Prekių katalogas

 • Sherman MIG/MAG Suvirintojo replės

  Gamintojas
  Kiti priedai
  Replės
 • Replių spalva

  Juoda / mėlyna (pasirinktinai)

  Paskirtis

  MIG/MAG suvirinimas

  Svoris

  0,276 kg

   

  Replės naudojamos MIG/MAG suvirinimo metu. Jos leidžia pašalinti purslus nuo antgalio, nupjauti suvirinimo vielą, pašalinti kontaktinius antgalius ir dujų skydus. Replės turi ergonomiškas rankenas, kurios užtikrina tvirtą sukibimą darbo metu.

   


  Sherman yra gerai žinomas suvirinimo įrangos prekės ženklas, kuris specializuojasi suvirinimo aparatų ir priedų gamyboje. Sherman tai Iinovatyvi įranga, už priimtiną gerą kainą. Gamintojas siūlo platų produktų asortimentą, įskaitant MMA, MIG/MAG, TIG suvirinimo aparatus, plazminius pjovimo aparatus bei įvairius suvirinimo priedus. 

  Kompanija ypatingą dėmesį skiria naujovėms ir technologiniams sprendimams. Sherman įranga yra plačiai naudojama įvairiose pramonės šakose, įskaitant statybą, automobilių remontą ir metalo konstrukcijų virinimą.  UAB "Eleoras" ( MasterCity.lt ) yra oficialus Sherman prekės ženklo atstovas ir platintojas Lietuvoje


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 7.50  su PVM