Prekių katalogas

 • ADA Betono kietumo matuoklis

  Kodas: A00191
  Gamintojas
 •  

  Sklerometras (betono kietumo matuoklis) skirtas betono kietumo nustatymui betono ir gelžbetonio konstrukcijose ir gaminiuose atoveiksmio metodu. Sklerometro veikimo principas remiasi normuotos energijos smūgiu į betono paviršių ir atšokimo aukščio (H) matavimu. Betono tikslumas nustatomas pagal graduotas priklausomybes tarp atšokimo aukščio ir betono tvirtumo suspaudimui iš anksto nustatytu būdu. Sklerometras (betono kietumo matuoklis)  yra universalus, paprastas ir patikimas prietaisas. Jis gali būti eksploatuojamas uždarose patalpose ir lauko sąlygomis.

  Smūgio energija

  ne mažiau 1,8 J

  Spyruoklės suspaudimo pastangos smūgiui

  ne daugiau 70 N

  Vieno skalės skyriaus vertė

  2 sąlyg.vnt.

  Atšokimo aukštis esant smūgiui

  78 ±2 sklerometro skalės sąlyg.vnt.

  Parodymų variacija esant atšokimo aukščio pokyčiui

  ±2 sklerometro skalės sąlyg.vnt. (vienas skyrius)

  Darbinių paviršių tvirtumas

  ne mažiau 60 HRC

  Indentoriaus smūgio dalie šiurkštumas

  ne daugiau 10 mkm

  Indentoriaus sferos spindulys

  (25±1) mm

  Prietaiso išmatavimai (ilgis, Ø max.)

  280, 43

  Svoris, kg.

  1,3

  Komplektacija

  • sklerometras
  • lagaminas
  • švitrinis akmuo

   

  • Įrankiui taikoma 12 mėnesių garantija     


  ADA Instruments (reiškia "Additional Accuracy") yra tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi matavimo prietaisų gamyboje ir platinime. Kompanija buvo įkurta 2008 metais ir nuo to laiko tapo viena iš lyderių matavimo prietaisų rinkoje. ADA Instruments siūlo platų asortimentą produktų, įskaitant lazerinius nivelyrus, tolimačius, kampomačius, termovizorius ir kitus inovatyvius prietaisus, skirtus tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

  Kompanijos produktai yra plačiai naudojami statybos, inžinerijos, geodezijos, interjero dizaino ir kituose sektoriuose. ADA Instruments matavimo prietaisai pasižymi aukštu patikimumu, tikslumu ir ilgaamžiškumu, todėl yra vertinami specialistų visame pasaulyje.  UAB "Eleoras" ( MasterCity.lt ) yra oficialus ADA INSTRUMENTS prekės ženklo atstovas ir platintojas Lietuvoje


  Gamintojo nustatytas 24 mėnesių nemokamo garantinio aptarnavimo terminas, per kurį gamintojas įsipareigoja neatlygintinai šalinti atsirandančius prekės trūkumus, jei Pirkėjas eksploatuoja prekę pagal paskirtį ir laikosi visų gamintojo nurodymų. Šis Pardavėjo įsipareigojimas laikomas papildomai suteikiama komercine (sutartine) garantija šalia garantijos pagal įstatymą ir jai įtakos neturi.


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.