Polistirolo pjaustymo mašina ALUCUTTER

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: EX10210028
  Kaina 64570 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Maitinimo įtampa

  230 V / 50 Hz

  Pjovimo ilgis

  1350 mm

  Pjovimo gylis

  330 mm

  Kampo reguliavimas

  0 – 45°

  Transformatorius

  37 V / 200 W

  Apsaugos laipsnis

  IP 68 su šiluminiu saugikliu

  Rėmo medžiaga

  Milteliniu būdu padengtas aliuminis

  Pakabos medžiaga

  Milteliniu būdu padengtas aliuminis su rutuliniu guoliu

  Matmenys

  124,00 x 155,50 x 180,00 cm

  Svoris

  13,00 kg

  Matmenys siuntimui

  180,00 x 42,00 x 19,00 cm

  Svoris siuntimui

  17,40 kg

   

  Putplasčio pjaustymo įrenginys - tai įranga, reikalinga atliekant renovacijos ir statybos darbus. Jis puikiai susidoros su didelėmis stiroduro ir polistireno plokštėmis, skirtomis pastatų izoliacijai. Įrenginys užtikrina švarų ir sklandų pjovimą. Galite naudoti bet kokiomis oro sąlygomis.

  Šis modelis pasižymi ergonomiškumu, jame yra integruotas stovas ir laikikliai tvirtinimui prie pastolių. Dėl šios priežasties jums nereikės kiekvieną kartą ieškoti tinkamo pagrindo pjaustymo įrenginiui, o dirbti galima tiek horizontaliai, tiek vertikaliai. Šoninė atrama apsaugo nuo nepageidaujamo didelių elementų judėjimo pjovimo metu. Pjaustyklė yra ypatingai tiksli, kadangi turi rutulinį guolio kreiptuvą, kurio dėka karštas peiliukas laisvai juda ant ruošinio, sukurdamas švarų ir lygų kraštą. Judėjimo ir gylio ribotuvai bei putplasčio plokštės padėties skalės nustatymas leidžia atlikti tikslius ir vienodus pjūvius, net esant dideliam pasikartojimų skaičiui. 

  Įrenginys Alucutter valdomas labai lengvai, norint pradėti jo naudojimą, tereikia paspausti atitinkamą mygtuką. Pjovimo viela labai greitai įkaista (1 – 2 s) ir, pasiekus reikiamą temperatūrą, užtikrina nenutrūkstamą veikimą. Visiškai neperšlampamas 200 W maitinimo šaltinis ir transformatorius, sujungtas su pjoviklio rankena, naudojant neperšlampamus XLR pramoninius kištukus, leidžia saugiai naudoti net esant nepalankioms oro sąlygoms.

  Mobilumas yra dar vienas šios pjaustymo įrangos pranašumas. Aliuminio konstrukcija, kurią galima lengvai sulankstyti ir greitai surinkti atgal, yra labai lengva. Todėl Alucutter gali laisvai judėti po statybvietę ar pastolius.