Prekių katalogas

Spaustuvas Bessey Kombi Klamp SG-VAD

 • Spaustuvas Bessey Kombi Klamp SG-VAD

  Kodas: SG30VAD
  105.56  su PVM
  (87.24  be PVM)
  131.95  Sutaupykite 26.39 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Gamintojas
 • Maksimalus spaudimo ilgis: 300 mm
  Žiočių gylis: 120 mm
  Profilio dydis: 30 x 15 mm
  Svoris: 2,95 kg

  Spaustuvas Kombi Klamp – tai ypatingas spaustuvas, turintis plačias galimybes. Šis spaustuvas turi visas vientiso metalinio profilio spaustuvo savybes, bet papildomai jis turi specialų antgalį, skirtą apvalioms, ovalioms ir briaunotoms detalėms. Spaustuvo užspaudimo jėga iki 7500N. Spaustuvo atraminės plokštės keičiamos be papildomų įrankių.

  Spaustuvo ypatumai:

  1. Antgalis spaustuvui Vario

  Antgalis specialiai skirtas apvalioms, ovalioms ir briaunotoms detalėms. Tolygus kampo nustatymas diapazone nuo 60° (vidinis kampas) iki 60° (išorinis kampas).

  2. Nuimamas saugiklis

  Saugiklį galima nuimti rankomis, be papildomų įrankių, kad pakeisti apatinę spaustuvo dalį naudojimui kaip skėtiklį.

  3. Keičiama atraminė plokštė

  Be papildomų įrankių keičiama atraminė plokštė padarys Jūsų kasdienį darbą patogesniu. Jos pakeitimas yra labai lengvas ir greitas.

  4. T-formos rankena su plastikiniu antgaliu

  Stabili T-formos rankena su plastikiniu antgaliu dar patogesnė rankai darbo metu. Rankena padeda užspausti stipriai ir leidžia kontroliuoti užspaudimą.

   

  Inovacijos pagrįstos tradicijomis -  įrankiai Bessey gaminami jau 125 metus. Įrankiai Bessey gaminami su maksimaliu tikslumu ir nuolatine aukšta kokybe.


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.