Prekių katalogas

Ada Instruments termovizorius TemPro VISION

 • Ada Instruments termovizorius TemPro VISION

  Kodas: A00519
  Gamintojas
 • Temperatūros matavimo diapazonas

  -20...+350°C

  Detektoriaus dydis

  60х60 pixels

  Tikslumas

  ±2%/ ±2°С /±3,6°F

  Kadro atnaujinimo dažnis

  6 Hz

  Šiluminės spinduliuotės koeficientas

  0.10...1.00

  Temperatūros jautrumas

  0.15°

  Fokuso atstumas

  fiksuotas

  Atminties kortelė

  Micro SD

  Spektro diapazonas

  8 ~ 14 µm

  Ekranas

  Spalvotas LCD, 2,5"

  Automatinis išsijungimas

  po 12 min

  Darbinė temperatūra / drėgmė

  -5...+40°C / 10-80%

  Maitinimas

  4 x 1,5V AA

  Matmenys

  223×88×65 mm

  Svoris

  310 g

   

  ADA TemPro VISION prietaisas leidžia fiksuoti matomus ir infraraudonuosius (IR) vaizdus kartu su išmatuotais duomenimis ir išsaugoti juos atminties kortelėje, kad vėliau būtų galima analizuoti ir teikti ataskaitas. Didelė IR vaizdo raiška gaunama apdorojant duomenis nuo detektoriaus (60x60 pikselių). Tai leidžia 2 kartus pagerinti vaizdo kokybę.

  Integruota skaitmeninė kamera leidžia vienu metu išsaugoti ir termogramą, ir tikrą skaitmeninį vaizdą. Uždedant vieną vaizdą ant kito, objektą lengva atpažinti tiek matavimo metu, tiek vėliau demonstruojant ar peržiūrint saugomus duomenis. Galima pasirinkti IR vaizdo ir tikrojo vaizdo persidengimo intensyvumą. Kritinės temperatūros taškai gali būti matomi tiesiai termovizoriaus ekrane. Prietaiso meniu pagalba teisingai parinkta spalvų paletė leis gauti aiškesnį ir informatyvesnį vaizdą. Aplinkos temperatūros nustatymas meniu padeda gauti tiksliausius objektų temperatūros matavimus.

  Elektroninis temperatūros matavimo prietaisas ADA TemPro VISION idealiai tinka termoviziniams tyrimams tiek namuose, tiek gamyboje: paslėptų šildymo sistemų ir jų gedimų stebėjimui ir aptikimui, šilumos nuotėkių ir kritinių temperatūrų paieškai, saugiai veikiančios ar įjungtos įrangos temperatūros stebėjimui, ataskaitų teikimui.

  Kartu su prietaisu gausite SD kortelę ir dėklą.

 • Jus taip pat gali dominti