Prekių katalogas

ESAB Caddy Arc 201i A33 Suvirinimo aparatas MMA, 170A, 230V

 • ESAB Caddy Arc 201i A33 Suvirinimo aparatas MMA, 170A, 230V

  Kodas: CaddyArc201i
  Gamintojas
 •  

  Maitinimo įtampa

  230V, 50/60Hz

  Maksimalus srovės sunaudojimas

  24,9A

  Srovės diapazonas MMA

  4-170 A

  Srovės diapazonas TIG

  3-220 A

  Darbo ciklas 20% TIG

  220A

  Darbo ciklas 25% MMA

  170A

  Darbo ciklas 60%

  MMA 130A / TIG 150A

  Darbo ciklas 100%

  MMA 110A / TIG 140A

  Suvirinimo būdai

  MMA, TIG (Lift-Arc)

  Galios faktorius

  0,99

  Efektyvumas

  81%

  Elektrodų skersmuo

  1,6 - 4 mm

  Apsaugos klasė

  IP 23 S

  Standartai

  IEC/EN 60974-10

  Rekomenduojama generatoriaus galia

  12 kVA

  Darbinė temperatūra

  -10°C ~ +40°C

  Transportavimo temperatūra

  -20°C ~ +55°C

  Garso lygis

  < 70dB

  Išmatavimai

  418 x 188 x 208mm

  Svoris

  8.3kg

   

  Pristatome penktos kartos mobilų suvirinimo aparatą iš ESAB. Naujausias ESAB Caddy 201i pagamintas naudojantis ilgalaikę, daugiau kaip 30 metu, patirtimi suvirinimo aparatų gamybos srityje.

  Suvirinimo įranga yra komplektuojama su OKC 50 suvirinimo kabeliu jungtimi. Kompaktiškas dizainas su smūgiams atspariu polimero korpusu yra lengvas ir patogus transportavimui, o naujas įrenginio dizainas leidžia sumažinti suvirinimo aparatą, neprarandant labai svarbaus vidinių komponentų aušinimo efektyvumo. Dideli radiatoriai ir sumanus dizainas prailgina jėgos šaltinio naudojimo trukmę, net ir atšiaurioje darbo aplinkoje. Naujasis Caddy Arc 201i dizainas visas vidines jautriausias dalis saugo nuo dulkių ir turi IP23 korpuso standartą, todėl su Caddy Arc 201i galėsite atlikti suvirinimo darbus ir lauke lyjant lietui. Su nauja valdymo panele galėsite patogiai ir lengvai parinkti suvirinimo parametrus. Atsparus aparato dizainas ir puikus suvirinimo našumas leis jums atlikti darbus visa diena kiekviena diena. Šis suvirinimo aparatas puikiai tinka profesionaliam suvirinimui, gali būti naudojamas patalpų viduje ir lauko sąlygomis. Idealiai tarnaus statybose ir gamyboje.

  ESAB Caddy Arc 201i yra 230V vienfazis jėgos šaltinis su galios koeficiento koregavimu, kuris leidžia pilnai išnaudoti suvirinimo įrenginio galią su 16A saugikliu. Įrengta PFC sistema taip pat saugo jėgos šaltinį nuo įtampos svyravimo ir leidžia naudotis suvirinimo aparatą pajungus nuo generatoriaus. Caddy Arc 201i leidžia jums atlikti suvirinimo darbus, net ir nutolus nuo elektros lizdo, nes suvirinimo įrenginį galite prijungti naudojant 100m maitinimo kabelį.

  Caddy A33 valdymo panelė yra su skaitmeniniu ekranu. Lengvai valdysite „Hot Start“ ir „Arc Force“ parametrus. Ši valdymo panelė turi du lengvai pasiekiamus mygtukus kurių pagalbą galėsite pasirinkti vieną iš dviejų Jūsų išsaugotų parametrų nustatymų, taip patogiau ir greičiau atliksite savo suvirinimo darbus, kai gaminys reikalauja iš Jūsų skirtingų storių ar padėčių nustatymų. A33 panelė leis Jums lengvai pasirinkti ir keisti MMA, TIG ir TIG-Lift Arc suvirinimo būdus.

  Caddy Arc suvirinimo šaltinis teikia nuolatinę srovę, todėl galite suvirinti daugumą metalų, įskaitant legiruotą ir nelegiruotą plieną, nerūdijantį plieną, ketų. Su ESAB Caddy Arc 201i galėsite lengvai virinti 4 mm skersmens elektrodais. A33 valdymo pultas turi naujausią „ArcPlus II“ reguliatorių, kuris užtikrina intensyvų, tačiau tolygių ir stabilių suvirinimo lanką, kurį lengva valdyti. „ArcPuls II“ sukuria mažus skysto metalo lašelius, užtikrina sklandų lanko degimą ir nereikalauja pristabdymo prie siūlės kraštų, kai virinate banguojančiu judesiu. „ArcPlus II“ suteikia dar geresnes suvirinimo charakteristikas, palengvina Jūsų darbą ir suvirinimo siūlės reikalauja mažesnio apdorojimo po suvirinimo.

  Su Caddy Arc 201i Jus lengvai galėsite suvirinti ir TIG procesu. Jums tereikia įsigyti TIG degiklį su dujų vožtuvu, reduktorių ir argono dujų balioną. Su Caddy A33 galėsite naudotis TIG „Lift-Arc“ lanko uždegimo funkcija, kuri sumažins siūlės užterštumą volframinio elektrodo metalo dalelėmis. Galėsite virinti lengvąjį arba nerūdijantį plieną su pridėtine viela ar be jos.

   

  Suvirinimo aparato ESAB Caddy 201i funkcijos

  Hot Start - palengvina lanko uždegimą (MMA). HOT START funkcija uždeda srovės impulsą tuo momentu, kai elektrodas liečiasi su ruošiniu ir tuo palengvina lanko uždegimą.

  Arc Force - stabilaus suvirinimo lanko palaikymas (MMA). ARC FORCE funkcija reikalinga tam, kad užkirsti kelią elektrodo “prilipimui” ir padidinti lanko degimo stabilumą – tuo momentu, kai atsiplėšia elektrodinio metalo lašas, srovė automatiškai padidėja iki optimalios reikšmės, kas leidžia išvengti elektrodo prilipimo suvirinimo arba pjovimo metu. Sistema yra svarbi dirbant su atsakingomis konstrukcijomis ir naudojant elektrodus su baziniu, rūgščiu, ilmenito, rutilo ir celiuliozės padengimu.

  ArcPlus II funkcija pagerina suvirinimo charakteristikas, supaprastina Jūsų darbą ir suteikia geresnę suvirinimo kokybę, kuri sumažina siūlės apdirbimo procesą po suvirinimo.

   

  Komplektacija:               

  • ESAB Caddy 201i su A33 panele,
  • 3m įsukamo tipo elektrodų laikiklis,
  • 3m masės kabelis su gnybtu.

   

              

  • Suvirinimo aparatui taikoma 24 mėnesių garantija