovimas

  230V

  Darbo laikas

  apie 6 valandas

  Bako talpa

  16 L

  Reguliuojamas koto ilgis

  48 - 88 cm

  Darbinis slėgis

  0,17 – 0,32 MPa

  Svoris

  4,9 kg

   

  Šis sodo purkštuvas yra puikus pasirinkimas, jei ieškote įrankio purkšti vidutinio aukščio augalus. Kuprinės tipo purkštuvas su akumuliatoriumi taip pat idealus pasirinkimas darbui šiltnamiuose ir uždarose patalpose, kur netinka naudoti benzininiai įrankiai. Purkštuvas dirba be laido, todėl yra tikrai universalus sodo įrankis. Purkštuvas gali būti naudojamas ne tik augalų priežiūrai, bet ir nuriebalavimui, purškimui prieš uodus ir muses, chemikalų purškimui, dezinfekavimui.

  Galingas akumuliatoriaus variklis yra efektyvus ir ekologiškas. Toks purkštuvas leidžia pasiekti keturis kartus didesnį efektyvumą nei dirbant su rankiniu purkštuvu. Purkštuvo korpusas yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir yra gerai apgalvotas.

  Sodo purkštuvas turi galingą 12V variklį, dvigubą filtrą, elektroninį modulį su mikroprocesoriumi, sustiprintą baką su maksimaliu sandarumu, ergonomišką kuprinės formą su patogiomis petnešėlėmis. Purškimo kotas yra teleskopinis, todėl galėsite pritaikyti jį bet kokiam atliekamam darbui.

  Kuprinės tipo purkštuvas suteikia galimybę ne tik lengvai transportuoti purkštuvą, bet ir patogiai dirbti. Teleskopinis kotas užtikrina visišką judėjimo laisvę ir didelį darbo diapazoną. Didelis bako dangtelis leidžia lengvai užpildyti baką. Purkštuvas valdomas labai paprastai, jo veikimas ir pakrovimas yra intuityvus, o paprastas montavimas užtrunka tik akimirką.  Be to, visus purkštuvo komponentus ir priedus lengva valyti.

 • Jus taip pat gali dominti