Prekių katalogas

Powermat PM-AEW-2550M elektrinis aeratorius ir skarifikatorius 3in1, 2550W, 380mm

 • Powermat PM-AEW-2550M elektrinis aeratorius ir skarifikatorius 3in1, 2550W, 380mm

  Kodas: PM1117
  Gamintojas
 • Maitinimas

  230V / ~50Hz

  Maksimali galia

  2550W

  Funkcijos

  3in1 (aeravimas + skarifikavimas + surinkimas į krepšį)

  Variklio tipas

  elektrinis

  Aukščio reguliavimas

  5 žingsniai

  Aeratoriaus veikimo diapazonas

  (18 mm) nuo -9 mm iki +9 mm

  Skarifikatoriaus veikimo diapazonas

  (18 mm) nuo -12 mm iki + 6 mm

  Darbinis plotis

  380 mm

  Žolės surinkimo talpa

  45L

  Svoris

  12,5 kg

   

  Aeratorius / skarifikatorius PM-AEW-2550M yra varomas elektriniu varikliu, kurio maksimali galia 2550W. Šis įrankis apjungia savyje du prietaisus, todėl leidžia sutaupyti tiek sandėliavimo vietą, tiek Jūsų pinigus. Skarifikavimo ir aeracijos procedūrų dėka veja yra optimaliai aprūpinama oru, vandeniu ir maistinėmis medžiagomis.

  Skarifikavimas – tai velėnos pjovimo procesas, siekiant pašalinti seną velėną. Pjaunant veją geriau tiekiamas oras, vanduo ir maistinės medžiagos. Tai teigiamai veikia augalų šaknų sistemos vystymąsi.

  Aeracija – tai gilus vejos įsmeigimas spygliais, kad purentų ir aeruotų dirvą. Aeracijos įtakoje žolės šaknys sustiprėja, velėna tampa lygi. Šis apdorojimas žymiai pagreitina vejos atsinaujinimą po žiemos.

  Šis prietaisas taip pat padeda pašalinti pelėsius, samanas ir piktžoles, naikindamas jų įsišaknijimą. Žolė, turinti gilesnę šaknų sistemą, nepažeidžiama, jos išvaizda ženkliai pagerėja.

  Aeratoriaus / skarifikatoriaus krepšys yra pagamintas iš patvarios medžiagos, jo tvirtinimo sistema yra labai patvari ir lengvai naudojama. Krepšelio išmontavimas taip pat yra labai paprastas.

  Įrenginys turi du atskirus volus, kas leidžia atlikti aeraciją ir skarifikaciją atskirai, kas yra labai naudinga vejai. Skarifikaciją  daugiausia atliekama pavasarį ir rudenį, o aeracija yra procesas, kurį galima atlikti ir dažniau, galimybė šias veiklas atskirti yra didelis mūsų įrenginio privalumas.

  Darbinių volų tvirtinimo sistema paprasta ir patikima. Volai pakeičiami atsukant vos vieną varžtą ir pakreipiant užveržimo spaustuką. Ši tvirtinimo sistema yra saugiausia ir patikimiausia. Skarifikatoriaus ir aeratoriaus darbinį gylį galima nustatyti 5 padėtyse. Patikrinkite tokią darbinę padėtį, kad skarifikavimo peiliai ir vejos aeravimo spyruoklės nepažeistų žolės šaknų.

   

  Komplektacija:

  • Aeravimo volelis
  • Skarifikavimo volelis
  • Šešiabriaunis raktas