Prekių katalogas

ADA TemPro 300 Pirometras (temperatūros matuoklis)

 • ADA TemPro 300 Pirometras (temperatūros matuoklis)

  Kodas: ADA TemPro 300
  Gamintojas
 •  

  Visa ADA produkcija yra sertifikuota. 

  Pirometras ADA TemPro 300 garantuoja greitą bekontaktinį temperatūros matavimą nuo −32°С iki +350°С su ±1.5°С tikslumu. Pirometras ADA TemPro 300 – kompaktiškas pistoleto tipo infroraudonųjų spindulių pirometras, kuris yra maksimaliai patogus naudojime. Paprastas matavimas – vienu „gaiduko“ paspaudimu. Lazerinis tikslo rodiklis leidžia atlikti tikslius ir greitus matavimui.

  Pirometras ADA TemPro 300 turi pakankamą optinę skiriamąją gebą 12:1 matavimams į tolį. Pirometro ADA TemPro 300 charakteristikos yra optimalios diagnostinių žemų temperatūrų matavimui ūkiui, elektros energetikai, variklių bei mechanizmų aptarnavimui, statybos kokybės tikrinimui.

  Matavimo diapazonas, °С

  -32...+350

  Optinė skiriamoji geba, (D:S)

  12:1

  Tikslumas

  ±1.5

  Temperatūros raiška, °С

  0.1

  Šiluminio spinduliavimo koeficientas

  0.95

  Reakcijos laikas, sek

  0.5

  Tikslo rodiklis

  taškinis

  Spektrinis diapazonas, mkm

  8...14

  Ekrano apšvietimas

  yra

  Išmatuotos reikšmės saugojimas ant ekrano

  yra

  Naudojimo sąlygos: temperatūra, °С/ drėgmė, %

  0...40°С / 10-95% esant 30°С

  Maitinimas

  9V (krona)

  Išmatavimai, mm

  140×80×38

  Svoris, g

  130

  Komplektacija:

  • Pirometras
  • Baterija 9V (krona)
  • Plastikinė pakuotė

   

  • Įrankiui taikoma 12 mėnesių garantija     


  ADA Instruments (reiškia "Additional Accuracy") yra tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi matavimo prietaisų gamyboje ir platinime. Kompanija buvo įkurta 2008 metais ir nuo to laiko tapo viena iš lyderių matavimo prietaisų rinkoje. ADA Instruments siūlo platų asortimentą produktų, įskaitant lazerinius nivelyrus, tolimačius, kampomačius, termovizorius ir kitus inovatyvius prietaisus, skirtus tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

  Kompanijos produktai yra plačiai naudojami statybos, inžinerijos, geodezijos, interjero dizaino ir kituose sektoriuose. ADA Instruments matavimo prietaisai pasižymi aukštu patikimumu, tikslumu ir ilgaamžiškumu, todėl yra vertinami specialistų visame pasaulyje.  UAB "Eleoras" ( MasterCity.lt ) yra oficialus ADA INSTRUMENTS prekės ženklo atstovas ir platintojas Lietuvoje


  Gamintojo nustatytas 24 mėnesių nemokamo garantinio aptarnavimo terminas, per kurį gamintojas įsipareigoja neatlygintinai šalinti atsirandančius prekės trūkumus, jei Pirkėjas eksploatuoja prekę pagal paskirtį ir laikosi visų gamintojo nurodymų. Šis Pardavėjo įsipareigojimas laikomas papildomai suteikiama komercine (sutartine) garantija šalia garantijos pagal įstatymą ir jai įtakos neturi.


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.

 • Jus taip pat gali dominti