Akumuliatorinis purkštuvas 16L su vežimėliu

 • Kodas: BP-8632
  Kaina 6500 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
 • Akumuliatorius

  12V, 8A

  Įkrovimas

  230V

  Darbo laikas

  apie 6 valandas

  Bako talpa

  16 L

  Reguliuojamas koto ilgis

  48 - 88 cm

  Darbinis slėgis

  0,17 – 0,32 MPa

  Svoris

  4,9 kg

  Priedas

  vežimėlis

   

  Šis 16 l sodo purkštuvas yra puikus pasirinkimas, jei ieškote galingo, bet kompaktiško purškimo įrankio. Kuprinės tipo purkštuvas su akumuliatoriumi taip pat idealus pasirinkimas darbui šiltnamiuose ir uždarose patalpose, kur netinka naudoti benzininiai įrankiai. Prie šio modelio yra pritvirtintas vežimėlis, kuris daro šį purkštuvą puikiu sprendimu žmonėms, kurie dėl sveikatos ar kitų priežasčių negali pakelti ir nenori neštis purkštuvo ant nugaros.

  Purkštuvas dirba be laido, todėl yra tikrai universalus sodo įrankis. Purkštuvas gali būti naudojamas ne tik augalų priežiūrai, bet ir nuriebalavimui, purškimui prieš uodus ir muses, chemikalų purškimui, dezinfekavimui.

  Galingas akumuliatoriaus variklis yra efektyvus ir ekologiškas. Purkštuvo korpusas yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir yra gerai apgalvotas. Purkštukai yra reguliuojami, o purškimo kotas yra teleskopinis, todėl galėsite pritaikyti jį bet kokiam atliekamam darbui.

  Kuprinės tipo purkštuvas suteikia galimybę ne tik lengvai transportuoti purkštuvą, bet ir patogiai dirbti. Teleskopinis kotas užtikrina visišką judėjimo laisvę ir didelį darbo diapazoną. Didelis bako dangtelis leidžia lengvai užpildyti baką. Purkštuvas valdomas labai paprastai, jo veikimas ir pakrovimas yra intuityvus, o paprastas montavimas užtrunka tik akimirką.  Be to, visus purkštuvo komponentus ir priedus lengva valyti.

   

 • Jus taip pat gali dominti

  Akumuliatorinis purkštuvas 16L
  Kodas: BP-8629
  6000 su PVM